искам да се консултирам с вас.......

  • 1 519
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 621
Секрет от влагалището се взима с една дълга пръчица,на края на която има памук-нещо като дълга клечка за уши.Не боли.
Течението по време на бременност не е нещо ненормално, но за сърбежа и обрива най-добре се консултирай  с гинеколога си Peace

# 16
  • Мнения: 377
Ако сърбежът е непоносим, защо не отидеш по-рано на гинеколог от оказаната ти дата. И аз имах течение през цялата време и си правех дамски душ с Тантум Роза, много съм доволна, много успокояващо действа и ако го направиш сутрин, забравяш за течението през деня.
Мисля че не е редно по време на бременност да се прави дамски душ, но това е мое мнение и на моя гинеколог.И аз имах през цялата бременност течение и накрая придружено със сърбежи.Изписаха ми преди да родя едни свещички които спряха течението само докато родя после се лекувах с антбиотици .Най-добре се обади на лекъря и отиди ако имаш възможност.Дано се оправиш бързо!

# 17
  • Мнения: 192
И моят съвет е да отидеш при генеколога си, даже може да не чакаш 1 седмица, особено, ако сърбежа се засили. На-вероятно имаш гъбички, които са лечими, но е добре да се вземат мерки по-бързичко.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 405
По време на временност се променя микробиологичната среда  във влагалището и това повишава възможността за бактериални инфекции, които задължително трябва да се иследват и ако гинекологът прецени, че се е развила бакт. инфекция - назначава лечение. Но задължително се прави микробиология, защото тези инфекции могат да направят някоя беля.

# 19
  • София
  • Мнения: 607
Аз също мисля че течение по време на бременност не е много нормално. Зачервяването и сърбежа могат да се придизвикат не само от гъбички.През втората ми бременност ми взимаха няколко пъти секрет , защото влизах в болница а там е задължетелно независимо дали имаш оплаквания . Та там  ми изолираха Бета хемолитичен стрептокок , а вторият път имах Ешерихия коли . И двата пъти имах сърбеж. Моят съвет е да отидеш по рано на лекар , защото когато ти вземе секрет резултата става минимум след 3 дни а понякога и повече.
Успех . Peace

# 20
  • Мнения: 689
сега като доиде тази консултация-кажи на лекарката ти -ще ти направят изследвания-цитонамазка и секрети и тн.а ако имаш сърбежи -можеш да се мажеш с клотримазол-паста
Peace

# 21
  • Мнения: 451
аз имах течение през цялата бременност, но нямах гъбички. Знам,  че трябва регулярно да се взима секрет защото ако има някаква ифекция трабва да се реагира бързо, мисля, че е задължително изследването преди девети месец, за да може да се лекува евентуално за да не се зарази бебето при раждането

# 22
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Течението по време на бременност е нещо нормално, но не би трябвало да е придружено от сърбеж или други оплаквания.
В твоя случай бих се консултирала с лекаря си.


 Най-добре се консултирай с лекар. Peace

# 23
  • Мнения: 2 159
Секрет от влагалището се взима с една дълга пръчица,на края на която има памук-нещо като дълга клечка за уши.Не боли.
Но на мен такъв секрет ми беше взет още в началото на бременността. newsm78
на мен ми го взеха в средата на бременността, но по принцип съм чувала, че се прави в началото

Общи условия

Активация на акаунт