аптамил или милумил...

  • 2 014
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
Милумил е за злоядковци. Ароматизиран е и е леко по-калоричен. Съвсем леко. Тези неща и на кутиите може да се видят. А качването на килограми е строго индивидуално. Моята беба никога до сега не е качвала повече от 540гр на месец (качи ги през първия, беше на кърма). Откакто е на Милумил е качвала най-много 340гр за месец(еднократно). И никога не е била запечена. Случвало се е 3 пъти до сега да пропусне ден, но на следващия се изхожда обилно без никаква чужда намеса. Не го броя за запек. Така че и тук нещата са си до дете. Според мен млякото е много добро. Гласувам с две ръце за него. За повече сигурност, отиди и сравни стойностите върху опаковките. А! Ако не ме лъже паметта тук във форума има сравнителни таблици на АМ.

# 16
ние биахме в началото на аптамил докато е кърмех дохранвах с него но се запече а и не го искаше много минахме на миломил и до днес си е с него харесва и но не мисля че се качва повече и пак си имаме запек така че не мислиа че има много разлика детето ще си покаже кое е му е по вкусно като си го хапва без проблеми Hugпоздрави

# 17
И двете ги пробвахме - не мога да кажа кое е по-добро.Ние сми от "злоядите" и ни препоръчаха Милумил-а - като ,че ли повечко го харесва, но е по-гъстичко и пие много водичка с него.

# 18
# 19
  • Мнения: 1 483
Аптамил

# 20
  • Мнения: 189
аптамил Peace

# 21
  • Мнения: 27 524
От нито едно не се качва повече и нито едно не предизвиква запек.
Избери Аптамил, няма нужда от ранно свикване със сладко и ароматно.

# 22
  • Мнения: 409
АПТАМИЛ newsm10

# 23
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
От нито едно не се качва повече и нито едно не предизвиква запек.
Избери Аптамил, няма нужда от ранно свикване със сладко и ароматно.
Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 676
Няма такова нещо,че от Милумила се качва повече, то си е мляко като всички други. Просто е по - ароматизирано на ванилия за да може по - злоядите деца да го ядат. Иначе от него се качва както от всички други млека. То си е до дете.
  На същото мнение съм. Синът ми е ял NAN, Milumil, сега Нестле Джуниор и все си е в слабата категория  Peace

# 25
  • Мнения: 640
аптамил беше по-добрият вариант за нас...милумил е за злояди деца и е с по-висока масленост

Общи условия

Активация на акаунт