За тестерите на бяла козметика.....

  • 2 696
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17 407
Искате ли си, преди да се решите да купите крем примерно? И дават ли ви? Виждам, че имат в аптеките, а ми предлагат да пробвам намясто и  то на ръката си, че били само по едно.... Е, аз не си избирам крем за ръце, все пак Twisted Evil С други думи: досега не са ми давали, купувам на сляпо. Изобщо има ли аптеки във Варна, където дават тестери без проблем?

# 1
  • Мнения: 1 629
Имам същия проблем. Моля, ако някой има информация за такава аптека във Варна, да сподели.

# 2
  • Мнения: 224
Дават ми, ако съм си купила нещо...

# 3
  • Мнения: 3 248
Сещам се за аптека, в която дават тестери, но тя е в София. Rolling Eyes В Римедиума също са ми давали. Thinking
Винаги, когато си поискам ми дават - не знам дали е защото имам вид на потенциален клиент или защото им се усмихвам твърде широко. Laughing

# 4
  • Мнения: 2 936
Дават ми, ако съм си купила нещо...

 Peace в повечето случаи,така лесно дават...

# 5
  • Мнения: 4 053
когато си  поискам,иначе не ми дават Sunglasses

# 6
  • Мнения: 2 407
Понякога искам, дават ми ако имат.В аптеката на Хит дават.

# 7
  • Мнения: 313
Определено пазарувам само от две аптеки, където ми дават винаги, когато си поискам и естествено имат. Доста е неприятно да се пазарува на сляпо. За съжаление имам няколко такива продукта, но като цяло не мога да се оплача. Става дума за Пловдив

# 8
  • Мнения: 13 512
Имам същия проблем. Моля, ако някой има информация за такава аптека във Варна, да сподели.
Има една нова аптека- до ресторнт Хъшове срещу Общината. Намира се под зелената сграда на ъгъла на 8ми приморски и Братя Миладинови.Всъщност- това е дрогерия-продават бяла козметика,шампоани и някои марки парфюми.Момичетата са много  компетентни и надълго и нашироко обясняват и предлагат. Освен това продуктите не са зад щандове, а можете да минете да си ги разгледате. Много приятно местенце е.

# 9
  • Мнения: 1 629
благодарско, монда

# 10
  • София
  • Мнения: 1 732
Аз пък искам да помоля за инфо за такива места и в София. Аз ли съм сбъркана, какво ли да е, ама никога не ми дават тестери на кремове! А как да си купя като не знам какво е? Само каквото чопна от списанията - там отвреме-навреме турят по някое пакетче....ама не е достатъчно.

# 11
  • София
  • Мнения: 7 765
Аз пък искам да помоля за инфо за такива места и в София. Аз ли съм сбъркана, какво ли да е, ама никога не ми дават тестери на кремове! А как да си купя като не знам какво е? Само каквото чопна от списанията - там отвреме-навреме турят по някое пакетче....ама не е достатъчно.

Аз си взимам тестери от аптеките Ремедиум. Когато имат, винаги дават.

# 12
  • Мнения: 9 865
Най-често съм получавала тестери от магазин concord.bg, не само бяла козметика (кремове на корф, апотекер шелер и др.), но и аромати на парфюми и малки тестерчета... доста пъти и други продукти.
Много често в аптеките са ми отказвали тестери с извинението че са им малко...

# 13
  • Мнения: 4 053
Ремедиум и аптеките в Хит и Кауфланд  Peace

# 14
  • Мнения: 17 407
Монда, и аз благодаря! Във въпросната дрогерия нямат тестери, поне така казват. Друг е въпросът, че ми предлагат продукт, който не съответства на моя тип  кожа. Моя приятелка пък явно са преценили като неплатежоспособна, задавайки й неадекватни въпроси.... Ама щом пък ти си доволна, сигурно има защо Peace

Общи условия

Активация на акаунт