Новата триколка на НЕОнато

  • 2 536
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 428
Видяхте ли новата триколка на НЕОнато  Grinning Страхотно изглежда  Peace Дори за мен, която не си падам по триколки

http://www.malechkobaby.com/index.php?m=71&prodid=5947&lang=1
http://www.malechkobaby.com/index.php?m=71&prodid=5921&lang=1
http://www.neonato.it/schedaprodotto.asp?id_catEcomm=1&id_prodotto=189
http://www.neonato.it/schedaprodotto.asp?id_catEcomm=1&id_prodotto=186

Ако може някой да преведе от италиански инфото от официалния сайт, ще е супер  Grinning
Пуснала съм запитване към Малечно за цена, тегло, дали се продават по отделно нещана и дали има легнало положение летния вариант /макар, че в сайта пише след 4м/. Ще видим какво ще ми пишат  Grinning

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 21:50 от veselina_s_p

# 1
  • Мнения: 11 003
Леле, страхотна е Peace Peace
Ще се навия на 2-ро, за да е в такава Wink

# 2
  • Мнения: 3 457
Ти не беше ли недоволна от Малечки Mr. Green,Веси?

# 3
  • Мнения: 4 428
Леле, страхотна е Peace Peace
Ще се навия на 2-ро, за да е в такава Wink

Ами на теб какво ти пречи и първото да е в такава  Mr. Green Ти сдобили се вече с количка  Grinning

Ти не беше ли недоволна от Малечки Mr. Green,Веси?

Аз все още СЪМ недоволна  Mr. Green Но това не значи, че количката не е хубава  Mr. Green Пфу, да вземат да си сменят вносителя тези, че ще ме накарат да си престъпя обещанията  Mr. Green  Защото количката е страхотна. Аз не харесвам триколки и колички с кош, но тази е супер функционална и включва всички екстри. Само не можах да разбера дали кошницата има положения на гръбчето.

# 4
# 5
  • Мнения: 1 640
Впечатлена съм-разкошна е .Красива,изчистен дизайн.А и този червен цвят Hug!
 Кошът май не е от най -широките,а багажникът  не е от най-големите.Но за коша може и да съм се заблудила от снимките.
  Джоб,сенник- дълбок и отварящ се отзад.

# 6
  • Мнения: 5 255
....Само не можах да разбера дали кошницата има положения на гръбчето

Като гледам е същото  което имахме,
т.е. няма положения на гръбчето.

На снимката са показани "чекмеджетата"  Mr. Green за памперси, водичка  Wink

# 7
  • Мнения: 11 003
Леле, страхотна е Peace Peace
Ще се навия на 2-ро, за да е в такава Wink

Ами на теб какво ти пречи и първото да е в такава  Mr. Green Ти сдобили се вече с количка  Grinning

Ако всичко е наред, утре трябва да се сдобия, стискайте ми палци Praynig Praynig
Дълго е за обясняване.

На тази NeoNato единствения й недостатък е, че я внасят само Малечко Sad

# 8
  • Мнения: 466
Определено има хубави десени, но честно казано като функционалност и на Пег перего триколката GT3  се разголва и върху нея могат да се поставят  кошче и столче за кола, а тук като гледам когато е като количка се дава от 4 -48 месеца, което ме води на мисълта, че няма напълно легнало положение. Вярно, че в началото ще се използва коша, нооооо..... Като кг как ли ще е? newsm78
Плюс това GT3 си е много мощна количка със шок амортисьори за различни терени, което на мен лично много ми беше удобно при мойта АТ4, която е общо взето със същите характеристики. На тази предните колела въртящи ли са?

# 9
  • Мнения: 2 663
Аз лично не съм впечатлена, никак дори

# 10
  • София
  • Мнения: 3 853
Аз лично не съм впечатлена, никак дори
На мен също въобще не ми харесва, струва ми се огромна и страшно непрактична за лятна количка на почти едногодишно дете като твоето Веси, съжалявам!

# 11
  • София
  • Мнения: 4 397
Да и на мен ми хареса мака, че не харесвам триколките  Peace
Гигилче Каква и е цената.
Някой разбрали колко кг. е

# 12
  • до канала
  • Мнения: 518
аз се чудя какви са тези производители че измислят колички за над 4м а за първите 4м какво друга количка ли трябва да си купи човек newsm78

# 13
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
За пръв път да ми хареса триколка.  Peace

# 14
  • Мнения: 11 003
В сайта на Малечко за никоя стока не пише цена и тегло Sad

# 15
  • София
  • Мнения: 4 397
В сайта на Малечко за никоя стока не пише цена и тегло Sad

За сайта им знам, че няма цени  Close ама понеже прочетох по нагоре, че ще се сдобиеш тия дни с тази количка и затова те попитах за цената  Peace

# 16
  • Мнения: 4 428
аз се чудя какви са тези производители че измислят колички за над 4м а за първите 4м какво друга количка ли трябва да си купи човек newsm78

Не за първите 4м се предвижда коша за новородено  Peace

На тази предните колела въртящи ли са?

Въртят се на 360

Аз лично не съм впечатлена, никак дори
На мен също въобще не ми харесва, струва ми се огромна и страшно непрактична за лятна количка на почти едногодишно дете като твоето Веси, съжалявам!

Ама аз не я гледам да я купувам  Mr. Green Имам си лятна количка. Пуснах темата информативно за мамите, които сега оглеждат за колички да видят и тази  Grinning

Сега погледнах за мейл от Малечко, но още не са ми писали. Интересно ми е каква ще е цената и ориентировъчните кг  Grinning
А то е ясно, че не е черешката на тортата, но количката си е много практична и си има всичко необходимо:
- Коша за новородено дори да е по-малък, не е проблем след 4-5м да се сложи бебето в летния, защото има много малък наклон, като гледам.
- Летния вариант се обръща и двете посоки, което е много удобно и малко триколки го имат
- Има покривала за всички части, вкрючително и за кошницата. Но пък има един универсален дъждобран, което е по-добрия вариант, вместо да ти се мотаят 2-3 за едно и също нещо.
- Голям кош за багаж. На доста триколки това също им куца
- Хубав сенник. Като гледам може да се движи на 180 градуса и да ти спести чадърчето.
- Има положения на "облегалката" и в коша за новородено. Така, че не е проблем да возите бебето и в него, ако се ръзмрънка, че не му се лежи
- Има и чанта! Това го имат също в малко комплекти
- Въртящо се предно колело
- Цяла дръжка, което поне за мен е предимство.
- И не на последно място изчистен дизайн. Без допълнителни и ненужни извивки и други подобни, за да стане "по-така"
Аз на пръв поглед не виждам недостатъци. Ако имаше и позиции на кошницата, просто наистина щеше да е с всички екстри  Peace
Добра си е количката и то много!  Peace

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 09:44 от veselina_s_p

# 17
  • Мнения: 4 428
В сайта на Малечко за никоя стока не пише цена и тегло Sad

За сайта им знам, че няма цени  Close ама понеже прочетох по нагоре, че ще се сдобиеш тия дни с тази количка и затова те попитах за цената  Peace

Нее, тя си е поръчала вече друга  Grinning
Гигилче, да се похвалиш  Grinning

# 18
  • Мнения: 1 640
Veselina,имаш ли данни за вътрешните размери на коша за новородено и за другия/летния/кош?Мерси!

# 19
  • София
  • Мнения: 4 397
В сайта на Малечко за никоя стока не пише цена и тегло Sad

За сайта им знам, че няма цени  Close ама понеже прочетох по нагоре, че ще се сдобиеш тия дни с тази количка и затова те попитах за цената  Peace

Нее, тя си е поръчала вече друга  Grinning
Гигилче, да се похвалиш  Grinning

Еми така е като чета през ред  Embarassed  ooooh! Embarassed Извинявам се   bouquet

# 20
  • Мнения: 4 428
Veselina,имаш ли данни за вътрешните размери на коша за новородено и за другия/летния/кош?Мерси!

Нямам размери. Ако ходя до Малечко ще ги взема. Но да ти кажа напоследък ги избягвам... Mr. Green Поне за още някой и друг месец да ми мине малко яда на тях  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 533
Количката ми изглежда много функционална.Но все си мисля,че и цената е от значение.Не за друго ,а просто безумно спекулират с цените.Е,не може количка да струва 1200лв. ДА МЕ ПРОЩАВАТ!

# 22
  • Мнения: 4 428
Понеже не ми се чакаше вече мейла от Малечко, им звъннах. Казаха, че още я нямат наличка, защото не им я докарали предния път. Следващата доставка ще е след о/о 20дни. Точна цена не се знае, но ще е о/о 1000лв. По каталог количката със зимния кош тежи 11,900кг, а самия зимен кош е о/о 5кг. Така, че с летния вариант трябва да е може би о/о 9-10кг.
Това е за сега, като инфо  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 412
И на мен ми харесва , изглежда практична
Обаждах се в Малечко - още я нямат в наличност , не знаят кога ще имат и дали ще е 3 в 1 или само летния вариант, да не говорим за кг. или цена - нямат абсолютно никаква информация  newsm78  #Cussing out
 Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 412
veselina_s_p  явно на теб са ти дали повечко инфо ???!!
за втори път ми се случва да търся нещо в малечко и те да са изключително "любезни" #2gunfire
 Peace

# 25
  • Мнения: 4 428
Да, явно съм попаднала на човек, който малко му се работи. Защото ми каза, че си пише в каталога колко тежи и той от там провери. Аз между другото до сега, когато съм се обаждала или съм писала мейли, винаги са ми отговаряли пълно и любезно.
Даже, когато ми казаха ди си оправям сама количката също бяха много любезни  Mr. Green  #2gunfire

# 26
  • Мнения: 4 428
Сега получих мейл от Малечко. Цената ще е около 1380лв, има пълно легнало положение на летния вариант и няма да се продава на части. Пише доставка до края на април.
Много е хубава, ама много париии  ooooh!  Money

# 27
  • София
  • Мнения: 412
при такава цена според мен по-удачен избор е триколката на jane  Simple Smile
 Peace

# 28
  • Мнения: 4 428
при такава цена според мен по-удачен избор е триколката на jane  Simple Smile
 Peace

Абсолютно  Peace Ако я пуснат на 800-900лв, може да се замисли човек. Все пак толкова е триото на Чико с СТ 0.1

# 29
  • София
  • Мнения: 3 853
http://www.neonato.co.uk/travel/3in1/reverso_sport_tris/reverso.htm

Ето инфо на английски език

# 30
  • Мнения: 11 003
... и няма да се продава на части ...

Това е гадно #Crazy Не за първи път Малечко не искат да продават на части, затова се отказах да купя количка от тях.

# 31
  • Мнения: 4 428
... и няма да се продава на части ...

Това е гадно #Crazy Не за първи път Малечко не искат да продават на части, затова се отказах да купя количка от тях.

Да и то при положение, че си има специален модел само с летен кош  Crossing Arms И него го дават от новородено
http://www.neonato.co.uk/travel/pushchairs/reverso_pushchair/reverso.htm

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 17:20 от veselina_s_p

# 32
  • София
  • Мнения: 3 853
http://cgi.ebay.it/TRIO-NEONATO-REVERSO-SPORT-TRIS-COMPLETO-NUOV … 703QQcmdZViewItem

http://www.babykisses.it/catalogo/product_info.php?cPath=51_53&a … p;products_id=407

Аз по принцип съм антинастроена към "Малечко" като магазин, като обслужване и най-вече като цени.А пък "Неонато" като марка не искам да я коментирам, но ме впечатли цената, която са обявили от около 1380 лв.Това ме накара да се разтърся и да погледна на каква цена се продава в Европа и това открих!
За пореден път стигам до извода,че в "Малечко" цените са доста раздути! #Crazy

# 33
  • Мнения: 4 428
И аз я гледах по чуждите сайтове. Излиза към 1000лв - между 420 и 550 евро. Но в английския еБай беше към 550 паунда  Shocked Имаше и сайтове с рубли или нещо такова, беше към 16600. Но не знам колко е това в лева
Аз много се зарадвах на другия вариант, само летен с напълно легнало положение, защото не обичам отделни кошове. Но явно тук няма да я видим  Crossing Arms За пореден път ни правят на маймуни нашите търговци, за да ни вземат парите  Close

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 17:21 от veselina_s_p

# 34
  • Мнения: 4 428
Питах Малечко дали ще внасят модела със само летен вариант. За мое учудване, казаха че ще я имат  Peace Ще дойде към май месец и ще струва 798лв. Пак е скъпо, но като й мине пусковия период, сигурно ще я намалят  Rolling Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 7 242
Много хубава, триколка но много скъпа......
За да не пускам нова тема да ви попитам какви са цените и кг. на останалите комбинирани колички?
Например на тази:
http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5919&lang=1

# 36
  • Мнения: 4 428
Това също е модел от 2007г. Най-добре се обади в магазина или пиши, за да не си играем на "телефон"  Peace Така ще може да питаш и нещата, които теб конкретно те интересуват.
Ако някой е ходил скоро натам също може да каже нещо по въпроса  Peace
Но си мисля, че от новите модели, на по-нормална цена ще е тази
http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5904&lang=1
или тази
http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5961&lang=1
Но първата ми се струва по-комфортна  Peace Пиумата е малко тясна и къса. Макар, че не съм виждала модел 2007г

# 37
  • Мнения: 17 407
Цената на Неонато Дакар 2007 е 495 лв.

# 38
  • Мнения: 5 140
Количката наистина е страхотна, как да не ти се прииска друго бебе....
Обаче цената е  позавишеничка май. newsm78
Харесва ми модела много. Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 3 688
Ние ползвахме Неонато и съм страшно доволна,а тази е страшно функционална.Точно днес гледах модела и много ми хареса,но при тази цена сериозно ще се замисля

# 40
  • София
  • Мнения: 4 397
Дакар е 495лв. и е около 7-8кг.
Пиумата новата 2007г. е 295лв. 5-6 кг.
стария модел е 225лв.
 Това е инфо от миналата седмица

# 41
  • Мнения: 3 926
Количката е много хубава, поне на външен вид Grinning Но не мисля, че цената е завишена. Щом по чужденецията струва около 500Е, значи е съвсем нормално тук, като се сложат допълнителните, утежняващи цената фактори (мито, наем, заплати) да излиза с 300 лв. отгоре. Аз също бих си взела само летния вариант + кошница за кола, която да е съвместима. За мен зимният кош е излишна покупка, но всеки преценя за себе си. Аз сега съм се зарибила яко по онзи модел на Инглезина, дето е копие на количката за 3000$ Grinning Направо си представям как си возя следващото бебе в нея... да видим до кога Laughing Като знам, колко нови изкушения ще пуснат сигурно за 2008 Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 936
хм  Thinking,имитират PLAY,но доста несполучливо според мен ! Mr. Green

-

# 43
  • София
  • Мнения: 3 688
Не мисля че са копирали една от друга:)
Просто всяка фирма гледа да пусне на пазара и трикола,за да имат клиентите по-голям избор:)
А това че и дветеима допълнителни екстри,са само предимства

(голяма защитничка се изкарах,но по тази логика всички копират от първоизточника на количките с 3 колела)

# 44
  • Мнения: 2 936
Не мисля че са копирали една от друга:)
Просто всяка фирма гледа да пусне на пазара и трикола,за да имат клиентите по-голям избор:)
А това че и дветеима допълнителни екстри,са само предимства

(голяма защитничка се изкарах,но по тази логика всички копират от първоизточника на количките с 3 колела)

 Mr. Green исках да кажа че е подобна... Joy Joy Joy

# 45
  • София
  • Мнения: 3 853
Количката е много хубава, поне на външен вид Grinning Но не мисля, че цената е завишена. Щом по чужденецията струва около 500Е, значи е съвсем нормално тук, като се сложат допълнителните, утежняващи цената фактори (мито, наем, заплати) да излиза с 300 лв. отгоре. ......
Мита няма, защото сме част от Евросъюза,а пък със сигурност дистрибуторите не я купуват за 500 евро,а ползват дистрибуторски отстъпки достатъчни,за да си платят наема,заплатите и да имат печалба!Да не говорим,че цените за държави като нашата са по-ниски, тъй като се има в предвид по-ниския стандарт, само че това в МАЛЕЧКО не важи!

 Mr. Green исках да кажа че е подобна... Joy Joy Joy

Лично на мен PLAY ми харесва много повече!

# 46
  • София
  • Мнения: 3 688
ПОдобна е:)И аз харесвам повече Плей,но ако цената е определяща и Неонато е вариант

# 47
  • Мнения: 11 003
...но по тази логика всички копират от първоизточника на количките с 3 колела)

Не е по темата, но ми стана любопитно кой е този първоизточник? Някой знае ли Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт