кошница за бебе

  • 2 475
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 888
От изписването Hug

# 31
  • Мнения: 8 917
От първият ден, в който се е возила в кола Peace

# 32
А доколко часа може да стои малко бебе в такава кошница? Моята кошница се използава и като зимен кош за количката и вече трети месец разхождам малката в неия. Но се притесниявам, защото не е в напълно легнало положение. Мже ли да възникне проблем за тазобедредените стави и гръбначните прешлени????




-------------------
Пиши на кирилица!



И ние ползваме кошницата от изписването. Понеже сме мънички съм сложила една хавлийка под дамаската,за да не е в толкова седнало положение.

# 33
  • Мнения: 380
От изписването Peace
Не мисля,че е толкова вредно да стои по дълго време в него. Синът ми прекарва доста време в колата заради разстоянията тук. Когато беше на 2 месеца се е возил 9 часа в едната посока.
Това беше най-използваната вещ  когато се роди. Вадех го от колата с кошчето и го закрепях на количката, така че да не го събуждам. В магазини и ресторанти също сме го носили с кошчето.  Вече му умаля и сега е в столче.
Ползвай си кошницата, че скоро ще трябва да я сменяш със столче  Wink

# 34
  • София, център
  • Мнения: 3 455
От веднага. Тя, за какво ти е кошницата тогава, ако няма да я използваш, нали е за новородени?

# 35
  • Мнения: 1 174
Ползвам моята, откакто я купих- нали затова е? Много ми е удобна, защото влиза в употреба и докато сме си вкъщи, като любимо място за следобедния сън  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 101
От изписването.

# 37
  • Мнения: 8 242
От първия ден - имаме на Джордани и още я ползваме (9м.) Simple Smile . Първите 2-3 месеца слагах възглавничка под дупето.

# 38
  • Мнения: 678
Ползвам моята, откакто я купих- нали затова е? Много ми е удобна, защото влиза в употреба и докато сме си вкъщи, като любимо място за следобедния сън  Simple Smile
Peace

# 39
  • Мнения: 274
Ползвам кошницата още от изписването. Когато беше на 1, 2 месеца кошницата и беше толкова голяма, Йоана седеше вътре на криво и смешно, но си спеше в нея, като я носехме насам натам, и в колата. И до ден днешен я ползвам, много ни е удобна.

# 40
  • Мнения: 112
ние я ползваме от 1,5 месеца
що се отнася до това дали е опасно да седи в нея дълго, въпреки всичко изписано въвфорума по тематар ние се консултирахме с лекар
той ни обядни, че този тип кошчета за бебе са направени с цел да се имитира ембрионалната поза на бебето и то да е максимално защитено, като е обгърнато отвсякъде
така че можеш да си я ползваш колкото искаш Wink

Общи условия

Активация на акаунт