Казвате ли на свекъра и свекървата..

  • 4 298
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 660
Е, вие сте на ход  Grinning

# 1
  • Мнения: 17 546
Тази тема комай я предъвкахме отдавна...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=159797.0

# 2
  • София
  • Мнения: 10 302
Таз тема... май сме я дъвкали, дъвкали...


Кристал.. едновременно сме поствали Simple Smile някой да знае, защо не мога да си трия мненията...

# 3
  • Мнения: 2 660
 Embarassed Не бях видяла.. било е сравнително скоро. Съжалявам за повторението. Ще погледна в темата от януари, а ако някой все пак не е участвал в темата тогава, да заповяда сега  Wink

# 4
  • Мнения: 17 546
Embarassed Не бях видяла.. било е сравнително скоро. Съжалявам за повторението. Ще погледна в темата от януари, а ако някой все пак не е участвал в темата тогава, да заповяда сега  Wink
Най-добре събери двете теми както там се прави някак си, че мнооого празна ще остане иначе. А и въпроса ти е риторичен май!  Mr. Green

някой да знае, защо не мога да си трия мненията...
И аз не мога да ги трия, отдавна е така! Затова ползвай "Редактирай" сложи няколко точки и "запази" и готово!  Peace

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
2 и 3

# 6
  • Мнения: 1 564
Не,защото смятам,че е отживелица. Mr. Green

# 7
# 8
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Не, не ги наричам така, и сматям, че е отживелица.

# 9
  • Мнения: 50
 Да, казвам "майко" и "татко"!Отначало ми беше трудно, но свикнах и то много бързо!Сега дори стигам до заключението, че това допринася за добрите взаимоотношения!Онези, които смятат, че е отживелица, не могат да разберат какво губят!Но...всичко е въпрос на избор!Аз избрах това "да казвам" и ми(ни) е много добре!

# 10
  • Мнения: 289
За нищо на света не бих ги нарекла така  Naughty
Проблем в отношенията ни няма, но те просто не са ми родители.. за какво да ги наричам такива..

# 11
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Не, въпреки че ми харесва, може би когато се преместим близо до тях (в Гърция). Просто със съпруга ми сме заедно от 4години, но се оженихме преди година и нещо. Преди това им ходихме на гости и те се обръщаха към мен по име, съответно и аз, но сега не мога да мина на "мамо и татко". А те заслужават - и то много!

# 12
  • Мнения: 11 003
1001-вата тема по въпроса Mr. Green
Не им казвам така и смятам, че е отживелица.

# 13
  • София
  • Мнения: 626
Не

# 14

Общи условия

Активация на акаунт