Малко помощ в избора на ДОБЪР РЕСТОРАНТ

  • 22 779
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 120
Препоръчвам Перла - в Драгалевци. Супер е. А също и Карера в Лозенец. И разбира се - Макси.
Извинявай,но кое му е хубавото на тези ресторанти-само мутри и мутреси и високи цени да си покажат портфейлите!
не споделям твоето мнение.с мъжа ми най-много две вечери от седмицата да вечеряме в къщи.през другото време сме в по-горе посочените ресторанти,както и Виктория на Царско село,която препоръчвам
за авторката-ако харесвате латинска кухня,може да посетите Ла фиеста(до Шератон),както и Мачу Пикчу.цените са приемливи.
все пак,хубаво е да кажеш ориентировъчна цена

п.с. аз лично не ти препоръчвам клуб АБВ.сравнително вкусно готвят.найстина с 20 се наяждат двама,но е много бирарииска обстановка.на мен не ми харесва.
съвет от мен-отиди предварително и огледай обстановката и менюто.не се впускай в току-така казани места.те може да са хубави,но да не са това,което търсиш
 Peace

# 16
  • Мнения: 3 268
Виктория на Царско село е наистина много хубав ресторант.Изобщо цялата верига Виктория ми е любима.

# 17
  • Мнения: 483
бирария "River Side" кв. Драгалевци - много е хубаво, но понякога се чака доста или Ресторант Ниагара, който си избереш - аз
Ресторант "НИАГАРА"("София, ул. Цар Симеон 140 "), тел. 02/ 832 51 89
Ресторант "НИАГАРА"("София, ул. Кричим 1"), тел. 02/ 962 12 90 - препоръчвам този
Ресторант "НИАГАРА"("София, ул. Дойран 2"), тел. 02/ 958 28 81

# 18
  • София
  • Мнения: 11 703

Аз бих препоръчала "Папа Джо" на  ул."Кирил и Методи" пресечката,дето излиза на Спешна помощ.На самия ъгъл е ресторанта.Много уютен,хубав със собствена атмосфера и дух.
И аз гласувам за него.Непринуден ресторант,но не просто кръчма или бирария,има собствен стил и уют, които ги няма на друго място.Цените им са съвсем прилични,обслужването на ниво,а кухнята много вкусна.

Ресторант "НИАГАРА"("София, ул. Цар Симеон 140 "), тел. 02/ 832 51 89
Ресторант "НИАГАРА"("София, ул. Кричим 1"), тел. 02/ 962 12 90 - препоръчвам този
Ресторант "НИАГАРА"("София, ул. Дойран 2"), тел. 02/ 958 28 81


Ниагарите са много стилни,била съм във втората и третата,но те са ресторанти от по-висока класа,ако може така да се каже и за по-дебел портфейл.Иначе прекрасно обслужване и страхотна кухня.

# 19
  • Мнения: 3 268
Как забравих моя любим МОТТО на ул"Аксаков"№18 ooooh!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 450
Мотто, Спагети Кампъни ( в Цум), Опера - това са моите места:) Ривър саит в Драгалевци също- но там не е много романтично, иначе е вкусно. Уно е добър ресторант - стилен, уютен, тежкарски, но и скъп.

# 21
  • Мнения: 1 120
защо не го заведеш на рибен ресторант?опитай нещо различно  Peace
Капитан Кук е много хубав.намира се до басейн Виктория.Тамбукту също е хубав

# 22
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Ресторант ТАБИЕТ на ул Кирил и Митодий 1  chef newsm10
Стряхотен е, и кухня и обслужване всичко поне  според мен!

# 23
  • София
  • Мнения: 3 676
Ресторант ТАБИЕТ на ул Кирил и Митодий 1  chef newsm10
Стряхотен е, и кухня и обслужване всичко поне  според мен!
Подкрепям Peace
Аз харесвам и "ФЕЯ"- кв.Емил Марков 962-51-54-уютно място с градина-лятото и с дете е супер Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 289
защо не го заведеш на рибен ресторант?опитай нещо различно  Peace
Капитан Кук е много хубав.намира се до басейн Виктория.Тамбукту също е хубав

 Peace

# 25
  • Мнения: 534
Ресторант ТАБИЕТ на ул Кирил и Митодий 1  chef newsm10
Стряхотен е, и кухня и обслужване всичко поне  според мен!
  Peace и Метеор в Белите брези също е добър  с приемливи цени

# 26
Аз също горещо препоръчвам ресторант Водните градини на Ивац Войвода №2 - хубаво е както навън в градините отпред и отзад, така и вътре и на двата етажа. Силно препоръчвам и една нова пицария на улица Карнеги №11 близо да НДК. Казва се "Алафранга"!!!

# 27
  • Мнения: 2 388
Ако говорим за добър ресторант, а не за картофки и биричка, горещо препоръчвам Л'Етранже - френски, много добър малък ресторант на Симеон и Мария Луиза

# 28
  • Мнения: 765
Обичам Енотеката - намира се  на бул . Левски и Кристал палас - градинката на Кристал .
От по-евтините - Егур-егур и Етно .

# 29
  • София
  • Мнения: 3 880
много полезна темичка!!! Peace

аз много харесвам под моста на НДК Капанина Италиана, страхотна прясна паста!!!
ресторант Лозенец, в хотел Лозенец срещу х-л Хемус, най-невероятната домашна еклерова торта, която съм опитвала! и другите неща не са за подценяване!
стара любов си ми е и Капитан Кук, макар горните два да са ме впечатлили повече с кухнята си!

Общи условия

Активация на акаунт