За тестерите на бяла козметика.....

  • 2 699
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 17 407
Искате ли си, преди да се решите да купите крем примерно? И дават ли ви? Виждам, че имат в аптеките, а ми предлагат да пробвам намясто и  то на ръката си, че били само по едно.... Е, аз не си избирам крем за ръце, все пак Twisted Evil С други думи: досега не са ми давали, купувам на сляпо. Изобщо има ли аптеки във Варна, където дават тестери без проблем?

# 1
  • Мнения: 1 629
Имам същия проблем. Моля, ако някой има информация за такава аптека във Варна, да сподели.

# 2
  • Мнения: 224
Дават ми, ако съм си купила нещо...

# 3
  • Мнения: 3 248
Сещам се за аптека, в която дават тестери, но тя е в София. Rolling Eyes В Римедиума също са ми давали. Thinking
Винаги, когато си поискам ми дават - не знам дали е защото имам вид на потенциален клиент или защото им се усмихвам твърде широко. Laughing

# 4
  • Мнения: 2 936
Дават ми, ако съм си купила нещо...

 Peace в повечето случаи,така лесно дават...

# 5
  • Мнения: 4 053
когато си  поискам,иначе не ми дават Sunglasses

# 6
  • Мнения: 2 407
Понякога искам, дават ми ако имат.В аптеката на Хит дават.

# 7
  • Мнения: 313
Определено пазарувам само от две аптеки, където ми дават винаги, когато си поискам и естествено имат. Доста е неприятно да се пазарува на сляпо. За съжаление имам няколко такива продукта, но като цяло не мога да се оплача. Става дума за Пловдив

# 8
  • Мнения: 13 512
Имам същия проблем. Моля, ако някой има информация за такава аптека във Варна, да сподели.
Има една нова аптека- до ресторнт Хъшове срещу Общината. Намира се под зелената сграда на ъгъла на 8ми приморски и Братя Миладинови.Всъщност- това е дрогерия-продават бяла козметика,шампоани и някои марки парфюми.Момичетата са много  компетентни и надълго и нашироко обясняват и предлагат. Освен това продуктите не са зад щандове, а можете да минете да си ги разгледате. Много приятно местенце е.

# 9
  • Мнения: 1 629
благодарско, монда

# 10
  • София
  • Мнения: 1 732
Аз пък искам да помоля за инфо за такива места и в София. Аз ли съм сбъркана, какво ли да е, ама никога не ми дават тестери на кремове! А как да си купя като не знам какво е? Само каквото чопна от списанията - там отвреме-навреме турят по някое пакетче....ама не е достатъчно.

# 11
  • София
  • Мнения: 7 789
Аз пък искам да помоля за инфо за такива места и в София. Аз ли съм сбъркана, какво ли да е, ама никога не ми дават тестери на кремове! А как да си купя като не знам какво е? Само каквото чопна от списанията - там отвреме-навреме турят по някое пакетче....ама не е достатъчно.

Аз си взимам тестери от аптеките Ремедиум. Когато имат, винаги дават.

# 12
  • Мнения: 9 865
Най-често съм получавала тестери от магазин concord.bg, не само бяла козметика (кремове на корф, апотекер шелер и др.), но и аромати на парфюми и малки тестерчета... доста пъти и други продукти.
Много често в аптеките са ми отказвали тестери с извинението че са им малко...

# 13
  • Мнения: 4 053
Ремедиум и аптеките в Хит и Кауфланд  Peace

# 14
  • Мнения: 17 407
Монда, и аз благодаря! Във въпросната дрогерия нямат тестери, поне така казват. Друг е въпросът, че ми предлагат продукт, който не съответства на моя тип  кожа. Моя приятелка пък явно са преценили като неплатежоспособна, задавайки й неадекватни въпроси.... Ама щом пък ти си доволна, сигурно има защо Peace

# 15
  • Мнения: 326
А къде точно в Пловдив дават?

# 16
  • Мнения: 9 865
Друг е въпросът, че ми предлагат продукт, който не съответства на моя тип  кожа.

Малко оф топик, искам да се оплача, че в аптека Галеник на бул.Бъкстон попаднах на една консултантка за козметика, която не само че не знаеше какво продава и какви продукти има, но дори не си направи труда набързо да прочете какво пише по шишетата. Така се стигна до комичната ситуация аз да и обяснявам какво ми предлага и да я убеждавам, че не търся това... Ужасно тъпо!!
А също никога не са ми давали мостри (а съм купувала какво ли не)!!

# 17
  • Мнения: 13 512
Монда, и аз благодаря! Във въпросната дрогерия нямат тестери, поне така казват. Друг е въпросът, че ми предлагат продукт, който не съответства на моя тип  кожа. Моя приятелка пък явно са преценили като неплатежоспособна, задавайки й неадекватни въпроси.... Ама щом пък ти си доволна, сигурно има защо Peace
Много лошо,ако така се отнасят.Аз  наистина съм доволна от това място,винаги са били много любезни, предлагали са ми тестери..дано да е било единичен случай.

# 18
  • Мнения: 17 407
Ужас! Аз гледам да се информирам предварително за това, което търся в сайта на производителя. И като тръгна по аптеки и дрогерии виждам съвсем други неща написани върху етикетите на български, или пък попадам на свърхкомпетентни конслултантки. Явно пак ще се купува на сляпо Mr. Green

# 19
  • Мнения: 313
За пловдив тестери си вземам от Регина( понеделник пазар - препоръчвем Силвия като е на работа, изключително любезна и с адекватни знания за продуктите, не се натрапва) и Санита ( преди тунела, ако идваш от Панаира )

Общи условия

Активация на акаунт