Скука-а-а

  • 2 481
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 550
Редя пъзел.
Чистенето не ми е приоритет  Laughing

Евалата!   Laughing

# 16
  • Мнения: 1 100
Мен неделята много ме депресира. Не знам защо, но мразя този ден. Имам много работи да правя, но не ги правя. Имам с кого да изляза, но нямам сили. Единственото, което ми се прави ... може би да рисувам, да попиша във форума и да изгледам някое блудкаво сериалче. От утре почва купонът. Whistling

# 17
  • Мнения: 7 723
...Ухххх май проблема идва от там,че нищо не ми се прави. Rolling Eyes

Е, те на това казвам аз мързел Mr. Green

# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 819
Чета книга и люпя семки, като ми омръзне, отивам да събудя Фил да даде пари и излизам по магазините, а после на по бира с приятелки Mr. Green

Последна редакция: нд, 04 мар 2007, 15:48 от Пети

# 20
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Чета книга. Всъщност, напоследък толкова рядко ми остава време да чета, че това определено не го правя от скука.

Излизам да се поразходя, да се пошляя. Ако няма с кой- сама, тамън да остана малко сама със себе си...

# 21
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не уважавам думата "скука" и се старая да не я допускам в живота си. Но при мен няма такова кино "не ми се чете, нищо не ми се прави", е, няма го и другото кино "Всичко ми е наред, всичко блести и си е по местата"  Mr. Green
Но когато нищо не ми се прави, правя планове и ми минава всякаква такава мисъл

# 22
  • Мнения: 4 392
Какво правите когато ви е адски скучно?!
Мъжото спи,децата спят,кучето спи.Всичко е чисто,има сготвено,нямате работа,обаче и всичките ви приятелки са някъде си.
Е какво правите в този труден момент.
Стоя си аз в момента на компа и съм точно в това положение.
Не ми се чете,не ми се гледа телевизия,не ми се спи......какво правите когато ви е скучно?
Как разнообразявате?
Какво е това скука?
Дай малко насам! Laughing

Нито ми е скучно, нито ми е уредено всичко. Joy
То това твоето живот ли е? Grinning

# 23
  • Мнения: 2 229
На път бях да убия скуката, но точно сега намериха да прецакат замундата. Tired

Някой да знае откъде да си изтегля филма Мадагаскар? В арената няма нито 1 сийдър... Cry

# 24
  • Мнения: 2 829
кофти--готин е филма----аз се ровя из нета и не скучая Simple Smile

# 25
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Еи така съм и аз в момента. Но не ми е скучно а доволно защото най-после намерих време да положа задни части, да вдигна краката  и  да прочета това-онова в нета. Имам също един куп непрочетени книги и още един куп неизгледани филми. Ходи ми се и на козметик, масаж, маникюр, обаче нямам чак толкова време за почивка.

# 26
  • Мнения: 2 550
На път бях да убия скуката, но точно сега намериха да прецакат замундата. Tired

Някой да знае откъде да си изтегля филма Мадагаскар? В арената няма нито 1 сийдър... Cry

http://bgnova.org/index.php?idx=details&id=2cf33e254f64a0b9d … ab69292fd8ae78e7b

# 27
  • на село
  • Мнения: 3 914
Ммм така - чакам момента когато ще ми се случи това,
все си намирам какво да правя и все имам нещо недовършено.

# 28
  • Мнения: 2 759
              Когато всичко вкъщи е лъснато и чисто, отивам у съфорумката да лъсна и у тях. На лични ти пращам точния адрес, ще си бъда вкъщи до 20:00  Whistling.

# 29
  • Мнения: 834
Аз не мога да го направя това, всичко да е подредено и всички да са по леглата.

Общи условия

Активация на акаунт