Ритни чиновник по гъза

  • 6 441
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 920
Инициативата е да ритнем чиновник по гъза Crazy???
Толбухин много отдавна е ДОБРИЧ...първо
после..как остана само един град в Бг където не е помислено за инвалидите...откога в Сф са решили този проблем и не е ли това грижа на всеки град...в колко училища в Сф има рампа до 4тия етаж  newsm78
моля за източник на новината, Wolf
По-добре на местно ниво да проучат за електронен адрес, да им пуснем по един ред на тези колеги, да ги убедим, че не са прави.
абе не чатвам нещо....така от бюро много лесно с дават идеи...какви колеги и на какво ще ги чатвате...как да направят рампа или как да направят протест?
много объркващи постове има в тази тема...

       Моля форумките от Добрич да поткрепат майките утре на протеста. Мъча се да се свържа, ще дам повече информация.
хайде ако обичаш....подкрепа за протест лесна работа...какво конкретно се предлага с тази тема...


Айде, ако обичаш да не се ебаваш с болката на човека.
И не съм видяла какво толкова е направено в София.

# 16
  • Мнения: 2 821
Г-жа Смутена-Засрамена , въобще не се ебавам с никой...не си ми схванала мисълта..ама въобще

# 17
  • Мнения: 2 759
Г-жа Смутена-Засрамена , въобще не се ебавам с никой...не си ми схванала мисълта..ама въобще
                Аз схванах... И на мен също не ми е ясно за какво става дума, питах по-горе за пояснение - ама тц, нищо още... Линк поне пуснете, за да знаем за какво си говорите. И ние искаме да подкрепим хубавите неща...

# 18
  • Мнения: 1 629
Волфе, ела и обясни тука на мамите, какъв е протестът, моля. Кой за какво се бори.

Язък за националната им кампания Всички деца заедно на училище, лицемери!

# 19
  • Мнения: 4 585
    Мисля, че това трябваше да бъде направено отдавна. Достъпна среда за инвалидите. Добричката управа нямала пари. Това не го възприемам изобщо като извинение. Съвсем близо е до Каварна, г-жа Кметицата да отиде на курсове за кмет, да се научи. Защо се хванахте за това сритване, става въпрос да принудим чиновника да се размърда, да си свърши работата. Ако знам какво и как трябва да се направи, щях да съм го направил вече, щях да съм лидер.
    Слушам "Хоризонт". Първо чувам една ромка да реве, щото я отрязали от детските заради отсъствията на ромчето от училище. Веднага след това слушам за майките на деца инвалиди от Добрич, които имат желание децата им да отидат на училище, и децата имат.

# 20
  • Мнения: 920
Проблемът е, че има дете-аутист. Доколкото знам. В малък град в Добруджа. Години наред се е борил с вятърни мелници.
И е постигнал много.

как остана само един град в Бг където не е помислено за инвалидите...откога в Сф са решили този проблем и не е ли това грижа на всеки град...в колко училища в Сф има рампа до 4тия етаж  

Е, тук не виждам връзката. Задължително е първо в София ли да се реши?!

# 21
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 519
Е хубаво сте пуснали призива в Добрич, но ние така и не разбрахме за какво точно става дума. Статия във вестник ли, какво е ?

# 22
  • Мнения: 2 759
                Ми тъй де, кажете. Ние не сме слушали 'Хоризонт' (някои като мен - от младини още)... Принципно нещата са ясни и предполагам всички са съгласни, че тия неща трябва да станат. За такива неща - подкрепа винаги.

# 23
Здравейте форумци,
аз съм майката и дето пуска"скандалните" теми по вестниците. Слушайте в 16 часа "Хоризонт" на БНР вероятно ще разберете повече. Проблема е следния- според Национален план за интегрирано обучение от 2004г до януари тази година трябваше във всяко училище да има удобства за деца в инвалидни колички.Това е ангажимент на общините и инспекторатите на МОН, в зависимост от това дали уч-то е държавно или общинско, а другите административни сгради са обект за атаки на Комисията за защита от дискриминаци/ на признак увреждане/в Добрич имаме четири съкровища в "каляски",които майки и татковци ги влачат по училищата като торби мърша- така аз си влача детето из администрациите. Последния отговор на общината ни е че до края на годината  ще ни бъде. Ние оба че не сме съгласни след като една работа е трябвало да се свърши преди три години да чакаме още половин година. Защото когато детето ми се наака преди малко няма да му сменя помперса вдруги ден- което е едно от моите задължения задължения. Затова ще поставим по две касички на няколко места в града- в едната ще събираме парици за изграждане на рампи  и в другата парици за да подпомогнем финансово партиите в Добрич за предстаящите избори. Който няма пари да пусне може и в двете кутии да пусне мнението си за съответната касичка / нужда/. Предлагама да ни подкрепите като направите това и във други градове. Моля и някой с повече време и математически способности да изчисли колко сухи пари получават партиите ни след като м.г. тройната ни коалиция гласуваувеличение на държавната издръжка на партиите от 1,5 на 2 % от минималната работна заплата. И това докато ни хвърлиха в ушите и очите "тревицата"с Вальо Топлото. Мислим да организираме и конкурс за партийни централи- кой ще даде повече за лечение на еди кое си дете или за друга от нуждите ни-дайте предложения.
Сайтовете на сдружението ни са sveti_mina@abv.bg и svetimina@mail.bg Хайде със здраве!

# 24
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Само ритане ли предлагате?! Аз предлагам и още нещо, а то е  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 25
  • Мнения: 1 072
mama_Blue, докато чатнеш, инициативни хора, бързо схващащи, ще са принудили дремещите чиновници да си мръднат данъчните гъзове и да си свършат работата. Вервай ми на такива като теб никой не разчита, освен ако разбира се, не си ти чиновничката, от която зависи поставянето на рампа във въпросното уч-ще.

# 26
  • Мнения: 2 821
krasiobr , най-после един смислен постинго по темата...
Wolf, това е конкретно предложение, а не да ходим да се учим от Каварна...на какво? как се правят рок концерти или как се обработват циганите да гласуват за точния кмет Crazy

Разбирам тревогите на тези родители...бих се включила в подкрепа на инициативата , но сте дали е-мейли, а не сайтове...а къде ще са касичките?
Успех!
Дано този проблем се реши!

letia6tata_krava, вместо да се занимаваш с мен вземи направи нещо..ако искаш ще ти съдействам щото съм си в Добрич...ако бях чиновник, да зависи от мен нещо..за пръв път чувам, че от чиновниците нещо зависи въобще нямаше да надигам глава да се интересувам за какво иде реч...благодаря ти, че така присърце се зае да ми обясниш Crazyай сиктир значи

# 27
  • Мнения: 1 072
Ето ви подробности, щото на вас явно ви е трудно да си ги намирате сами.

http://www.ndt1.com/article.php/20070212103227314



# 28
  • Мнения: 1 072
О, благодаря. От всичките ти постинги лъха на добронамереност и готовност за помощ. Непременно ще те имам предвид. Гледам не пропускаш и най-дребния повод да се заядеш с някого, явно от загриженост.

# 29
  • Мнения: 2 821
радвам се, че се разбрахме ,letia6tata_krava ...

 

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 16:04 от mama_Blue

Общи условия

Активация на акаунт