Много мина, мъничко остана и през МАЙ ще стана мама!

  • 9 316
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 897
На мен колкото и да е смешно ми минават като легна на ляво.Много ми е интересно и на мен как става номера.
kar4ita,иначе количката е хубава.Аз почвам от др. седмица с покупките,защото не знам как ще се оправим.Вече си идва май месец.Единствено имам залъгалки и шишета
.

# 271
  • Мнения: 536
Момичета, има ли желаеща за пускане на следващата ни темичка?

# 272
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Привет и успешна седмичка, мами!
Направо не можах да повярвам що чудо се е изписало за 2 дни Mr. Green
За протокола - от пловдивските мами - аз ще раждам в Селена. Надявам се да е нормално, но ако беба не се обърне се настройвам и за вариант секцио( не ми се иска, на каквото такова).
За шишетата - ползвах на Чико с баткото, но определено Авент за мен са по-добрата марка. Чиковските имат интересни модели, но Авент са по-качествени, поне моите наблюдения са такива - племенникът пък го отгледаха с Авент, та имам база за сравнение.
За покупките - само помпа на Авент с шишетата към нея съм купила. Все не ми остава време за обикаляне, харесала съм някои неща, но ми се иска да поразгледам още, а с ова год.приключване време нямам. На 2-ри Април живот и здраве излизам в болнични и за тогава съм предвидила голямото обикаляне и пазаруване.
Менпък ме срива ниско кръвно, в петък вечерта поставих рекорд 86/38. Отначало не повярвах, помислих че се е скапал апаратът и накарах и татито да си го премери, но неговото си беше наред и явно не беше причината в апарата, а в мен. Имах чувството, че ще се задуша всеки момент, сякаш някой беше седнал върху гърдите ми от ляво. А бях изпила поне 1литър айрян преди това. Тази седмица съм при доки и да видим тя какво ще каже, защото не е нормално това.

# 273
  • София
  • Мнения: 1 402
helena нямам думи .... бъди силна ти и цялото ти семейство и дано скоро се похвалиш с добра новина.

xai Честит празник и много да ви радва Лора   bouquet

ina_ana Януарксите болнични и аз не съм си получила ....просто нямам думи ....егати улеснението  #Crazy

Avent това е марката която ползвах с Елена, такава ще ползвам /живот и здраве/ с дребо.

За протокола и списъка ще раждам в Шейново  Laughing

# 274
  • София
  • Мнения: 5 714
ГАля спряла ли си се а лекар от Шейново?

# 275
  • София
  • Мнения: 1 402
ГАля спряла ли си се а лекар от Шейново?

Да, ще раждам с д-р Велев.

KSI сега видях че си ме добавила вече ...сори за повторенията

# 276
  • София
  • Мнения: 5 714
Попитах защото и аз ще раждам там! А някой да ми каже от вас...Sad понеже сте по напред от мен имали ли сте дни в които да не усещате бебо Sad аз от 2 дни и мн се притеснявам а съм при доки чак в Петак! Дали е защото съм не яак в толкова напреднала седмица  newsm78 не знам Sad

# 277
  • Мнения: 536
И аз съм се спряла на Авент - за помпа. Също като Yanche ще я взема с контейнерчета. Ще взема и едно шише - за всеки случай ако се наложи да отсъствам някой път (дъщеря ми има концерт през май bowuu - танцьорка е  Simple Smile ) Иначе не мисля да давам вода, чай и каквото и да е било друго освен кърма. Затова мисля, че едно шише ми е напълно достатъчно, даже ми е много Grinning Дрешките са набавени, без комплекта за изписване, но вече съм си харесала един. Повечето дрешки са от дъщеря ми и племенника, но има и малко нови. Днес ще взема стерилизатор на авент - за помпата(която не е купена Simple Smile), а на 31.03  или 01.04 ще ходим за количка - Маг Ингланд Принцес - вече имам опит с тази количка и съм доволна. След 01.04 ще купувам всичко останало, а към края на този месец ще започна с прането на дрешките, като първо изпера всички наши дрехи, покривки, завивки и т.н. Много от нещата ще си поръчам по интернет - по-удобно ми се струва.

# 278
  • Мнения: 536
А някой да ми каже от вас...Sad понеже сте по напред от мен имали ли сте дни в които да не усещате бебо Sad аз от 2 дни и мн се притеснявам а съм при доки чак в Петак! Дали е защото съм не яак в толкова напреднала седмица  newsm78 не знам Sad
Изпий чаша вода и си легни. Така трябва да усетиш бебето.

# 279
  • София
  • Мнения: 1 402
Попитах защото и аз ще раждам там! А някой да ми каже от вас...Sad понеже сте по напред от мен имали ли сте дни в които да не усещате бебо Sad аз от 2 дни и мн се притеснявам а съм при доки чак в Петак! Дали е защото съм не яак в толкова напреднала седмица  newsm78 не знам Sad

Има дни в които не го усещам, но все се обажда по някое време. Размърдай се и ти, легни завърти се няколко пъти на ляво на дясно ... разбутай го бебчето та да ти върне ритник ...ако ли пък не ...отиди в ЖК-то на Шейново или при твоя доки за успокоение.

# 280
  • София
  • Мнения: 5 714
След малко като полегна ще опитам това с водата и с размърдването на коремчето леко ....дано стане нещо! Ако ли не ще чакам петак и ще отида Sad

# 281
  • София
  • Мнения: 1 402
Ще ни заключат темичката след малко .... да ви се похваля купих си две книжлета:
"Изкуството да бъдеш родител" на д-р Ф. Додсън и "Детска психология" на Р. Стаматов ....нещо ме обзе едно любопитство и така ....

# 282
  • София
  • Мнения: 4 588
Заповядайте в новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=172237.new#new
  bouquet

# 283
  • Мнения: 120
Здравейте!Аз съм от Пловдив,чакам второ дете,термина ми е 19.05.07г.Мисля да раждам в Селена.С удоволствие чета всичко във форума,желая ви лека бременност и безпроблемно раждане на всички!

# 284
  • Мнения: 120
Забравих да кажа,че според ехографа бебето се очаква да е момиче.

Общи условия

Активация на акаунт