Kogato pri zachevaneto tatkoto pie antibiotik???

  • 494
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Zdraveite badeshti i nastoqshti maiki!Molq vi za komentar po moq vapros!Mesec fevruqri tochno sled ovolaciqta zapochnaha da me bolqt gardite i zapochnah da sam po-gladna ot obiknovenno,a v sashtoto vreme kakvoto i da hapna zapochva da mi se povrashta, koeto me navejda na misalta, che sam bremenna.( s maja mi ot Koleda ne se pazim!)! No problemat mi e drug - mislq, che kogato sam zabremenqla,tochno togava maja mi e pil antibiotik, po - skoro tochno go e svarshval!Tova opasno li e za bebeto???? Shocked

# 1
  • София
  • Мнения: 3 064
Съмнявам се да е опасно. Не се шашкай за глупости, защото ще откачиш за 9 месеца. Лека бременност и здраво бебе  bouquet

# 2
# 3
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Не.

# 4
  • Мнения: 10 982
Не, не се притеснявай излишно Naughty

# 5
  • Мнения: 6 461
Не мисля ,че е проблем. Peace
Не се притеснявай.

# 6
  • Мнения: 998
Не вярвам да има проблем, ако изобщо си бременна. Аз лежах в болница и пих два антибиотика три дни след, като разбрах че съм бременна и казаха, че няма да има проблем  Peace

# 7
  • Мнения: 60
Много ви благодаря, защото снощи като сметнах доста се оплаших!

# 8
  • Мнения: 2 897
Съмнявам се да е опасно. Не се шашкай за глупости, защото ще откачиш за 9 месеца. Лека бременност и здраво бебе  bouquet

 Peace

Не мисля,че е проблем.

# 9
  • Мнения: 60
Аз се притесних, защото четах, че всъщнос всичко което пие бащата отива в спермата и трябвало много да се внимава?!

# 10
  • Мнения: 60
Zorie сина ти e страшно красиво дете!!!!

# 11
  • Мнения: 236
Моят мъж по време на зачеването на детето беше пил Мукосолван и Салбутамол, и аз се бях много шапнала , че ще  има проблем ! Питах даже няколко лекаря и всички казах , че няма!При това аз се поразрових и четох някъде , че спермата се образува 70 дни по рано , незнам до колко е вярно.Едно е сигурно и да се притесняваш за това , няма много смисъл !
Аз се шашках за всичко в началото , даже гледах на опаковките на храните какви консерванти съдържат, а един път ядох месо приготвено с вино и почти бях изпаднала в ужас , че съм навредила на бебето-пълни глупости .Сега съм доста по спокойна , пожелавам ти лека и спокойна бременност , без притеснения!

# 12
  • Мнения: 574
Съмнявам се да е опасно. Не се шашкай за глупости, защото ще откачиш за 9 месеца. Лека бременност и здраво бебе  bouquet
Peace няма проблеми  bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 3 359
Не.

Общи условия

Активация на акаунт