Кога да къпя, кога да храня?

  • 1 105
  • 18
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 601
Направо се чудя какво да ги правя тези моите две! Имам следния проблем : Започвам да ги къпя към 19:30. До 20:10 съм приключила и с двете, направила съм им храната и храним.
Да, ама не!  #Cussing out
Започва едно въртене, мрънкане, реване блъскане и ставаме пак за къпане от разсипаната храна, а не съм успяла да дам и 2 лъжици! Реших, че им се доспива от банята и се изнервят и чак не им се яде. Пробвах да къпя по-рано, но пак не става, защото още не са гладни и съответно пак не искат да ядат, а пък пак им се доспива от банята. Последно реших да ги нахраня към 20:00 и към 20:30 да ги изкъпя, но ще го пробвам довечера. Да, ама няма ли да им се доспи след хранене и до банята да заспят? Изобщо...параграф 22!

# 1
  • Мнения: 115
Защо не пробваш да ги къпеш сутрин?Не знам колко са големи децата, но си мисля, че не е добре след ядене да се къпят.

# 2
  • Мнения: 4 621
И ние имаме същия проблем, затова или я къпя след вечер след хранене или сутрин преди да изяла Hug

# 3
  • Мнения: 262
аз къпя дьщеря си преди следобедния сън.тя ми правеше същите изпълнения! но пък и до 6 месец ревеше като я извадехме от водата и после не искаше да се храни.

# 4
  • Мнения: 475
А с какво ги храниш вечер?Не им ли даваш АМ?Що с лъжици? newsm78

# 5
  • Мнения: 601
А с какво ги храниш вечер?Не им ли даваш АМ?Що с лъжици? newsm78
Каша "Лека нощ". АМ давам сутрин.

# 6
  • София
  • Мнения: 43 904
то на 10 м и вечер би трябвало да пият...но това си е ваше решение. според мен първо хранене после къпане ще е по-добър и поносим вариант, но пък трябва да се изчака все пак малко да не ги къпеш на пълен стомах. Иначе къпане сутрин или следобяд преди дрямка също е решение.

# 7
  • Мнения: 858
Колко са големи дечицата?А как се цапат толкова много че пак са за къпане след това?Как се хранят-в столчета?с лигавници?Ако след баня им се доспива и стават нервни или първо хапване и след 30мин.баня или банята остава за сутринта като се събудят и след това хапване и ще поспят още малко.
Ние нямаме супер точен график и реагирам според настроението и това дали е уморен синът ми или не както с банята така и с това каква храна да яде .Но може би с този проблем е най-хубаво да помислиш кашата за лека нощ да я дадеш в някое по-ранно гранене и след баня в леглата с по бутилка мляко-приятно,релаксиращо и нецапащо.

# 8
  • Мнения: 601
Колко са големи дечицата?А как се цапат толкова много че пак са за къпане след това?Как се хранят-в столчета?с лигавници?Ако след баня им се доспива и стават нервни или първо хапване и след 30мин.баня или банята остава за сутринта като се събудят и след това хапване и ще поспят още малко.
Ние нямаме супер точен график и реагирам според настроението и това дали е уморен синът ми или не както с банята така и с това каква храна да яде .Но може би с този проблем е най-хубаво да помислиш кашата за лека нощ да я дадеш в някое по-ранно гранене и след баня в леглата с по бутилка мляко-приятно,релаксиращо и нецапащо.
На 10 мес. са. Цапат се, защото постоянно се въртят, блъскат ми ръката и за каквото още се сетиш. А номера с кашата не става, защото ще се заситят и после няма и да помиришат АМ. Много са злояди. Щом още на 7 месеца категорично отказаха да ядат повече от 4 пъти на ден, представи си сега!

# 9
  • Мнения: 1 986
  Аз бих ти предложила да пробваш да  ги къпеш сутрин,или в ранния следобед PeaceКогато ти е удобно Wink

# 10
  • Мнения: 227
 Аз я храня 1 час преди къпане.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 645
На вашата възраст Валето още пиеше АМ с бисквити вечер Sad
Тогава го къпех към 21ч и след това му давах шишето/21,30-22,00/
След като спря да го пие и минахме на друг режим на хранене...някъде към 12месеца-вечеря в 20,30ч. около 21,30-къпане,и ако иска малко сок преди сън.
И сега сме така-къпя го поне един час след хранене
  bouquet

# 12
  • Мнения: 5 362
Храним се към 19ч и към 20 ч я къпем

# 13
  • Мнения: 858
Аз лично шапка ти свалям ,че се справяш с 2 дечица.   bouquet  И ние сме на 4 хранения от преди месец още.

# 14
  • Мнения: 9 467
Аз лично шапка ти свалям ,че се справяш с 2 дечица.   bouquet 
Аз също!  bouquet
При нас-хапване на "лека нощ" около 20мин преди баня, а тя е около 20ч, после кърмя..за приспиване Wink
Но сега покрай зъбите /а може и при твоите сладури да е от това/ не иска лека нощ, суче малко..а бе ГЕВЕЗЕ си е! ooooh!
Успех! Heart Eyes

# 15
  • Мнения: 451
  Аз бих ти предложила да пробваш да  ги къпеш сутрин,или в ранния следобед PeaceКогато ти е удобно Wink
  thumbsup

# 16
  • Мнения: 1 555
Не разбрах на каква възраст са децата ти??? Но вечер не пиете ли мляко ? Аз къпя сина винаги вечер преди хранене

# 17
  • Мнения: 601
Не разбрах на каква възраст са децата ти??? Но вечер не пиете ли мляко ? Аз къпя сина винаги вечер преди хранене
На 10 месеца.
Последните 2 вечери май позакрепихме положението като къпя след хранене.Така си изяждат поне половината. Нещо им стана на тези зверове напоследък!  Laughing Най-вероятно са зъби и положението е временно.

# 18
  • Мнения: 6 461
Можеш да пробваш да ги къпиш няколко дена  сутрин или на обяд .
Ще прецениш кога е най-добре.
Все пак зависи и от децата.
Тошко когато беше бебче..направо заспиваше в коритото..Имам предвид когато дойде време за баня ..направо е песен .След банята си пиеше млякото и заспиваше  веднага и непробудно до сутрината.
При Пламен нещата седяха по различно.Много плачеше преди баня,след баня-също...и натова отгоре трудно заспиване ,както и се порбуждаше по цяла вечер.

Общи условия

Активация на акаунт