въпрос за ползването на комбинираните колички

  • 1 021
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
  • Мнения: 1 877
искам да попитам кога вече няма да ни е нужна комбинираната количка. намислила съм да търся лятна за морето, но...рано ли ни е още ? а другата зима ще сме на 1.8 г, ще мога ли тогава да возя малката в лятна добре облечена или това няма как да стане и да не бързам да продавам сегашната количка? моля споделете  Hug

# 1
  • Мнения: 903
Аз да ти кажа съм решила да не купувам лятна количка, нали за това съм си купила комбинирана, а й лятото те вече ще ходят та количката ще ни трябва само за превпзване от едно място на друго Simple Smile, но всеки си решава какво да прави   bouquet

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 499
Едната я продадох,сега ще продам и втората и купувам лятна.На мен лично ми тежи 17 кг. количка и 9 кг. бебе.

# 3
  • Мнения: 287
ако комбинираната ти е лекичка- няма смисъл от лятна! а за другата зима може и да не ви трябва количка изобщо, някои дечица просто проходят ли не искат вече да ги возиш... но иначе няма проблем да я возиш в лятната добре облечена ако все пак си наумила да сменяш превоза Grinning

# 4
  • Мнения: 999
Аз взех лятна количка още миналата зима когато дъщеря ми беше на 7-8месеца.Взех я за лятото, но установих че се управлява много по лесно отколкото комбинираната.Сега почти не я ползваме, само за по дълги разстояния и не през цялото време защото дъщеря ми обожава да ходи пеша. До година може и да не ви трябва.

# 5
  • Мнения: 6 164
а другата зима ще сме на 1.8 г, ще мога ли тогава да возя малката в лятна добре облечена?

Можеш

# 6
  • Мнения: 1 691
А да ви питам от колко месеца мога да сложа малкия в лятна количка? Видях едни, които се свалят до легнало (или почти легнало) положение. Сега сме на 4 месеца.

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 499
Вече спокойно можеш да го слагаш Peace!

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 3 669
С лятна сме от както Валето стана на 10мес.
Много по-удобна и лекичка ми е/не че комбинираната ми беше тежка-9кг./
Цяла зима-ако това може да се нарече зима-сме с нея.Ако духа или вали -имам дъждобран....
Вече ходи, но като бързам предпочитам да е с количката....удобство си е

# 10
  • Мнения: 8 242
Мойта комбинирана е 6.5 кг Simple Smile Не мисля да я сменям.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 877
духи, твойта е лека значи.

моята е хаук и мисля, че е 9 кг, но нещо краста ме е обхванала , та.... а и с беба вътре.. пак си тежи, днес с еналожи да сваля всичко от коша (ябълки, пюрета, краставици и прочие боеприпаси), за да я кача до асансьора..  ooooh!

# 12
  • София
  • Мнения: 5 605
И на мен ми се иска да си купя лятна количка, че нашата направо е като танк...

# 13
  • Мнения: 209
Аз мисля да си я ползваме до последно. Нали за това се купуват комбинирани - за да можеш да я ползваш постоянно.
А иначе аз не виждам проблем да си я возиш с летния кош през зимата. Повечето комбинирани колички се продават със зимно чувалче към летния вариант. Даже в момента ние сме на летния, че вече не иска да лежи и само се надига да гледа какво става наоколо Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 1 877
да, така е, затова са комби, но като че ли ми се иска супер лека да е, а те са единствено летните такива.

# 15
  • София
  • Мнения: 3 064
И аз обмислям такава покупка, че нашата количка е доста тежка, а живеем на 5 етаж без асансьор Confused И ме питат как съм отслабнала толкова бързо Laughing Laughing Laughing

# 16
  • Мнения: 166
Нашата принцеса е почти на 9 месеца и аз си бях решила да си караме с комбито до край, че ми е мноооого удобна, но бабите съвсем скоро взеха, та ни подариха и лятна  Heart Eyes  Лошо няма по принцип, ама тя лятната с едни такива малки гуми, ми то едно друсане пада, едно чудо, раздрусах му мозъка на мъничето... Тя не че се оплаква, милата, ама де да знам... иначе лекичка, компактна, ама... комбито си е комби, с големи гуми и с амортисьори, изобщо не се усещат чудните ни разбити улици... Та за сега сме си с нея, пък като натежи малката с още килца, може и да се метнем на лятната, ще видим, тогаз ще му мислим  newsm78

# 17
  • Мнения: 4 399
Ами ние си изкарахме тази зима с комбинираната, въпреки че имаме и лятна количка. Ако следващата зима все още мога да я накарам да седи в количка, пак ще ползвам комбинираната. Според мен голямата количка е много по-добра за сняг от лятната (тя затова се казва лятна Wink). А на мен ми е и много по-удобна. Спортната я ползвам само когато пътуваме със самолет или с кола защото става по-малка.

Общи условия

Активация на акаунт