Фетална морфология

  • 6 581
  • 59
  •   1
Отговори
Здравейте мами!
         
          Записала съм си час за фетална морфология при доктор Марков в медицински център"Фемина".Искам да ви питам чувал ли е някой за него дали е добър специалист,понеже разбрах че специалистите по фетална морфология били много малко?Моля ви момичета пишете ми!

# 1
  • Мнения: 640
Преди две седмици бях при него - страшно доволна съм.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 717
Моя позната ходи при него и каза,че е много доволна! Прегледа е продължил към 25 минути като е обяснявал всичко подробно! Аз лично си записах час за друг лекар в МЦ Фемина тъй като чух доста добри отзиви за нея/В.Димтрова/но се двоумех между нея и него! Simple SmileУспех утре Hug

# 3
  • Мнения: 640
Гинеколога ми беше с добри отзиви за Марков и Димитрова, но за да запиша час при Димитрова трябваше да чакам 2 месеца, което не ме устройваше. Марков наистина обяснява много подробно всичко, което се вижда и дали нещо е нормално или нередно. Изобщо не претупва прегледа. Знам, че и следващата фетална морфология (към 30 г.с.) ще я правя при него  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 5 717
Аз вчера се записах за Фетална при Димитрова и часа ми е чак за 18.04.  Peace Доста време но си мисля ,че няма да е късно!

# 5
  • Мнения: 1 883
Имам час на 16.03 при д-р Марков.Препоръча ми го д-рка ат МД, която е бременна и се преглежда при него.За него знам ,че е работил в чужбина и две години е правил само фетална морфология.
А някой да знае каква е цената?

# 6
  • София
  • Мнения: 5 717
ПОне при Димитрова е 50 лв.Феталната! Предполагам и при него!

# 7
  • Мнения: 3 695
Марков бил един от най-добрите, аз ходих при него и останах мноооого доволна  Peace

# 8
  • Мнения: 640
Цената е 50 лв и при него. Мисля, че са с еднакви цени в центъра.

# 9
  • Мнения: 2 663
Марков е единот най-добрите при феталната морфология

# 10
Аз също си записах час при д-р Марков за 12.03. Пуснах същата тема в "Здравен справочник" и все още е на 1-ва стр. Ако искаш прочети мненията и там! Ще останеш впечатлена!!! Laughing

# 11
  • по света
  • Мнения: 1 587
Марков е единот най-добрите при феталната морфология

 Peace

# 12
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравейте мами!
Записала съм си час за фетална морфология при доктор Марков в медицински център"Фемина".Искам да ви питам чувал ли е някой за него дали е добър специалист,понеже разбрах че специалистите по фетална морфология били много малко?Моля ви момичета пишете ми!
Да, за мен е най-добрият  Peace Пет пъти правих фетална морфология при него, всеки път беше подробен, обясняваше всичко и е много мил.
Той е тясно специализиран в тази област, така че бъди спокойна  Peace

# 13
  • Мнения: 1 216
И на мен ми го препоръчаха! Още не съм се записала

# 14
Благодаря на всички мами които ми писахте сега вече съм по-спокойна и уверена в това че трябва да отида на преглед точно при него! newsm44
     

Общи условия

Активация на акаунт