Вреден ли е фон дьо тена,какъв ползвате?Как прикривате несъвършенствата си?

  • 21 770
  • 208
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Моята кожа е проблемна-с пъпки и мазна-каквото и да сложих ми запушваше порите.След консултация с дерматолог ми препоръча - ACtipur-дневен крем,който е тониран,нещо като 2в1 и съм много доволна. Peace
Заравнява ли цвета на кожата, с каква покривност е?Какво производство е и можеш ли да ми дадеш снимка?

# 46
  • Мнения: 14 486
кой е този на лореал силно покривния?

# 47
  • Мнения: 660
И аз се зачудих кой е тоя на Лореал силно покривен,аз ползвам един на Лореал Inafallible,ама той е дълготраен,дават го до 16 часа.за доброто отмиване и изчистване на кожата вечер е ясно да,за тези които имат по чувствителна кожа препоръчвам медицинският сапун на Avene с термална вода-цената му е около 10 лева,ама аз съм доволна от него,вече не ми се зачервява така кожата и не изпръхва както преди,особенно зимата не се траеше,от студа ставаше ужас,изсъхваше,зачервяваше се и забелваше с него сега е много по добре:)Аз не съм доволна от на на Vishy  продуктите,особенно,ама то си е до кожа май,поне на моята не понасят.За разни пъпчици препоръчвам и глинените маски с алое,мед или чаено дърво,добре действат:)
Дано да сме си от полза в тази тема,мисля че за всяка жена е важно да изглежда добре:) Party

# 48
  • Мнения: 3 453
от две години досто често използвам хепи лайт на буржоа и ми направи впечатление,че вече почти не ми излизат пъпчици.незнам дали е полезен,но чак пък вреден мисля че е силно казано.вече фондьотените не са като преди няколко години да запушват порите и да не могат да дишат,а и моят е сравнително лек.

# 49
  • Мнения: 14 486
от две години досто често използвам хепи лайт на буржоа и ми направи впечатление,че вече почти не ми излизат пъпчици.незнам дали е полезен,но чак пък вреден мисля че е силно казано.вече фондьотените не са като преди няколко години да запушват порите и да не могат да дишат,а и моят е сравнително лек.

този пробвах в магазина вчера и много ми хареса един цвят, покривен е, пък да не говорим че е на много приемлива цена

# 50
  • Мнения: 4 916
Слагам си ФДТ от време на време - примерно 4 пъти в седмицата. Доволна съм - изравнява тена, добра основа е за грим...

# 51
  • Мнения: 1 120
почти всеki ден.не съм забелязала да ми цапа дрехите(освен едно бяло поло,чиято яка ми взлиза в носа)
имам 2 цвята-един по-тъмен и един по-светъл.когато ходя на солариум,нанасям тъмния.сега кожата ми избледняла и слагам по-светлия.
цвета избирам  като нанасям малка част на бузата.не слагам на шията,защото избирам такъв,който да е с цвят като на кожата ми
не мисля,че ФДт е вреден

Последна редакция: сб, 10 мар 2007, 15:38 от lamita

# 52
  • Мнения: 1 986
  Пудра може и да не сложа,но фдт и руж -задължително PeaceНе мисля,че фдт вреди,дори-напротив-предпазва кожата,повечето вече са и с UV защита PeaceВажно за кожата е почистването!Аз ползвам на Clarins със светлоотразяващи частици-много съм доволна PeaceНе цапа Naughty

# 53
  • Мнения: 3 537
И според мен не е вреден, даже зимно време предпазва кожата Wink

# 54
  • Мнения: 764
А някой ползвал ли е един ФДТ на Лореал,който е в тубичка,като паста за зъби,мисля,че е матиращ?Кажете отзиви за него!

# 55
  • Мнения: 1 449
Ползвам, но не всеки ден.  Мързи ме просто  Laughing Иначе съм с Ланком TEINT IDOLE   и съм доволна.

# 56
  • Мнения: 664
Само за вечерен грим и то рядко, нямам какво да прикривам. Не твърдя, че е вреден, но чак пък полезно един слой фдт върху кожата всеки ден...има кремове, които предпазват в пъти по-добре срещу УВ-лъчите.

# 57
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Много рядко ползвам и то ако има някакъв повод,съответно с повечко грим PeaceНе мисля че е вреден,даже си спомням като бях в пубертета Laughing се цапотих с пудра и така ми изчезнаха пъпките Peace

# 58
  • Мнения: 32
Danimira,извини ме за забавянето,но не съм влизала в сайта и сега видях въпроса ти.Производство е на "Laboratoires d'Evolution Dermatologique"-май е във Франция.Направих ти снимки и сега ще разуча как да ти ги пусна.

# 59

Общи условия

Активация на акаунт