Въпрос за майките, които не работят

  • 2 944
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 292
аз нито съм дебела, нито разплута, нито пък имам синки под очите, дрехите ми са с добро качество, ноооооооооооооооооооо не слагам грим, не правя гимнастика, освен 100 % тичане след мъник , катерене по пързалки, дълги разходки с количка и походи из хълмвете уикенда със семейството, почти редовно ходя несресана , прост си оправям косата , ходя с панталони, които хвана (понякога лекъосани с пюре или каша) , ходя със удобни стари и понякога раздърпани пуловери , въпреки че имам стра8но добри дрехи в гардероба, но не са ми удобни на детската площадка  ...
НЕ пазя диети, но се храня здравословно  ... двете дневни хранения вкл. задължително и салата ...
Избрах, че нямам време , истината е, ч е ако оставя малкия да недоволства, мога да се натъкмя, но ми е много по приятно , да ида с него, обула панталона на мъжа ми (че ми е широк и удобен) и да го гледам как играе с децата на пло9адката , а аз да си чета книга на пейката  Hug

# 31
  • Мнения: 201
hahahaha vivita mnogo me iskefi tvoia otgovor Wink Laughing Laughing Wink

# 32
  • Мнения: 3 367
...аз пък не намирам че човек дава добър пример на децата си като ходи с лекильосани дрехи,раздърпани пуловери и несресан;
откакто се роди дъщеря ни много се напъвам да спазвам приличен вид, попиват всичко пусто..

# 33
  • Мнения: 2 292
анете, аз не изглеждам зле  Wink раздърпаните ми пуловери имат доста чар, панталоните ми стоят добре  Wink лекетата стават моментално, дори навън  Wink достатъчно е да се лепнат 2 шоколадени ръчички  Wink
на детето ми също му е позволено да се маца, да се въргаля (слагам вечер всичко за пране) , но... той се чувства добре  Wink
Дразнят ме майки, които са наоблякли децата си , като по журнал и по цял ден тичат подире им , за да не нацапат дрешките , да не им падне цената на 2 ра ръка ... даже познавам една (хърватка), която дри наби малкия (1 г и половина)  и му каза колко е тъп и прост, защото се поля с чашата с вода   Sick
Повечето майки нанашата площадка са с раздърпани дрехи, седят в пясъчника, строят замъци, пискат се по пързалката .. играят на футбол и на стражари апаши   Wink
НА мен ми харесват така, а не да си обуят по един минижуп и тънък чорапогащник и да пищят непрестанно истерично на детето ...НЕ! Виж какво направи! Тук! 
Веднъж беше дошла една с едно момиченце (доста голямко в сравнение с моето дете) с един възрастничък господин с вабен вид , а тя с кожено палто и високи обувки. Момиченцето се лиготеше непрестанно и не можеше да се качи само на пързалката  #Crazy Повече не ги видях!
Та всеки с интересите си и предпочитанията си и мненията си Simple Smile
От друга страна по някога ми се иска да се натъкмя и наглася, но съм набрала инерция в другата посока     Sad Как да е , депресията ми не таре по дълго от 30 мин  Joy

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 21:55 от vivita

# 34
  • Мнения: 650
...аз пък не намирам че човек дава добър пример на децата си като ходи с лекильосани дрехи,раздърпани пуловери и несресан;
откакто се роди дъщеря ни много се напъвам да спазвам приличен вид, попиват всичко пусто..

 newsm10 newsm10
аз това за раздърпаните дрехи и пуловери не съм го разбирала никога, не искам да става на спор но анцуг не е ли по добре от панталона на мъжът ми и като казвам анцуг нямам в предвид наколенясан с разни ластици отдолу-има анцузи които са като панталони. Мен също не ме е срам от лекясани дрехи ако на момента съм наплюта Laughing. Децата копират и наистина трябва да сме за пример.
Питаи мъжете дали раздърпаните пуловери има чар Wink

# 35
  • Мнения: 2 292
винаги, когато го питам, казва, че изглеждам супер (дори и когато аз не се харесвам  Joy ) и всичко, което е по мен има чар  Laughing и като ме види със собствените си панталони мого се радва, че нося неговите дрехи  Laughing
и имам анцузи, но понякога всичките са лекъосани и понякога просто си обувам който си искам панталон  Hug
останалите мъже са ми все тая, но се радвам на респект   newsm78

# 36
  • Мнения: 201
vivita стра6на си, представиам си те, между другото, не е нуйно да си пониакога много добре навле4ен 4е да си по хубав, плиус това всеки си има персонален 4ар, сигурна съм 4е стом тиа се 4увства красива е така, и е много по готина от много други префарцунени дето осте не са станали и са се гримирали, незнам но тжа е моето мнение........

# 37
  • Мнения: 1 363
Не се разделям с червилото.

И аз така Laughing
Както по- горе казаха, правя го за самата себе си. Мъжа ми не харесва грим, но пък мен така са ме възпитали. Майка ми е на 70 и до ден днешен се гримира.  Flutter (за разлика от свекървата и дъщерите и Rolling Eyes)

# 38
  • Мнения: 1 363
[
Питаи мъжете дали раздърпаните пуловери има чар Wink
Между другото имам един познат, който смята, че жена в мъжки пуловер, развлечен и огроемн (без сутиен) е страшно еротична картина. Представи си картина- къща с камина и една жена, като описаната по- горе, пред камината да чете, или пие чаша вино..
На мен ми звучи много по- еротично от една чалгаджийска външност Confused

# 39
  • Мнения: 2 292
Асто, много обичам да си представям хората по това, което пишат. Така си ги представям тка, както те се представят наистина и в мечтите и представите си и това пречупено през моята фантазия  Wink Затова много мразя да гледам снимки на хора от форума или да ги срещам лично. Просто винаги са много различни. (не по грозни, а просто по непознати. Това , което аз съм сложила в образя и което ме е карало, да го чувствамблизък не е там) Simple Smile А и аз не си падам по запознанства с непознати Simple Smile
А ти със сигурност изглеждаш много по добре от мен  Wink МАй гледах едни снимки, но не съм сигурна твои ли бяха  Hug Това пък няма значение общо взето, защото за мен е важно не как изглеждам на хората , а на точно определени хора . Снощи по повод тази тема питах мъжа ми, дали е забелязал, че съм с неговите панталони , той каза мног орадостно ... да отдавна, после го питах , дали ми стои грозно с този панталон и раздърпания пуловер и той каза, че е много сладко  Wink , попитах също, как намира идеята да се понатъкмя и да ида да се пускам с малкия по пързалката в минижуп и той каза, че няма да ме пусне  Joy  Joy  Joy
Майтапи от всякъде. Може би съм станала дефектна откак се омъжих  newsm78 newsm78 newsm78

# 40
  • Мнения: 11 309
Затова много мразя да гледам снимки на хора от форума или да ги срещам лично. Просто винаги са много различни Simple Smile А и аз не си падам по запознанства с непознати Simple Smile

Хихихи, а как реши да се видиш с мен?  newsm78

# 41
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
Между другото имам един познат, който смята, че жена в мъжки пуловер, развлечен и огроемн (без сутиен) е страшно еротична картина. Представи си картина- къща с камина и една жена, като описаната по- горе, пред камината да чете, или пие чаша вино..
Peace
Важното е да имаме самочувствие, а не дали сме сложили червило, дали тялото ни е перфектно и облечено по последен вик на модата.

# 42
  • Мнения: 2 292
ами ти каза да се видим и аз викам на мъжа ми : искаш ли да се видим с една българка от форума,  която живее в Саарбрюкен ?  А той, понеже е страшно контакте и обича запознанства и хора и вика  ... айде да се видим и така. Но не съм била любопитна за външността ти Simple Smile ПЪк и тя не е такава, каквато описваш, но доста прилича на това, което си представям за теб, по писанията ти Simple Smile Оправна бих сложила на първо място  Laughing

# 43
  • Мнения: 2 292
Между другото имам един познат, който смята, че жена в мъжки пуловер, развлечен и огроемн (без сутиен) е страшно еротична картина. Представи си картина- къща с камина и една жена, като описаната по- горе, пред камината да чете, или пие чаша вино..
Peace
Важното е да имаме самочувствие, а не дали сме сложили червило, дали тялото ни е перфектно и облечено по последен вик на модата.


Да на някои червилото е част от тяхната личност. НАчина по който се докарваме показва и а8ите представи за себе си и света . Не вярвам, че гледайки се в огледалото, ние виждаме това, което другите виждат в нас.
А и между червило и чалга няма двустранна връзка. чалгаджийките са нагримирани и начервени ... но това не прави невероятно красиви и умни жени с червило  чалгаджийки  Wink

МАй въпроса не е кой има самочувствие и кой не , а кой на кой свят какво има  Laughing много, като ги смъкнеш от мечтите на земята (еле мен)  им пострадва самочувствието  Joy

# 44
  • Мнения: 1 242
У дома нося удобни дрехи, за да мога да строя, рисувам, ритам топка. Не ме е яд ако ме нацапа разбойникът или ако ми нарисува спомен на стената. Здраве да е, има бои и мъжле да боядиса Mr. Green В ежедневието също гледам да ми е удобно. Обичам и да се контя, де.
Като си го гледах детето по цял ден си слагах, ей така, да не забравям как става, я червилце, я спиралка... Единствено ми беше трудно да свикна, че не си влизам в дрехите. Още си ги пазя, макар и вече демоде.
Лошото е, че не мога да се разделя с шоколада и този вътрешен "кучепрас" (вж. постинга на Очиларката) не ме оставя на мира. Отслабнал ми е ангелът, но това не означава, че и аз Mr. Green
Хубавото е, че и така си се харесвам, а мъжът ми - дваж!

За копирането на децата, само да ви споделя, че Алекс ходи редовно с "лакирани" от фулмастер нокти. Не съм забелязала даже, кога детето ме е наблюдавало в суетата ми. И пристига с греещи очи. Ха, върви му обясни: "Ау, ау ау! Така не се прави!" Mr. Green

Последна редакция: сб, 10 мар 2007, 13:47 от Мамунката

Общи условия

Активация на акаунт