Какво ще кажете за грил-тиганите?

  • 1 963
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
Имате ли, ползвате ли, доволни ли сте? Чудя се сега дали да си взема такъв  newsm78 Какво приготвяте в тях?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Със сигурност имам ама не ме питай къде е.Не го ползвам защото освен за пилешки пържоли за друго не става.Пуши ужасно и нещо нсе ми харесваше вкусът на нещата приготвени на него.По мое мнение скарата си е скара.Ползвам от тия които са като барбекю и отдолу се налива вода в тавата.Не пуши а и нещата си остават сочни.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 765
Има много такива теми в Готварския. Потърси там, има доста информация.  Peace
Ето и един линк към такава тема.-  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=160172.0

# 3
  • София
  • Мнения: 3 679
Имам и го ползвам за наденички, пържоли, риба, зеленчуци. Само дето много пръска и докато не си взех от тези решетъчните капаци беше кошмарно просто.

# 4
  • Мнения: 1 999
Ползваме такъв тиган и за мен е голямо удобство, особено ако става дума за малко количество. Пък и по-лесно се мие отколкото голямата скара. Mr. Green Много вкусни стават пържолките, както и риба, най-вече си правим пъстърва. Отгоре захлупваме с капак.

# 5
  • Мнения: 1 564
Имам и го ползвам за наденички, пържоли, риба, зеленчуци. Само дето много пръска .........
  food002

# 6
  • Мнения: 80
Имам такъв и го ползвам често, най вече за наденички, стават чудесни...  chef Доволна съм,мие се много лесно!!!

# 7
  • у нас
  • Мнения: 443
Имам го ползвам доста често даже яйца си приготвяме стават като забулени обикновено първо наденички, а след това яйца.Правя и мариновани пилешки филенца,кебапчета,кюфтета и др.

# 8
  • Мнения: 4 546
купих, пробвах и го зарязах в шкафа.
Имам такъв и го ползвам често, най вече за наденички, стават чудесни...  chef Доволна съм,мие се много лесно!!!
хм, аз точно с наденички го пробвах - едно цвърчене, едно чудо. докато станат готови,  направо почерня мазнината, която пуснаха. по едно време сериозно се шашнах да не се и запали  Tired

# 9
  • Мнения: 2 926
Имам такъв и го използвам с пълна сила.Пека вътре - кюфтета, кебапчета, домашна луканка, наденички, кренвирши и мн.др.

# 10
  • Мнения: 4 300
Вкусни стават нещата на него- правила съм наденички, бекон, зеленчуци ( само аз си ги ям, мъжът ми ги бойкотира) и пържолки.
За пръскането- верно е, че пръска, но ако забършеш веднага не е проблем.
Мен лично повече ме дразни това, че моят е с дървена дръжка и съответно не мога да го мия в миялната.
Затова го оставям да изстине, забърсвам със салфетка, напръсквам с обезмаслител и го изплаквам.

# 11
  • Мнения: 3 211
купих, пробвах и го зарязах в шкафа.
Имам такъв и го ползвам често, най вече за наденички, стават чудесни...  chef Доволна съм,мие се много лесно!!!
хм, аз точно с наденички го пробвах - едно цвърчене, едно чудо. докато станат готови,  направо почерня мазнината, която пуснаха. по едно време сериозно се шашнах да не се и запали  Tired
ползвала съм го няколко пъти, на мен горе-долу ми харесва вкуса, но мъжа ми въобще. Става като печено, не като скара

# 12
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Я да ви питам и аз нещо. Имам подозрения, че моят отдолу е алуминиев. Много съм доволна от него, но съм изхвърлила опаковката. Скоро ще ми монтират керамичен плот- кажете ми, по-добре май да не рискувам с него, а да си купя нов, чугунен отдолу. newsm78

# 13
  • Мнения: 3 970
Имам ама е някъде по шкафовете ,не съм го ползвала

# 14
  • Мнения: 780
аз съм си харесала един от 20 лв. в МЕТРО , но дали е качествен? чертичките му са по - изпъкнали ... а кой грил - тигани са с капак ? , доколкото знам на тефал нямат капак

Общи условия

Активация на акаунт