ще дават "Шесто чувство" по БТВ

  • 2 366
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 229
Ама днес ли ще го дават бе хора? Или събота и неделя? newsm78
в събота, но от 20ч Rolling Eyes , а от 22.30ч е друг филм с Брус Уилис - "Неуязвимият". Аз лично бих им разменила часовете, но карай  Wink

Аз не бих, Неуязвимият е сто пъти по-психарски!!! #Crazy Ужасен филм, тръпки ме побиват НАИСТИНА само като се сетя за него. baby_neutral baby_neutral Shocked
Ще запомня да не пускам БТВ след 10 в събота. Blush

# 16
  • Мнения: 4 555
Обожавам всички филми на Шаямалан. Гледала съм ги не знам и аз колко пъти.
Най-любим ми е Селото, но Шесто чувство и Неуязвимият са също в челната тройка.
Lady in the water също беше доста приятен, макар да нямаше въздействието на останалите.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 105
Страхотен филм. Въздействието му обаче щеше да е в пъти по-голямо ако не ми бяха разказали края преди да гледам филма. Иначе много ми харесва!

# 18
  • Мнения: 2 229
Ей, да не забравите да гледате! Mr. Green
Аз отивам да си купя шоколад и се зареждам през ТВ-то. Grinning

# 19
  • Мнения: 1 983
Страхотен филм, ама нещо бтв-то са сгафили, защото цял ден рекламират "Шесто чувство" от 20.00 часа и "Неуязвимият" от 22.00, пък после рекламирам някакъв"........дракона" от 20.00 часа и още някакъв от 22.00.Последной кой ще дават?

# 20
  • Мнения: 786
Май-май другата седмица ще е уикенд на Шаямалан  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 2 229
Страхотен филм, ама нещо бтв-то са сгафили, защото цял ден рекламират "Шесто чувство" от 20.00 часа и "Неуязвимият" от 22.00, пък после рекламирам някакъв"........дракона" от 20.00 часа и още някакъв от 22.00.Последной кой ще дават?

Само да имат късмет да не го дадат!! #Crazy #Crazy

# 22
  • Мнения: 2 229
Неееееееееееее току що казаха "следва" на някаква глупост с дракони!!!! Sad  Cry Еееееееее значи прецакаха ми вечерта. Sad

# 23
  • Мнения: 49
Харесвам филма и ще го гледам с удоволствие другата събота.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Филма е страхотен. Гледах го по НВО. После го даваха и по някоя от нашите тв. И нали не е екшън, половинката какво гледа, какво струва, ама после аз му обяснявах края на филма. Може би няма да ми хареса както първия път, защото знам какво става накрая и се губи изненадата. Но все пак ще го гледам.
П.П. Да питам, какви са ви отзивите за "Следите".Той също е включен в уикенда на Шаямалан. От рекламите ми изглеждаше интересен, но така и не съм го гледала.
 

# 25
  • Мнения: 4 555
Той е някак си по-различен. Няма такива ужаси и напрегнати моменти, по-скоро е семейно-емоционален.
На мен лично ми хареса, но аз много обичам стила на Шаямалан и може би съм пристрастна.
Неуязвимият е по-добър от Следите.

# 26
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
На мен лично "Следите" и "Селото" ми бяха ужасно скучни.Но за "Шесто чувство" просто умирам много ми харесва този филм,на мен даже накрая ми е малко тъжен...

# 27
  • София
  • Мнения: 5 755
Измамените камили Cry Много тъпо ми стана, ама това е то БГ телевизия... Ще чакаме следващия уикенд май. Извинявам се, че ви подведох, но и за го чаках Embarassed
А за "Следите" - не ми харесва толкова. 

# 28
  • Мнения: 250
Мнооого ми хареса!.А аз рядко харесвам филми.

# 29
  • Мнения: 2 229
Започна! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт