Секс-колко време след секцио?

  • 10 334
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 480
И аз се надявах да е много скоро след секциото, че яко ме бяха напушили хормоните,  ама трябваше да изчакам лохиите  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 266
Ние след около40 дни от секциото , но все пак зависи как се чувстваш.

# 17
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Аз съм чувала че по-рано от 40 ден не е препоръчително, пък и при мен малко по-бавно стана възтановяването,така че дори и след този период се наложи да сме по-внимателни при подбора на позите  Laughing

# 18
  • Мнения: 54
и аз сам секцио и чак кам 40-50 ден че и ако не беше по касно newsm78

# 19
  • Мнения: 2 897
Известно време,след като ми спряха лохиите,все пак не пренебрегвам и силата на хормоналния дисбаланс-при мен ентусиазмът беше=на 0 Crazy

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Известно време,след като ми спряха лохиите,все пак не пренебрегвам и силата на хормоналния дисбаланс-при мен ентусиазмът беше=на 0 Crazy

нямам какво да добавя

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Чак на 49 ден от страх,пък то не било страшно  Wink

# 22
  • Мнения: 750
Ами така като гледам,вси4ки сте го направили към 40-50 ден Thinking!А моята докторка ми каза да 4акам най-малко 2 месеца и половина 3,а можело и пове4е #Crazy!А нямам усложнения след секциото newsm78!Та затова викам си да питам,4е нещо доста време ми се виждат 3 месеца Mr. Green!А ве4е мина месец,лохиите ми спряха преди седмица...а ве4е неиздържам Blush!То голямо ,,постене,, му ударихме Mr. Green!Последните 2 месеца от бременноста ми по4ти не беше възможно...и сега ако трябва да 4акаме още 3 месеца...,то е не4овешко направо #Cussing out!Много ви благодаря 4е споделихте как е било при вас  bouquet

# 23
# 24
  • Мнения: 4 784
На 20 ден с презереватив Hug
newsm10
Известно време,след като ми спряха лохиите,все пак не пренебрегвам и силата на хормоналния дисбаланс-при мен ентусиазмът беше=на 0 Crazy

нямам какво да добавя
Известно време,след като ми спряха лохиите,все пак не пренебрегвам и силата на хормоналния дисбаланс-при мен ентусиазмът беше=на 0 Crazy
на 36 ден- но се заредете с овлажнител-след раждането влагалището е по сухо а и от притеснение, такаче по добре да имате под ръка нещо подобно Simple Smile

# 25
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Аз май бия рекордите засега.Ние на 17-я ден...не ми бяха спряли лохийте още, ма и нямаше кой да ги чака.  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 379
Аз май бия рекордите засега.Ние на 17-я ден...не ми бяха спряли лохийте още, ма и нямаше кой да ги чака.  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
ама сега на рекорди ли ще си играем Laughing
айде тогава да си призная - на 10тия ден; кажи речи от болницата и за краката...  Embarassed ама преди това 5 месеца нъц, щото мъжът ми беше в чужбина и си дойде точно за раждането; беше ме страх да не "скъсаме" нещо, но слава богу всичко беше ОК; наистина има в началото проблем с овлажняването, но нали за това са лубрикантите Wink

# 27
Zdraveite, nie mai sme izchakali nai-dalgo, 2 meseca.

# 28
  • Мнения: 596
След като спрат лохиите.

# 29
  • Мнения: 364
На 33 ден . След като отидих на контролен преглед при лекарката , която ме оперира и тя каза че всичко е наред и мога да се върна към нормалния си начин на живот във всяко едно отношение Grinning

Общи условия

Активация на акаунт