Малка спретната къщурка

  • 2 200
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 585
Вярвайте ми, ако бях копал по екватора, сега щях да го прекопавам. Раят на Wolf

# 31
# 32
  • София
  • Мнения: 4 866
Малка спретната къщурка -
там Kasidy си живурка.
Без посока и без ред
кОпа ягодки наред.

За съжаление трябва да изчезват да си прибера ГабЕто от детска градина. Надявам се, че ще има кой да продължи.

# 33
  • Мнения: 3 447
Ала идва градинаря,
нейните лехи разтваря  Blush

# 34
  • Мнения: 136
Вярвайте ми, ако бях копал по екватора, сега щях да го прекопавам. Раят на Wolf

хубав ти е рая Wolf         и без слънце.Къде е това?

# 35
  • Мнения: 4 585
Тихо. Кой зное къде е раят. Усещай правилата на старите кучета.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 457
И аз искам малка спретната къщурка, че и с две липи отпред  Whistling  Mr. Green И басейн, и розови храсти и лехи с ягоди, ама да не ги копая аз (че тогава няма да има и една ягода  ooooh!)

# 37
  • Мнения: 4 726
Мискинки, оплескахте ми мечтателно-градинарската тема ooooh!

# 38
  • Мнения: 4 585
След час копане в лехата,
изклатена е горката.
Мокър е и евтин потник,
на гърба на тоз работник

# 39
  • Мнения: 4 726
Това за мен ли Shocked Laughing
Че и евтин...брех,брех Twisted Evil

# 40
  • Мнения: 239
Бункер с 4 ЕС КЛАСИ в подземния гараж. Искам да съм важен и да ме знаят всички.
Интериорът си го виждам предимно в леопардови/тигрови окраски на мебелите, роко бароко екстри, версаче баня и плочки, версаче възглавници, версаче пердета, златна статуя на жоро01 в центъра на градината.

Етажите са 4. Влизаш - антре за обувки и чехли. След него се открива гледка към целия приземен етаж, който е фитнес. Техноджим. С плакати на Арнолд, но и на Джена Джеймисън по стените. Първи етаж - джакузи, сауна, легла за аверите като си викнем пиченца. Миеш в жакузито и от там директно лазиш по леглата. Втори етаж - стая на славата пълна с мои снимки и снимки на моите коли. И на Александърчо ще има снимчици. Трети етаж - кръчма. Последен етаж - мезонет за титулярната ми любовница. В двора отделна сграда със спални за детето, жената и кучето.

# 41
  • Мнения: 6 386
http://images14.snimka.bg/002346224.jpg и http://images14.snimka.bg/002346226.jpg  , вместо цветята може да си представиш ,че има ягоди,но не знам дали няма са ти се отще да копаш...

# 42
  • Мнения: 4 726
Лелеее, страхотна е. Точно такава е в представите ми Crazy

# 43
  • Мнения: 6 992

 Много ли копане върви ръка за ръка с решението да избягаш от града?
Надявам се, че не Crazy
Моята идея е голяма къща в планината, без градинки, по-скоро поляна. И искам да имаме коне и децата ми да се научат да яздят. Grinning
Неговата идея е - малка хижа в планината, 2 4х4, с които да ходим до града, компютър със сателитен интернет, за да може да пише проекти.
Така както го усещам, аз ще гледам деца и коне, той ще програмира. Само не виждам как ще се разберем за размера на къщата. Цял живот съм живяла на тясно - искам голяма къща на два етажа ПЪК!

# 44
  • Мнения: 5 877
Ето тази къща си искам.

Само че главите над прозорците бяха по-едри, кухи и с гнездящи гълъби и врабци вътре. И нямаше тъпа табелка.
И голямо остъклено помещение, обградено от клоните на съседската вишна.
Таванското балконче е точно колкото за игра на шах или за четене. На него никога не се простира, нито се държат разни глупости. То пък е сред липов цвят, тъй като гледа към улицата.
Вити стълби, множество "тайници" (по-скоро "явници", ама хайде), разни видове стъкло по вътрешните врати, множество килерчета на тавана, всяко с различна цел.
Някой ден ще забогатея и ще си я купя обратно.

Ноооо в идеален план ще има и градина - пълзящи рози

, бръшлян,

 лавандула
и задължително хортензии, сини.

 Някъде сред това градински стол, адски удобен.

И участък с подстригана трева за игра, палатки, люлки, хамаци
, излежаване и т.н. Дърво с къщичка за него.

Някаква вода. Не е задължително да е басейн, и една чешма би ме радвала.
Жив плет за ограда.

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 15:16 от Aнда

Общи условия

Активация на акаунт