Спешен тен!

  • 1 560
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 402
Чакай и аз да те предупредя за нещо, ако въпреки всичките предупреждения решиш да се мажеш с нещо-
ПАЗИ СИ РЪЦЕТЕ, НАЙ ДОБРЕ ИЗПОЛЗВАЙ РЪКАВИЦИ. Имала съм наблюдения как след мазане с автобронзант след това ръцете /при мазането те имат най-дълго време въздействие на продукта/ стават като на "каносана циганка".
Не трябва на най-хубавия ден от живота ти да те е срам да си покажеш ръцете, пък и представи си на фона на бялата рокля как ще изглеждат негърски черни ръце.
По въпроса с пъпките на гърба, най лесния вариант е воал на главата до средата на гърба.
Не знам дали ти харесва, дали роклята позволява, ти прецени.
Внимавай и с фон дьо тена, особено ако имаш склонност да се потиш, може да ти изиграе лоша шега.

# 16
  • Мнения: 2 936
ако все пак намериш тези кърпички,които ти препоръчвам-няма да съжаляваш!!!
аз също бях скептично настроена за автобронзантите  Rolling Eyes но според мен те са съвсем различни..ако ги намериш винаги може някой да ги пробва преди теб... Joy Joy Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 171
Аз ти предлагам да си вземеш веднага автобронзант и да го тестваш на някое скрито местенце по тялото ти, за да предотвратиш алергични реакции, и ако няма такива някоя приятелка може да те намаже.Но си мисля, че тези "ситни пъпчици" са забележими само за твоите очи WinkПожелевам ти най-прекрасната сватба, сигурна съм, че ще си прекрасна, наслаждавай се пълноценно на всеки миг, той ще е неповторим Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 378
Отиди на спрей кабина. Няма да имаш следи по роклята и няма да се притесняваш дали си на петна.

# 19
  • София
  • Мнения: 421
Пепоръчвам ти автобронзантите на Lancaster http://www.lancaster-beauty.com/images/transparent.gif   и Dior.
Ползвала съм ги и не ставам на петна,като разбира се спзваш точно инструкциите за нанасяне.Ако не ги знаеш ще ти ги копна.Lancaster имат за различни кожи- светли,тъмни.A Dior с блестящи частици.
Допълвам- цветът не става жълт или оранж.

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 12:25 от La Fornarina

# 20
  • Мнения: 2 936


ето как изглеждат.

# 21
  • Мнения: 4 053
Имаш цели три дни ,бягай на солариум ............Пожелавам ти разкошна сватба   bouquet

 Peace

 Peace и после снимки

# 22
  • Мнения: 812
това продавали се в България?

# 23
  • Мнения: 2 663
Отиди на спрей кабина. Няма да имаш следи по роклята и няма да се притесняваш дали си на петна.

Ходила съм 2 пъти,първия път беше ок, но втория бях потресаваща гледка.Не се лъжи, това е само реклама.
Боята остава следи първите 24 часа и ако се изпотиш повечко, или косата ти се боядисва или си с черта на челото общо взето.Пръстите на ръцете стават точно както прочетох в някое от предните мнения като на "каносала циганка"

# 24
  • Мнения: 2 936

това продавали се в България?


честно казано незнам  Rolling Eyes донесоха ми го от чужбина...мислех че като е на Гарние-трябва и тук да го има  newsm78

# 25
  • Мнения: 2 386
Много сте готини-мерси!!
Мисля да ида на солариум 1 път само и това ще е
Дано не стана на леееки точици,като настръхнала,защото ми се е случвало
Отказах се от мазилата,страх ме е
Иначе нямам големи пъпки по гърба,за да го крия,просто маалки и ситни пъпчици  Blush
Ще се оправя и ще пусна снимки  Heart Eyes
Обичам ви...
Сега само кажете има ли в Мола или в ССЦ Сваровски и цена няма да имате.....Аз и тема пуснах,но и тук ще питам  Crazy

# 26
  • Мнения: 9 095
най- добре си отиди веднъж на процедура, няма да е кой знае какво, но все пак ако е хубав солариума ще си имаш ефекта, дано мине супер и чакаме снимки Hug

# 27
  • Мнения: 4 053
Сега само кажете има ли в Мола или в ССЦ Сваровски и цена няма да имате.....

в Мола и в Цум има Сваровски  Peace
айде весело и успех,чакаме снимки Wink

# 28
  • sofia
  • Мнения: 4 296
В Скай сити център има Сваровски! Hug

# 29

Общи условия

Активация на акаунт