На 11 месеца, за 3 дни без мен ще се отбие ли?

  • 1 031
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 072
Няма да се отбие, ако съдя по моя опит. Пътувала съм 3-4 пъти по 3-4 дни докато кърмех Марк. Само първия път се цедих предварително. Оказа се, че категорично е отказал да поеме кърма от лъжичка, шише с биберон не се научи да ползва. майка ми е ползвала малка част от кърмата за да му прави каши с нея и му е давала кисело мляко... оправили са се с една дума.
Следващите пътувания нищо не им оставях предварително, само се цедях аз самата да не се надуя и да не се пресече млякото. ТОВА е ВАЖНО. По 3-4 пъти на ден, на летището в стаята за майки с бебета. Как? - аз лично с електрическа помпа Medela.
След това като си дойдех вкъщи - все едно току-що съм излязла - засукваше без проблем.
Успех!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
... да не се пресече млякото. ТОВА е ВАЖНО.


Хммммм, а откога се пресича млякото  Thinking Naughty

# 17
  • Мнения: 8 242
... да не се пресече млякото. ТОВА е ВАЖНО.


Хммммм, а откога се пресича млякото  Thinking Naughty

От престояване в гърдите ли  Joy

# 18
  • Мнения: 1 072
Мисля, че ако не кърмиш 2-3 дни, млякото става гадно вече, поне ако вече се отбивате лека-полека... Моя син не съм го отбивала конкретно от еди-кой си ден, просто накрая вече забрави да суче ден-два, позалисах го на няколко пъти, а на третия като му дадох пак, ми направи физиономия на погнуса и се приключи. Тогава беше на 1г.8м. Затова мисля, че ако не се изсуче или изцеди, след 2-3 дни се застоява и "пресича" ... без да съм научно бобснована...  newsm78
А ако не се изцежда, още след първото денонощие ще има баскетболни топки, вместо гърди и повярвяйте ми, много е гадно. Може и температура да вдигне.

Общи условия

Активация на акаунт