Кога спират парното?

  • 1 286
  • 14
  •   1
Отговори
  • Germany
  • Мнения: 7 917
Момичета, знаете ли кога трябва да спрат парното? Правим ремонт и тъй като съседите не ни позволиха да спрем за малко парното за да преместим един радиатор, сега чакаме да го спрат централно. Неможем да си монтираме кухнята, докато не направим процедурата по преместването:( Чувала съм, че го спират при прогноза за трайно затопляне, но то напоследък си е пролет и се чудя какво още чакат.

# 1
  • Мнения: 780
ооо незнам точно кога но преди края на март няма да е със сигурност  bouquet

# 2
  • Germany
  • Мнения: 7 917
О, не:(

# 3
  • София
  • Мнения: 6 011
ооо незнам точно кога но преди края на март няма да е със сигурност  bouquet
И аз мисля така.
Много гадно,че съседите ти правят проблем за това при такова топло време.Ами ако на някой от тях или на вас се спука радиатор например-ще трябва да се наводни целия вход ли?
Когато ние правихме нашия ремонт не е имало проблем-даже се наложи няколко пъти да спираме парното на входа,защото майсторите си оставиха ръцете и наводнихме съседите доста пъти.На края на месеца просто плащахме няколко кубика вода за източването и пълненето на инсталацията.Беше през пролетта.

# 4
  • Мнения: 46 478
Като се толкова несъобразителни, кажете, че има авария и теч при вас, затова трябва да се спре Laughing

При нас преди 2 години избиха всички радиатори и го спряхме, без да питаме никой, нито пък някой се поинтересува какво е станало Crazy

# 5
  • Germany
  • Мнения: 7 917
Това е идея:) Май ще им спретнем постановка в най скоро време.

# 6
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 670
Парното трябва да го спрат на 15 април, но обикновено протакат сроковете, да се ползва повече, та да имат повече приходи и те.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 271
Обикновено на 01.04

# 8
  • Русе
  • Мнения: 511
Когато им кефне!

# 9
  • Мнения: 5 790
А нямате ли топломери с кранове? Защото ние също трябваше да преместим радиатор, но спряхме от крана и свалихме радиатора. Като спряха парното централно, тогава оправиха и тръбите.

# 10
  • Germany
  • Мнения: 7 917
Проблема не е в свалянето на радиатора, а в местенето на тръбите. Трябва да се преместят от там където са за да може да се монтира кухнята. Иначе радиатор няма, ще монтираме на новото място.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 603
Мони, ако още не сте направили постановка на съседите е крайно време - какво пък толкова ще им стане като спрете парното за малко, едва ли ще замръзнат. За спирането : при три последователни дни със среднодневна температура 12 или над 12 градуса май беше.

# 12
  • Germany
  • Мнения: 7 917
Ох, мислихме го това с постановката, но ще се усетят и после за всяко нещо ще ни правят проблеми. Тя домоуправителката и без това е луда според мен. Непрекъснато мрънка че се цапало / майсторите метат всеки ден/, а миналата седмица като ни слагаха външната врата им дудна, че имало пушек от флекса във входа и миришело?!? Абе нямам думи просто! Дано се стопли и спрат парното скоро, защото иначе трябва да си вземем кухнята на части вкъщи и като оправим парното и се замаже, да викаме да я монтират.

# 13
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ох, мислихме го това с постановката, но ще се усетят и после за всяко нещо ще ни правят проблеми. Тя домоуправителката и без това е луда според мен. Непрекъснато мрънка че се цапало / майсторите метат всеки ден/, а миналата седмица като ни слагаха външната врата им дудна, че имало пушек от флекса във входа и миришело?!? Абе нямам думи просто! Дано се стопли и спрат парното скоро, защото иначе трябва да си вземем кухнята на части вкъщи и като оправим парното и се замаже, да викаме да я монтират.
Не ти завиждам, миличка.....  Sad

# 14
  • Мнения: 1 640
При нас вече втора година по решение наше-на живеещите във входа,се спира парното от отговорника.Това става в края на март и така си спестяваме голямата с-ка за април.Живеем в пристроена нова кооперация,съединяваща два стари блока/пломба/.

Общи условия

Активация на акаунт