Отговори
# 30
  • Мнения: 2
newsm51Здравейте,Прекрсни и Любими бъдещи и настоящи МАЙКИ ! Не сам се включвала скоро,но изчитам всичко на един дъх и ми е страшно интересно.При нас всичко е на ред,ЩЕ СИ ИМАМЕ МОМИЧЕНЦЕ stork-girl  love001!!! Чувстваме се НЕВЕРОЯТНО ! С ТАТКОТО сме МНОГО,МНОГО ЩАСТЛИВИ ! pregnant Нека с цветя да бъде пътят ни обсипан и само ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ да вали отгоре им ! Поздрави и се Пазете!!!  Heart Eyes/color]

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 14:27 от myki

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 523
днес ще ходим на опера - да видим дали малкият човек ще му хареса Simple Smile
един ден татко му си беше пуснал класическа музика и дребосъка се разрита точно тогава - ще видим днес каква ще е реакцията
аз се замислям дали да не купим някаква музикална играчка или книжка и да четем вечер - за да свиква Simple Smile.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 708
МАми звънях на доки да го питам за болките които имам  и ми каза,че са предизвикани от матката която е изместена повечето в ляво и за това болката ми била само там! Каза ми да пия Магнерич 3 x 2 заедно с нош-па и да лежа повече!  Добрата новина поне е,че ми е взел резултатите от БХС- то а те са добри   и поне с това се зарадвах.

# 33
  • Мнения: 195
dimianki браво!  smile3501 Добри новини!!!
Успокои ме! Мойта лекарка я няма на работа до петък и за това още не съм звъннала, но в петък съм на ЖК и ще се успокоя като видя бебуу! Ще си искам този път и снимчица!  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 5 708
Охх и аз искам много снимчица ма няма как поне от моя доки защото той не може да изкарва Sad Е поне от Феталната се надявам ,че ще имам и не само снимки а и записче на диск Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 749
Май май розовият отбор расте  Grinning
Аз се върнах преди малко от моя доктор. Той огледа и измери бебчо (не знае, че освен при него съм ходила и на втора ФМ и какво са ми казали там) и ми каза, че всичко е в норма Grinning Смятам изобщо да не ходя повече във Фемина (бяха ми казали да отида та контролен преглед в 28 седмица). Така или иначе моят доктор ми каза следващия път да отида в 28 седмица, когато както той се изрази "ще имаме килограмово голямо бебче" и на този преглед ще говорим и за самото раждане. Аз се бях притеснила, че заради летния сезон може терминът ми да съвпадне с неговата почивка, но той ме успокои, че никъде няма да ходи Laughing
Яна, представям си я малката кукла Надина как получава роза newsm76 принцеска сладка Grinning
Томасе, мерси за информацията Simple Smile
Рокси, знаеш ли адреса на този магазин в Пловдив - ние имаме приятели там и мога да ги помоля да отидат да проучат  Wink

# 36
  • Мнения: 4 300
Рокси, знаеш ли адреса на този магазин в Пловдив - ние имаме приятели там и мога да ги помоля да отидат да проучат  Wink
Имам телефон. Ще питам в понеделник за адрес.

# 37
  • на пистата
  • Мнения: 5 826
Здравейте мами!   Аз преди малко се надигнах ,....имах тежка нощ!:( Не знам дали на някой се е случвало но имам болки само в лявата част на коремчето и това е от 04.00 сутринта... пих Нош-па и ме отпуска но не напълно! Сега пих преди 1 час пак и пак за малко ме поотпусна и пак си ме почнаSadболката е много странна и почти постоянна Болката не е много силна в смисъл неприятна е но се търпи и не знам от какво ли е Sad
вчера точно такава болка имах от обет та чак до тази сутрин,пих  си гинипрала и изоптина ударих ударна доза магнерот и пак не мина,така се бях шашнала,но сега нищо ми няма.с тези мои контракции постоянно само се надявам да устискам до юни.

# 38
  • София
  • Мнения: 5 708
Ми аз за сега ще съм на Магнерич Sad дано поне ми помага! Доки каза обаче,че не са контракци,дано е така!

# 39
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 824
Рокси, знаеш ли адреса на този магазин в Пловдив - ние имаме приятели там и мога да ги помоля да отидат да проучат  Wink
Фирмата е "Вито Де Симоне" - тел: 032 / 65 14 78 , ул. "Петко Каравелов"36 (намира се до пешеходния мост от страната на главната)

# 40
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте и от мен в новата темичка!   bouquet
Честито на мамите, които вече знаят какво бебче ще имат.  newsm32 Надявам се след две седмици и аз да мога да споделя тази новина!  Praynig
И мен ме боли в ляво от известно време, но не е непрекъснато. Болката е рязка и след това ми минава. Дори и малко да поостане - поне се търпи. И на мен ми казаха, че е от разтягането на матката.
Мами, има ли някоя, коато като мен вече са е наддала с 10-11кг? Много се притеснявам ...  ooooh! Вече и глезените ми оттичат и определено не се чувствам комфортно.  Sad
Хубава вечер от мен и до скоро!

# 41
  • Мнения: 616
Само се записвам ,че днес ми е много зле и не мога да ви изчета .

# 42
  • на пистата
  • Мнения: 5 826
Здравейте и от мен в новата темичка!   bouquet
Честито на мамите, които вече знаят какво бебче ще имат.  newsm32 Надявам се след две седмици и аз да мога да споделя тази новина!  Praynig
И мен ме боли в ляво от известно време, но не е непрекъснато. Болката е рязка и след това ми минава. Дори и малко да поостане - поне се търпи. И на мен ми казаха, че е от разтягането на матката.
Мами, има ли някоя, коато като мен вече са е наддала с 10-11кг? Много се притеснявам ...  ooooh! Вече и глезените ми оттичат и определено не се чувствам комфортно.  Sad
Хубава вечер от мен и до скоро!
ооо има и още как,аз съм с 12 от горе,чувствам се ужасно при положение,че винаги съм била 50кг сега толкова много от горе, не знам до края сигурно ще стана меца. Joy ама нали знаеш,че лесно не се става мама,после ще сваляме задружно не се притеснявай.

# 43
  • Мнения: 1 749
Цитат
Фирмата е "Вито Де Симоне" - тел: 032 / 65 14 78 , ул. "Петко Каравелов"36 (намира се до пешеходния мост от страната на главната)
Цитат
Благодаря, Томасе Grinning ще пиша като имам повече информация

# 44
  • Мнения: 268
Разписвам се и аз! Утре ще пиша пове4ко 4е сега  Tired заспивам.

Общи условия

Активация на акаунт