Пловдив - 9

  • 22 594
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 476
Честито! Здраве и много любов ти пожелавам!   bouquet
(ама тая торта хич не е за пощеливи като мен, пък и бременни)  Grinning

# 46
Честит Рожден Ден!  bouquet
Пожелавам ти най-прекрасния подарък- леко раждане и едно малко слънчице,което да гушнеш съвсем скоро! Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 2 848
Знаете ли колко върви гледането на деца, че май ще трябва да си търся някого Thinking.
Аз знам, че е някъде 2-3лв. на час.
Влез във форума за помощ в домакинството и отглеждането на деца, там има инфо и обяви.

# 48
  • Мнения: 95
maraya75, честит рожден ден! Гледам, че си на финалната права, затова ти пожелавам леко и безпроблемно раждане!!!  Hug

# 49
  • Мнения: 81
Може ли да впишете и мен, моля! Аз живея в Тракия, срещу Метро. Ще ми е приятно да следя и тази тема  bouquet

# 50
  • Мнения: 289
Може ли да попитам sandcastle къде е правена снимката й във фофума, изглежда ми много познато

# 51
  • Мнения: 476
Може ли да попитам sandcastle къде е правена снимката й във фофума, изглежда ми много познато
Над едно село близо до Пампорово. Мисля, че беше Момчиловци.

# 52
  • Мнения: 56
 Grinning
Може ли да попитам sandcastle къде е правена снимката й във фофума, изглежда ми много познато
Над едно село близо до Пампорово. Мисля, че беше Момчиловци.
eеееехххааааааааа,как ми е домъчняло за Момчиловци!!Моя татко е от там,имаме къщичка и много често ходим -хме ....(до скоро Simple Smile),природата е страхотна и хората също!!!
И аз се чудех защо ми е толкова познато,нямам търпение да родя,да пораснем малко и юрууушш към балкана!! Laughing

... да благодаря за поздравите и пожеланията!!! Hug  ( и се извинявам на пощенливите,за тортата,като се запознаем лично,обещавам да черпя в "неделята")

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Здравейте момичета!
Аз се чудя и се мая защо не пишат пловдивските мами, а аз да изпусна, че имаме нова тема Embarassed сраааааам. Смятам да се поправя Peace

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Grinning
Може ли да попитам sandcastle къде е правена снимката й във фофума, изглежда ми много познато
Над едно село близо до Пампорово. Мисля, че беше Момчиловци.
eеееехххааааааааа,как ми е домъчняло за Момчиловци!!Моя татко е от там,имаме къщичка и много често ходим -хме ....(до скоро Simple Smile),природата е страхотна и хората също!!!
И аз се чудех защо ми е толкова познато,нямам търпение да родя,да пораснем малко и юрууушш към балкана!! Laughing

... да благодаря за поздравите и пожеланията!!! Hug  ( и се извинявам на пощенливите,за тортата,като се запознаем лично,обещавам да черпя в "неделята")
Еееее, maraya75, да не се окажете рода с мъж ми, че тя свеки е оттам Joy.
Светът е малък... Thinking

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Марая, я виж ти с кой ще обикаляме на чист въздух Simple Smile
Нашето местенце е малко в друга посока ама пак сме близо - Широка лъка - 11 км след Пампорово Simple Smile

# 56
  • Мнения: 476
Е момичета блезе ви! На мен страшно ми хареса природата там! Мъжът ми ме води там на разходка и е толкова прятно, но нямаме къща там. Един негов приятел е от там. Много обичаме да скитаме по балканите, но напоследък със шкембака се въздържаме.  pregnant

# 57
  • Мнения: 289
Незнам защо го обърках с едно село до Девин, Триград, то пак не е толкова далече от Момчиловци. Имаме къща там, а не съм ходила 9-10 месеца и много ми домъчня, ама сега и без това там е много студено, като порасне бебе ще го заведен на чист въздух

# 58
  • Мнения: 56
Benitta,колко му е освен да родим заедно,после и заедно да прескачаме от Момчиловци до Широка лъка Laughing

katjushka,нашата фамилия е Михалеви,нещо общо с нея???..но доколкото знам нямаме роднини в Пв.????

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 580
katjushka,нашата фамилия е Михалеви,нещо общо с нея???..но доколкото знам нямаме роднини в Пв.????
На свеки е Мандова, ако не сте рода, сигурно ще се знаят баби и дядовци Laughing. То в повечето български села родовете са два-три...

Общи условия

Активация на акаунт