Дермосоник или електростимулация с Corpo 02

  • 3 009
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 235
Здравейте момичета. Коя от двете процедури бихте ми препоръчали - дермосоник или електростимулация с Corpo 02? До сега не съм ходила на подобни и се чудех коя е по-добрата. Моята цел е намаляване на обиколките и изчистване на целулита до колкото е възможно. От този форум видях, че доста от вас ходят на подобни процедури и бих се радвала на съветите ви.
Предварително благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 131
И колко струва цялата терапия?

# 2
  • Мнения: 2 085
На мен в центъра, където ходя на тае бо също ми препоръчаха процедури с Сorpo 02.Една струва 10 лв, но препоръчителния пакет  Crazy е от 6 процедури-54 лв.Аз още се колебая,  консултанта каза, че при някои има много добър ефект за намаляне на обиколки(6 до 10 см), но при други няма никакъв ефект  Confused

# 3
  • Мнения: 281
 Комбинация от двете най-добре да направиш през ден! Но ако се налага да избираме - КОРПО е моят избор, и като цена и като уред! Има си 9 програми за всеки вид целулит, стягане, микроциркулация или просто пасивен фитнес!

# 4
  • Мнения: 2 085
Ива, какви са твоите впечатления откъм намаляване на обиколки?

# 5
  • Мнения: 281
  Определено има ефект, обиколката се намалява. Зависи на кои части от тялото правиш, но по-често срещаните проблеми са в областта на ханша, корема и дупето! Има различни комбинации на ток и програми - избора е индивидуален за всеки, операторът ще ти препоръча!

# 6
  • Мнения: 2 085
Явно ще инвестирам и там Mr. Green

# 7
  • Мнения: 10 758
Аз направих първо 12 процедури с Дермосоник.След това почнах Корпо-то.Направих 10 процедури.
Доколкото знам, Дермосоника е за разбиване на дълбокия целулит.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 209
Някой може ли да ми каже къде в Слатина (около бул. Ситняково, Иван Асен, Шипченски проход) има салони, които предлагат тези процедури?  bouquet

# 9
  • Мнения: 2 085
Аз направих първо 12 процедури с Дермосоник.След това почнах Корпо-то.Направих 10 процедури.
Доколкото знам, Дермосоника е за разбиване на дълбокия целулит.
Kога забеляза резултат?

# 10
  • Мнения: 235
Момичета благодаря за мненията...вече мислех, че никой няма да се включи.
Все още се чудя на коя процедура да заложа. За дермосоника съм избрала салон Ефект. Намира се в Стрелбище. Таз пакета от 10 процедури е 160 лв., а една е 20 лв.  - 45 мин. От всички салони, които успях да намеря в нета там са най-изгодни като цена. Колебая се и за електростимулация с Corpo 02. За там бих са спряла на Студио Сабина. Цената е доста по-ниска отколкото на дермосоника - 10 лв. на процедура. До сега не съм ходила на подобни процедури, а ми се иска да избера възможно най-ефективната.  newsm78

# 11
  • Мнения: 235
Аз направих първо 12 процедури с Дермосоник.След това почнах Корпо-то.Направих 10 процедури.
Доколкото знам, Дермосоника е за разбиване на дълбокия целулит.

Какви резултати постигна?

# 12
  • Мнения: 167
Миналата година ходих в Ефект. Направих общо 15 процедури като редувах дермосоник и ръчен антицелулитен масаж. Резултата беше намаляване на обиколката на бедрата с около 6 см. Цената - 300 лв:)
Но масажиста беше много готин:)

Общи условия

Активация на акаунт