Въпросче за сокчетата

  • 1 028
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 254
На моето бебе от както навърши 2 месеца и давам сок от круша като изцеждах първо четвърт круша около 30 мл., сега давам сока на половин круша, и акаме нормално.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 677
Пюрета и сокчета- не повече от 48 часа в хладилник.
Ако не ги изпие- пийни си ги ти Hug

# 17
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Е как може да го залепят от вътр. страна Mr. GreenСега от отлепих и пише и на него 3 дни на хладно място. Сама че това, което ме притеснява е дозировката. Пише 1-2 чаени лъжички, а аз знаех, че се дава 10 мл. по възрастта на детето, т.е. при нас 3х10, а аз давам 20 мл., но това май е повече от 2 ч.л. Ох ще се побъркам #CrazyИ нали уж сокчетата не са захранване, а на етикета пише точно обратното #Crazy

Захранване е, как да не е ! Всяка различна храна от кърма или АМ е захранване в това число и соковете !
Първо се дават 2 чаени лъжички и така до достигане на количеството за възрастта, демек до достигане на 10мл. След което вече на следващия месец увеличаваш на 20мл., обаче вече от раз, защото се смята, че си захранила вече  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 307
Здравейте!
Имам дъщеричка на 2 месеца и вече й давам сок от ябълка.
Искам да попитам мога ли да давам сокчета на Хип или други които се продават по магазините? За сега изцеждам ябълки. А също мога ли да давам круша или сини сливи, защото имаме запек?
Предварително благодаря!

# 19
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Здравейте!
Имам дъщеричка на 2 месеца и вече й давам сок от ябълка.
Искам да попитам мога ли да давам сокчета на Хип или други които се продават по магазините? За сега изцеждам ябълки. А също мога ли да давам круша или сини сливи, защото имаме запек?
Предварително благодаря!



Можеш, но защо бързаш ? Соковете дразнят стомаха. Като дойде време давай плодово пюре  Simple Smile
Но ако все пак продължиш да даваш, по-добре въведи круша. Сините сливи остави за по-нататък  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 307
Благодаря, doniboni! Питам заради запека. Не за друго Simple Smile
Мерси за бързия отговор!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт