Ритни чиновник по гъза

  • 6 440
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 66
 #Cussing out ПИСНА МИ ОТ ТЪПАТА ДИСКРИМИНАЦИЯ ! МАЙКА МИ Е БОЛНА ОТ MS И ВЕЧЕ Е ТРУДНОПОДВИЖНА ! НАГЛЕДАХ СЕ НА РАЗНИ ГЛУПАЦИ С ПРИВИДНО СЪЧУВСТВИЕ ! НА НИКОИ НЕ МУ ПУКА ! ДАНО ВСИЧКИ "БАЧКАТОРИ" ЧИНОВНИЦИ СВЪРШАТ КАТО МОЯТА МАЙКА - ПОЧТИ ПАРАЛИЗИРАНИ , УМРЕЛИ ОТ СРАМ , И НАБЛЮДАВАЩИ ЖИВОТА ОТ ПРОЗОРЕЦА В КЪЩИ! #2gunfire

# 91
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Да побутна темата. Peace

# 92
  • Мнения: 4 585
Цитат
Майчета, в Добрич сме тръгнали на война за тези рампи- даваха ни и по телевизиите. Една от майките преживя спонтанен аборт с втора бременност, защото си мъкнеше 15 годишното момче на гръб в училище. мисля че вече писах някъде за това- родителите сами бяха направили перапет е и искаха да направят и рампа, но общината и училището нямаха проект. Уолфе, сега това момче е в иконом. техникум и там директорът спец за него е направил рампа. Но проекта му за асансьор до компютърната зала І В мазето/ втасва от месеци в Агенцията за интеграция на..../Като говорим за интеграция- в Добрич точно в ресурсния център не мога да вляза с количката си/Пантера/-има стъпала и вратата е тясна. Няма тоалетна, сградата е полусрутена,  и смърди на мухъл. Дете като моето, за което аромата и смрадтта са опознавателни фактори си е жива мъка да разбере къде е попаднало . И най- симпатичното- общината и МОН са решили че точно в двора на помощното училище трябва да е този център- вместо да пръскаме дечицата с проблеми в масовите уч-ние ги трупаме още по-интензивно в ограничаващата ги среда. Утре ще записвам моето "мъничко всичко" в една баровска градина дето родителите още от сега мрънкат че не искат специални деца там. При нас само в едно уч има рампа-негодна защото е с висок наклон-езикова гимназия. Всички уч и ЦДГ са без рампи-пък за другите архитектурни изисквания -да не говорим.

Момичета, благодаря ви за това, което направихте и правите за набиране на тия срезства.

# 93
  • Мнения: 843
      Вълчо,   тя  темата е подходяща за заковаване,  нищо че заглавието е "силничко" , но правилно.
      От друга страна закованите теми май  по- малко се четат...
     

# 94
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Аз също мисля,че е добре темата да се закове. Имам и друго предложение нека пишем само по същество не ми се иска да се изроди в грозен спор.

# 95
  • Мнения: 2 759
                    Мен не ме притеснява да бутам, в случай, че не е закована. Още веднъж успех   bouquet!

# 96
  • Мнения: 2 759
Училище за децата с увреждания

                     Ако са ви заболели краката от ритане, пуснете смс.

# 97
  • Мнения: 984
Ако знаете колко писма и молби сме писали до г-н Коста Базитов /шеф на Дирекция "Образование" в Община Варна/ да разрешат един от класовете ни с дете в количка да бъде преместен на първия етаж! Отговоряше ни се, че училището в другата смяна ще си прави във въпросната стая компютърен кабинет при условие, че имат достатъчно такива и за редовното обучение и за частни курсове! #2gunfire #2gunfire #2gunfire Аз лично съм изпратила четири писма с искане и мотивация, но на човека му е приятел другия директор, не нашия #2gunfire #2gunfire. Иначе пари за асфалт на Червения площад се намират /той е единствения, който се поправя всяка година/. Трябват поне 10 рампи за нашите училища.
Подкрепям протеста, а ако можех да мръдна шях и да дойда. Успех! Hug

# 98
  • Мнения: 4 585




http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=209226.0
Никой не може да ме убеди, че страната ни е бедна.
Ще направя каквото мога, слава богу, не е голяма сумата.
Предпочитам да можем да накараме държавниците ни
да си свършат работа.
Это, зелените успяха. Застанаха пред тях, и казаха:
- Не така!
Възхищавам им се, и не знам как да стане.

# 99
  • Мнения: 2 759
                     Ама това е ТОВА  newsm78

# 100
# 101
  • Мнения: 165
Боже, аз съм също от Добрич, но въобще не съм разбрала за проблема с рампите!!!!!!!!! Cry

# 102
  • Мнения: 4 585
http://www.mon.bg/opencms/export/sites/mon/documents/odobreni_dostapna_sreda.pdf
Училището на Вики, на Мама Раче е в списъка, слава Богу.
Остава да разчитаме, че просветното министерство ще приведат парите навреме.

# 103
  • Мнения: X
рит отново

Общи условия

Активация на акаунт