Длъжни ли са мъжете да правят подаръци днес?

  • 1 364
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
 Стиснати ли са мъжете? Twisted Evil Представителна извадка ми е Жорето (ако може да бъде коректив)
 Циции ( така ли се пишеше тази дума ), гледам ги сутринта вървят сгушилипо едно карамфилче, срамота Twisted Evil
 Я бързо по една оранжерия китки Whistling Ама иначе " Какво има за вечеря ? ", " Оглади ми ризката ! ", " Разтрии ми гъза " ooooh! Ай сиктир Naughty
 Ще ме прощавате, вмъкнах лека корекция Embarassed

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 08:49 от Kasidy

# 1
  • Мнения: 3 423
Кас, не си човек ти.
Стиснат меценат няма.

А, смени си ти заглавието, смени го.
Не, никой никога не е длъжен да
прави подаръци, освен ако протоколът
не го изисква. Примерно в междудържавните
отношения. При останалите поводи е въпрос
на порив, маниери, пари, фантазия.

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 08:51 от Liska

# 2
  • Мнения: 4 665
Отивам да се самобичувам в банята нечовешки Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 903
Първо, Честит 8 март, момичета! Бъдете здрави и много щастливи!

А сега по темата:
Аз пък не мисля, че мъж, който ти е подарил един карамфил трябва да бъде по-малко уважаван от такъв, който ти е подарил половината цветарски магазин.  Не всеки път това означава, че мъжът е "циция". Най-важното е, че се е сетил( може да са му толкова финансовите възможности). По-лошия вариант е, когато мъж, който разполага с пари, не иска дори и един карамфил да ти купи - е  на това вече му казвам "циция".
Все пак да не забравяме и че покрай 8 март, цените на цветята в магазините са се увеличили почти тройно. Та май е по-добре да ми подари нещо смислено ( може и не точно на 8 март), отколкото цветя за 50-100 лв., които ще увехната на следвашия ден и ще ги зихвърля.

# 4
  • Мнения: 3 447
Що бе, Жоро е прав. Аз не държа да ми се подаряват вещи баш на 8 март, при положение, че ми се подаряват без повод. Това е като да си длъжен да правиш секс на Св. Валентин  Tired
На китките държа обаче и ще се обидя, ако ги няма  Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 4 665
Това е като да си длъжен да правиш секс на Св. Валентин  Tired
ShockedСексуална експлоатация, срамота Whistling

# 6
  • Мнения: 15 619
По-скоро да ми подарява когато не очаквам, това искам аз. Днес няма да ме впечатли с нищо... Mr. Green
Предпочитам днес да не забрави за майка си, защото зная, че на нея ще й е приятно и стоплящо да получи цвете...

# 7
  • Мнения: 1 432
Циции не знам дали са,но пове4ето не знаят какво да подарят,не знаят как да изненздат жена си. Пък може и аз на такива да съм се нагледала  newsm78. Моята половинка  примерно много иска да ми подари нещо ,но иска аз да съм си избряла подарък и да му кажа  ooooh! ,аз пък искам да ме изненада един път  Flutter , и то приятно, не с тенджера или тиган. Друг е въпроса е 4е изобщо не държа днес да ми подарява нещо, било и цветя, може да го прави всеки друг ден от годината  Crossing Arms........
Сужалявам ,май поспамих  Blush.и в карайна сметка нищо не казах  Twisted Evil.....спи ми се ... Joy

# 8
  • Мнения: 6 991
Въобще не мисля, че е длъжен да ми подарява нещо. Има си рождени дни и Коледа за подаръци. Rolling Eyes Ако иска да ми подари  - хубаво. Ама не бих се тръшнала, ако не го направи. Картичка или зюмбюлче (смейте се вие, ама на мен много ми харесват зюмбюлчетата  bouquet) са напълно достатъчни. Всъщност дори телефонно обаждане ще бъде...

# 9
  • Мнения: 47 893
ми и аз май не държа толкова,важно е разбирателството и любовта през цялото време,не само на 8 март и 14 февруари,а иначе ако ги няма през останалото време,то цветя или подаръци  с повод или без не могат да ги компенсират

# 10
  • София
  • Мнения: 1 105
И аз не мисля, че е длъжен да ми подарява нищо. А пък ако трябва да съм съвсем честна, ще кажа, че не искам нищо!

# 11
  • Мнения: 9 894
ех, не уважавате темата на Кейси, нови пускате....
за карамфилчетата - пуснали са много красиви цветя навсякъде. Вчера гледах, гледах, и не можех да си избера сума ти време - всичките исках.
подаръци получавам достатъчно, за да искам и днес.
днес се дразня от истерията "8 март".

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Абсолютно е длъжен да ми купи цвете. Безусловно!
Длъжен е и да се отчете в съпружеското ложе, Св.Валентин беше отдавна Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 665
Длъжен е и да се отчете в съпружеското ложе, Св.Валентин беше отдавна Mr. Green
Не се прави на скромна, 3-ти март беше скоро  Whistling

# 14
  • Мнения: 412
Това е като да си длъжен да правиш секс на Св. Валентин  Tired
ShockedСексуална експлоатация, срамота Whistling
Това е като да си длъжен да готвиш печено пиле на Петровден  Rolling Eyes
Това е като да си длъжен да благодариш последния четвъртък на ноември  Rolling Eyes
Това е като да си длъжен да откажеш цигарите на 31 май,
Това е като да нахлузиш два презерватива на 1 декември и да слушаш Спин доктърс  Party
Това е като онова  Laughing
Честит празник, другарки    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт