Отговори
# 225
  • Мнения: 651
А с какви обувки катерят децата ви, моя е малко мързелив и мисля да го мотивирам с екипировката,
на малката пък са и възплоски стъпалата..
Тааа  Grinning какви обувки..откъде   bouquet

# 226
  • Мнения: 3 153
И аз да се запиша в темичката, макар че да си призная обичам повече морската картина.....Разбира се чувствам се чудесно в планината и особено в Родопите, ето и едно от най-красивите места за мен - старите къщи в Родопите, които гледат към Белинташ:

# 227
  • Мнения: 3 622
Мила нашите обувки са високи до глезените на GEOX, но съм виждала и в други магазини да се продават. Купила съм му раничка на Ташев - 35 л. и дъждобран от тези които покриват и раниците. Надявам се много да му хареса  Grinning
Може да разгледаш тук http://www.tashev.bg/bul/prod01.htm

# 228
  • София
  • Мнения: 2 530
А с какви обувки катерят децата ви, моя е малко мързелив и мисля да го мотивирам с екипировката,
на малката пък са и възплоски стъпалата..
Тааа  Grinning какви обувки..откъде   bouquet

Тъй като за съжаление няма толкова малък номер туристически обувки, като за сина ми, той катери със зимните си обувки. Които са много олекотени и от горатекс. Показвам- http://images26.snimka.bg/006141462.jpg.

# 229
  • Мнения: 4 202
Като се отвори тема за обувки, моля дайте идея от къде да си купя свестни туристически обувки, на не много висока цена.

Зимни имам вече, но мисля, че няма да са подходящи за лятото.

# 230
  • Мнения: 1 849
Като се отвори тема за обувки, моля дайте идея от къде да си купя свестни туристически обувки, на не много висока цена.

Зимни имам вече, но мисля, че няма да са подходящи за лятото.

 Преди обикалях с Дакщайнки и твърдя, че са много удобни, но сега идея си нямам дали още ги произвеждат и къде се продават.

# 231
  • Мнения: 547
Като се отвори тема за обувки, моля дайте идея от къде да си купя свестни туристически обувки, на не много висока цена.

Зимни имам вече, но мисля, че няма да са подходящи за лятото.

 Преди обикалях с Дакщайнки и твърдя, че са много удобни, но сега идея си нямам дали още ги произвеждат и къде се продават.
Заложи на нещо различно от Дахщайн. Навремето просто нямаше голям избор и тези бяха най-доброто. Имам такива от преди десетина  години, австрийски. Преди съм ходила без проблеми с тях, но миналото лято ми разсипаха краката, правихме доста тежки преходи. Честно ти казвам, с грозна завист гледах как другите подскачат със свестни обувки, а аз едва пристъпвах накрая. Заради това се наложи да съкратим и престоя си в планината... А и в София имате доста голям избор, за разлика от Варна. Виждала съм в клуб Туризъм на дир.бг да обсъждат магазини и модели. Свери си часовника и там!

# 232
  • Пловдив
  • Мнения: 5 010
Запис и от мен в хубавата темичка.  Hug
Много обичам планината, но не правим големи преходи, разпъваме някъде палатката и си правим разходки наблизо за през деня, с децата сме, обикновено, а малкият не иска да върви много.   Mr. Green
Тия дни отиваме в Триград, ще се качим и до Чаирските езера.  Peace

# 233
  • Мнения: 3 622
Моите планински обувки са на OLANG http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3788642
bifana тази марка имат и детски обувки

# 234
  • Мнения: 1 267
мога само да въздишам по планината...кога ли ще се възнаградя с дълъг преход  Tired Пирин ми е любим. Мога да не слизам от него, стига да взимам душ, поне на няколко дни  Simple Smile В крайна сметка, който тръгва на планинана, си дава сметка, че екстри няма.

Относно Оланг обувките, мъжа ми си купи. Моделът му е правен в Румъния, водят се иначе италиански. В магазина ни увериха, че наистина става въпрос за качество. Но, уви. Вмирисват се ужасно и причината наистина е в тях, а не в нозете на съпруга  Rolling Eyes Това може да засяга само неговия модел или тези правени в Румъния.Оланг може да се купи от 6-ти септември, ако не се лъжа.

На планина обичам да сменям обувките и със сандали. сандалите ми са TEVA. Изключително удобни са за планина.

# 235
  • Мнения: 3 622
Анe имам няколко познати с OLANG включително и ние с мъжа ми, но нямаме проблеми с  вмирисването. Другото което сме си купили и планински чорапи, което също помага да не ти се потят и вмирисват краката

# 236
  • София
  • Мнения: 2 530
Tasha, моите обувки са абсолютно същите като твоите  Peace Иначе детски обувки № 24 нямаше. Но вчера в магазин Алпи видях детски туристически обувки, произведени в Унгария според надписа и мисля да ги купя на малкия. Номерацията тръгва от №26 до №34 и струват само 66лв. Смятам, че и зимата ще може да ги носи. А, от OLANG съм много доволна, зимата с тях ходя на ски, само ги пръскам с водоотблъскващ шпрей.

# 237
  • Мнения: 1 849
null, аз не съм имала проблеми, пет години всяка събота и неделя сме обикаляли планините ... сега със сигурност има мноого по-добри решения.


Бих искала да ви попитам знаете ли от къде мога да наема или в най-лошия случай да си купя самар за малко дете (за носене на гръб), дъщеря ми е на 2,5 и не знам в събота как ще я мъкнем към Рай.

# 238
  • Мнения: 159
http://picasaweb.google.bg/cveti.koleva/Zasele250508
това за мен е една от най-красивите гледки! от комплекс "божилово" в с.заселе.
снимките са направени към 6 ч. сутринта. усещането е все едно си над облаците.
изключително много се гордея с красивата ни природа!
има няколко места в бг,които ми галят душата всеки път,но това е последното ,което ми подейства така!

Последна редакция: нд, 22 юни 2008, 12:13 от delfina

# 239
  • Мнения: 1 344
Бих искала да ви попитам знаете ли от къде мога да наема или в най-лошия случай да си купя самар за малко дете (за носене на гръб), дъщеря ми е на 2,5 и не знам в събота как ще я мъкнем към Рай.
За под наем не знам, но знам едно място, на което има страхотни самари за бебета, точно като за планина, със сенник, отделение за багаж и др., на доста прилични цени (миналата година - 120 лв., сега не знам). Магазинът се намира на ул. Света гора,  на първия (приземен) етаж на кооперацията (на ъгъла с "Кр. Сарафов", точният адрес е "Кръстьо Сарафов" 26, но се влиза откъм "Света гора"). Намерих в нета тези телефони, но не съм сигурна дали са актуални: 8667518, 0888138188.
Весела екскурзия!  Hug

Ред. "За бебета" е образно казано, за малки деца са си Simple Smile

Последна редакция: нд, 22 юни 2008, 22:29 от ibm

Общи условия

Активация на акаунт