Мнения за 2-ра Градска

  • 714
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 196
Моля някой ако може да напише скорошна информация от 2-ра Градска!Условия,отношение,лекари...
В търсачката има доста противоречиви мнения.Това,което ми харесва е,че бебето се кърми веднага при възможност,а не ти го взимат като в Шейново!А и по район ми е по-удобно,но се двоумя между двете!
Благодаря предварително! Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 2
Сестра ми роди там на 25.03.2007 . Раждането що годе добре  роди момче 3,360, НО след това ужас.Бебето се ражда с инфекция и някаква бактерия за което е  настанено в кувьоз на системи .На сестра ми не са и давали абсолютно никаква информация за бебето .всеки ден и казват различни диагнози , като информацията зависи от лекаря на смяна .Една от лекарките казва че е добре , но след това идва друга и казва че това не е нормално и  има някаква аномалия Twisted Evil Там беше за една седмица и беше пред нервна криза.Абсолютно никаква информация за това как да кърми ,облича ,храни ,къпе  бебето .Когато задавала въпроси на акушерките например как да го държи при кърмене , те я гледали  #Crazy сякаш е паднала от марс.Не са й казали дори колко тежи бебето при  изписването , а то милото е свалило доста , защото един ден я викат да кърми , а на другия нямя да кърмил Идвами да отида в тая болница и да ги.. #2gunfire Аз съшто сам бременна и знам че нама да раждам там. Успех и леко раждане

# 2
  • Мнения: 2 332
Раждах там втория път - като цяло съм доволна, единствено че се бях настроила че ще раждам с упойка, а не ми сложиха - д-ра каза, че не е било подходящо при моя случай, може и така да е било  newsm78. Иначе - понеже първия път раждах в Шейново - много по-спокойно е, няма опашки за тоалетната /а това не е без значение все пак/, чисто е. Наистина някои педиатри са дръпнати, но пък аз си питах когато нещо ме интересуваше. Но това
...
Когато задавала въпроси на акушерките например как да го държи при кърмене , те я гледали  #Crazy сякаш е паднала от марс.Не са й казали дори колко тежи бебето при  изписването , ...
- много ме съмнява... там изключително държат на кърменето, как така не са и показали... на мен искаха да показват, но аз си знаех и им благодарих. А за кг при изписването - изписват и майката, и бебето с епикриза - там пише всичко  Peace.

Ред.: сега се сетих - не позволяват посещения в родилното отделение, така че ако искаш да идват хора в стаята ти за да ви видят - това не е болницата за теб. Успех с избора и леко раждане!  Hug

# 3
Аз раждах там, само че преди седем месеца. Доволна съм. Само че на мен ми беше второ раждане. Бях решила да използвам опцията за епидурална аналгезия, че спомена от първото ми раждане е за голяма болка по време на получаване на разкритието. Но лекаря ми каза че няма да има време за това - защото ми е второ раждане. Аз му казах -нищо, искам, той се съгласи (но явно си е решил че няма да стане де) - в крайна сметака се оказа прав. Наистина нямаше време за такива екстри. Та - акушерките не пипат нищо по теб, най-много да ти увеличат или намалят капките на системата, правят точно каквото им каже лекаря, лекарите са тези които се занимават с родилките. Аз не съм имала уговорка, не съм плащала на никой, получих чудесно отношение. Ако им кажеш за нещо че не искаш - не го правиш и точка. В смисъл - като исках да стана и да ходя - ставах и ходех, нищо че акушерката кършеше ръце около мен, че трябва да лежа и то по гръб. Чисто е, по две в стая, телевизор, храната не става. Това е в общи линии, успех.


# 4
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Аз също ще раждам там.Там ходя и на ЖК и за сега съм доволна.В момента преносвам и ми казаха ако не родя до вторник ще ме приемат за предизвикване на раждането.Може ли някои да ми каже как процедират там,със система ли го предизвикват или с таблетки и ако си поискам епидурална опойка колко струва и добри ли са анастезиолозите там.Ще следя темата защото ме вълнува мнението за там

# 5
  • Мнения: 1 196
Мили мами,
На 13 март родих във 2-ра Градска и ще ви споделя само положително мнение за всички там!
Много съм доволна и благодаря на всички,които ми препоръчаха тази болница!Аз също ви я препоръчвам!Изключително мили и любезни са всички лекари,сестри,педиатри!
Благодаря на всички!
А на предстоящите да раждат мами им желая леко раждане и късмет! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт