Кaкво почистващо мляко ползвате за отстраняване на грима?

  • 3 043
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
За очен грим двуфазния тоник на Л'ореал е страхотен  Peace

Подкрпям и аз него го ползвам, а за цялостно почистване на лицето с пяната на Лореал.

# 31
  • Мнения: 2 897
Аз използвам  хидратиращо тоалетно мляко "Кря-кря"/"Па-па" Flutter с D-пантенол и бадемово масло.Много е икономично и е на много прилична цена.Нямам никакви забележки. Peace

И аз него ползвам и съм много доволна Peace

# 32
  • Мнения: 6 618
От това мляко съм най-доволна 
Кажи моля те какво различава това мляко 3 в 1 от обикновеното почистващо мляко. Аз отдавна му се каня.
Не съм ползвала другото това е с тоник и става за почистване на околочния грим.

# 33
  • Мнения: 1 101
Не използвам тоалетно мляко  Naughty
Предпочитам лосионите за почистване на лице. В момента ползвам двуфазният тоник на Лореал и на този етап съм доволна.

# 34
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
В момента ползвам толаетно мляко на Авен - за увствителна кожа (Extra Gentle Cleanser) много съм доволна Flutter Ползвам го и за очите.

# 35
  • Мнения: 1 378
Не ползвам тоалетно мляко. Махам си грима с тоник само. Ползвала  съм от Нивея, Лореал, Гарние и Виши. Най - доволна съм от

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Преди си купувах двукомпонентния лосион на Лореал.Но вече си вземам масло от жожоба и розова вода.Смесвам равни количества и така си почиствам грима.Искам да ви кажа,че ефектът е същия.А разликата в цената- чувствителна.

# 37
  • Мнения: 9 095
Не ползвам тоалетно мляко. Махам си грима с тоник само. Ползвала  съм от Нивея, Лореал, Гарние и Виши. Най - доволна съм от


по принцип това не е перфектния вариант да почистваш кожата Peace, 4 етапната грижа включва първо почистващ продукт, след товатоник, предназанчението му е да премахва остатъците от тоалетното мляко или гела и грима и подготвя кожата за крема Peace

# 38
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
И аз съм на 2-ра опаковна от двуфазния на Л'ореал - ама я кажете нащо повече за тези мокри кърпички, че и аз съм от мързеливките  Wink на коя фирма са?

# 39
  • Мнения: 184
Аз използвам  хидратиращо тоалетно мляко "Кря-кря"/"Па-па" Flutter с D-пантенол и бадемово масло.Много е икономично и е на много прилична цена.Нямам никакви забележки. Peace

 Peace
Peace много е  добро. пробвах едно за суха кожа на гарние и изобщо не бях доволна -- пак си се върнах на Па-па Stuck Out Tongue

# 40
  • Мнения: 408
Аз ползвам вече 4 години тоалетно мляко с лосион 2 в 1 на Clinians. Просто никакви забележки  Peace

# 41
  • Мнения: 661
тоалетно мляко за чувствителна кожа на GARNIER и лосион за почистване на грим на Avon

# 42
  • Мнения: 1 813
Един син лосион на AVON -от две части прозрачна и бяла,трябва да се разклати преди употреба за да стане една смес,много съм доволна  Peace

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Елеа-зелена Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 4 272
Вчера си купих на Гарние един лосион, подходящ за почистване и на водоустойчив грим, за чувствителни очи, подходящ е и за тези, които носят лещи. С екстракт от маточина май беше newsm78 Много съм доволна Peace Перфектно ми почиства грима и въобще не ми дразни очите!

Общи условия

Активация на акаунт