Имам втора бледа чертичка

  • 3 153
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 959
Билба1, ПростоАз, rushsf, честито и от мен Момичета! И дано скоро се похвалите официално!

# 31
  • София
  • Мнения: 35 933
И аз вчера правих тест и втората ми черта е доста мижава,но все пак я има.И лелка няма.Днес мисля да повторя с друг модел тест.В понеделник ще пусна малко кръвчица.
Честито!
Лека бременност   bouquet

# 32
  • Мнения: 1 765
Тихичко честито и от мен....и на трите момичета, от които поне 2 вече трябва да знаят със сигурност  Peace newsm51 newsm51 newsm51

# 33
  • Мнения: 421
Hug  Hug   bouquet

   Да така е,знаем...
   И както каза една друга бременилка...нищо вече не е чак толкова розово,но пък за сметка на това е толкова сантиментално,мило,разтапящо ииии любящо  Party
   Да чукна на глава не ми се гади,но за сметка на това съм станала много гадна  Joy
   Толкова съм нервна...дали защото от както беше последното ми ОВУ спрях цигарите...дали защото имам нужа от най-голямата любов на света...и все ме гони параноята че не я получавам(а не е точно така) направо съм полудяла Simple Smile
Мойто мило...не знам как ще ме изтърпи още известно време докато мирна а не го гоня само да го ... box box

# 34
  • Мнения: 283
ProstoAz, ще видиш, че скоро ще се успокоиш и ще с епочувстваш по-добре, до колкото знам това е норамално, даже трябва да се радваш, че не ти се гади! Стискам ти палци всиччко да е наред до края и само хубави емоции и преживявания да съпътстват бременността ти!!

# 35
  • Мнения: 4 700
Дори и бледата 4ерта оzна4ава положителен тест. Но zа да си сигурна си направи и кръвен. Лекарят може и ни6то да не види о6те. Успех   bouquet

# 36
  • Мнения: 421
И аз вчера правих тест и втората ми черта е доста мижава,но все пак я има.И лелка няма.Днес мисля да повторя с друг модел тест.В понеделник ще пусна малко кръвчица.
амм днес е понеделник...айде чакаме да кажеш какво е станало  Flutter  bouquet

# 37
  • Мнения: 862
ProstoAz Честито! Пожелавам ти само положителни емоции и дано началото на новата седмица е начало на предстоящите девет месеца.
Стискам ти палци от сърце! Praynig

# 38
  • Мнения: 3 988
Честито и от мен на всички с бледи или не толкова бледи чертички! Лека, весела и усмихната бременност, момичета! Grinning
Надявам се скоро да се присъединя към вашата група на растящите кореми.  Praynig

# 39
  • Мнения: 43
честито и от мен на трите момичета.............лека бременност и сладки бебоци накрая!!!!!

# 40
  • Мнения: 421
Благодаря ви момичета....наистина е много хубаво,когато знаеш че някой се е усмихнал на твоето щастие! Наистина благодаря...и всички които чакат най-прекрасния момент ....нека знаят ,че се моля с тях! cubbit   ...  Praynig  bouquet   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт