От къде да купя пързалка?

  • 15 334
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 271
Ще правя детски кът за малкия в двора. Ще има пясъчник, къщичка и пързалка.
Но пързалките, които продават по магазините са по 150 лв. а нещо ми се виждат множко.
Детето е на 2 г. и пързалката не трябва да е много голяма.
Знаете ли къде се продават детски пързалки на нормални цени?
Може и втора употреба.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
В търновския Хиполенд имаше големи и по-малки.За цени не съм гледала.Предполагам,че и в другите магазини на веригата в страната ще има!

# 2
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Може да погледнеш и в Хепиленд на "Черни връх", но пързалките под 150 лева според мен бързо ще станат малки за 2 годишно.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 271
В търновския Хиполенд имаше големи и по-малки.За цени не съм гледала.Предполагам,че и в другите магазини на веригата в страната ще има!
Да, там намерих на най-ниска цена до момента - 90лв. Но е доста малка. Ще е подходяща само за това лято и вече за другото ще му е малка. Това ми е крайния резултат.

# 4
  • Мнения: 416
В Метро - Люлин има със сигурност.

# 5
  • Мнения: 1 455
Единствено в Метро би могла да намериш,но не съм сигурна дали са заредили още.Миналата година имаше голяма пързалка.А малка в момента на промоция има в Хиполенд,виж в сайта им.

# 6
  • Мнения: 551
В Бебе+ гледах на Biemme води се за 3г+ и струваше около 90,00лв, но не си спомням  точната цена. Много добре изглежда  https://http://www.biemmegiochi.com/indice.htm

# 7
  • София
  • Мнения: 293
Вземи по-голяма пързалка  Peace
Аз взех такава, че да може да се пързаля и баткото. Горе долу е 2,5 м дълга. Две годишната ми дъщеря се пързаля съвсем спокойно на нея. Аз я взех миналата пролет от метро, но отдавна не съм виждала с такава големина да продават.  Rolling Eyes

Колкото до детска къщичка, най-евтината е от Хиполенд - 240 лв. Проучвах къщичките преди 2-3 седмици и накрая взех оттам.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 271
mariika , колко струваше пързалката, която си купила миналата година от Метро?

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
mariika , колко струваше пързалката, която си купила миналата година от Метро?
Не съм Марийка,но си спомням,че бяха на промоция по 100-тина лева с баскетболен кош.От 150лв намалени

# 10
  • София
  • Мнения: 293
mariika , колко струваше пързалката, която си купила миналата година от Метро?
Беше някъде между около 200 лв, но не помня точно колко.
chocha, нашата пързалка е доста по-голяма от тази с баскетболния кош.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 271
Днес бях в Метро да ги видя. Малката - с баскетболния кош е 160 лв, но ми се стори доста малка, а голямата с вълнообразния улей е 290лв  Cry Имаше и още една, но също беше малка... ;
Продължавам да търся, ако някой се сети за нещо, да свирка  Wink
А, между другото, в немскотоebay.de има доста пързалки, но хабер си нямам от немски и не разбирам как да се регистрирам, как да поръчвам, изобщо нищо  Confused

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 16:19 от Lara

# 12
  • София
  • Мнения: 293
Точно с вълнообразния улей е нашата.  Party Доста е поскъпнала за една година  #Crazy

# 13
  • София
  • Мнения: 4 129
Аз гледах в английския ebay за пързалка. Цената е около 150 лева. И като сложиш доставка става повече. Става въпрос за по-големите пързалки.
Гледах една водна пързалка на Smoby. Струва 25 лири+ 6 лири за доставка в UK. Средна големина, но според мен за домашни условия ще е идеална. Може да я има и в България в магазина на Хладилника.

Ето я:


CHUTE LENGTH 1.5M
APPROX SIZE (H) 102cm (W) 70cm (L) 158cm

Засега това е най-достъпното което намерих. Само, че пак ще излезне над 100 лева.

# 14
  • Мнения: 1 455
Ето тук има:http://www.plastikabg.com/
За съжаление не пазя ценоразписа,ако им пишеш ще ти пратят и цени.
Доставката е не повече от 20,00 лв.

Общи условия

Активация на акаунт