Дали не е от хормоните?

  • 2 400
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 270
Здравей, Буболина! И аз смятам, че при теб всичко това е на психическа основа. Аз от притеснение съм вдигала 39 С температура, с което шашнах лекарите в Канада Shocked. До преди години, ако някой ми беше казал, че човек може да се скапе тотално физически по психологични причини, нямаше да му повярвам. Докато това, което се случи на мъжа ми, не ме убеди в противното, но той и народът си го е казал ,, здрав дух- здраво тяло ,,. И така годината е 2004, месец август, тъкмо бяхме направили 5 месеца в Канада. Това бяха пет месеца в стрес, напрежение, адаптация, носталгия, както за мен, така и за съпругът ми. При него беше по-силно изразено, защото той започна работа. Всичко вървеше добре, докато един ден не ги съкратиха от работа. Ужким му нямаше нищо, а изведнъж ме събуди през нощта, като каза, че му е много лошо и му се върти свят. До сутринта положение беше вече трагично. Силни болки и тежест в главата, лицето му беше снежно бяло, челото ледено студено и тече пот като из ведро. Световъртежът беше толкова силен, че щом се изправеше и падаше на земята, гадене, повръщане. Ужас. Взех час за лекар. Едвам отидохме. Лекарката го прегледа доста обстойно, направиха му сумати изследвания и заключението беше НАПЪЛНО ЗДРАВ Shocked.  Лекарката каза, че е на психична основа и ни препоръча разходки в парка, с което окончателно срина доверието ми в канадската здравна система Sad. Но в същия ден, когато бяхме при нея, й казах, че имам съмнения, че съм бременна. Направиха ми тест, който потвърди бременността. В момента, в който тя ни съобщи новината, мъжът ми, който до преди пет минути беше почти умрял, скочи  и заигра от радост. От тази минута   все едно не му е имало нищо-направо летеше Shocked. Аз за първи път в живота си видял такова чудо ooooh!. Лекарката се оказа напълно права Peace. Към днешна дата, ако има моменти на силно напрежение, се появява този световъртеж, но той му е намерил цаката-излиза някъде, слуша любима музика.
Ох, много дълго стана, но целта ми беше да ти разкажа, какво преживяхме ние в резултат на нерви и стрес. Трябва да се пребориш със себе си .Няма да ти е леко, но не позволявай депресията да те завладее напълно. Спри да четеш за болести и да се шашкаш за най-малкото нещо, свързано с бебето.  Здраве и успех Hug!!

# 16
  • Мнения: 2 082
и аз се чувствам горе-долу като теб,но го отдавам на анемичното си състояние и стоенето в къщи.и аз не вярвам хремата да е свързана с хормоните.направи нещо за себе си-срещаш ли се с хора,общуваш ли...от тези депресии се излиза трудно и основното е ,че трябва сама да си помогнеш.съпругът ми имаше преди време страхова невроза/стресна се от смърт на близък човек-даже двама/и много време мислеше,че е болен от някакви смъртоносни болести и т.н.-ходи на лекар-изписаха му деанксит и си помогна като се зарови в работа.но всичко това стана бавно...

# 17
  • Мнения: 1 080
Пролетно и есенно време тези състояния се обострят .

# 18
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Буболина, всичко е от психиката!Казвам го от личен опит.
Ако искаш да поговориш с някой като теб, можеш да ми пишеш на лични.
И catch е права за обострянето.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ви момичета Hug  bouquet, продължава да ми е зле, пак ходих до личната днес, поисках носен секрет и след хиляди уговорки ми взе секрет, ще видя резултатите във вторник.
Просот наистина може би е от психиката, но толкова силно физически да чувствам неразположение, чак не ми се вярва... Confused

# 20
  • Мнения: 9 092
Да не би просто да те тръшва грипа newsm78

Общи условия

Активация на акаунт