Не слагайте от ваксините в поликлиниките !

  • 4 432
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 351
Извинявам се предварително , че едва ви изчетох глупостите до втора страница и ще пиша не достатъчно открехнат!
Първо - ХА,ХА,ХА!
Та вие незнаете за какво пишете. Темата е започната от "комунистически" /които между другото са ни налагани от бившата ДС и затова не искат да отворят досиетата  Mr. Green/ или "капиталистически" ваксини /мамка им американска, меркантилна/ и отишла до ваксина за рак. Grinning Mr. Green Grinning Mr. Green
Гледам, че контактувате с микробиолози, имунолози, биохимици, генетици , онколози и още и още -ози - питайте ги що е това рак и какво го причинява и как измихлиха ваксина за нещо за което почти нищо не се знае като етиология.
За ваксините - ще ви снимам ако искате случаи на различни инфекциозни болести да видите как изглеждат щот не са ваксинирани с гадните ваксини. Или пък защо да ви снимам , пуснете доброто старо гугле да потърси снимки и си ги монтирайте с лицата на собствените си деца във Фотошоп ей така за по - добро онагледяване.
Много поздрави на доФторите дето не си ваксинират децата и на тия с ваксината за рак.

# 46
  • София
  • Мнения: 323
Извинявам се предварително , че едва ви изчетох глупостите до втора страница и ще пиша не достатъчно открехнат!
Първо - ХА,ХА,ХА!
Та вие незнаете за какво пишете. Темата е започната от "комунистически" /които между другото са ни налагани от бившата ДС и затова не искат да отворят досиетата  Mr. Green/ или "капиталистически" ваксини /мамка им американска, меркантилна/ и отишла до ваксина за рак. Grinning Mr. Green Grinning Mr. Green
Гледам, че контактувате с микробиолози, имунолози, биохимици, генетици , онколози и още и още -ози - питайте ги що е това рак и какво го причинява и как измихлиха ваксина за нещо за което почти нищо не се знае като етиология.
За ваксините - ще ви снимам ако искате случаи на различни инфекциозни болести да видите как изглеждат щот не са ваксинирани с гадните ваксини. Или пък защо да ви снимам , пуснете доброто старо гугле да потърси снимки и си ги монтирайте с лицата на собствените си деца във Фотошоп ей така за по - добро онагледяване.
Много поздрави на доФторите дето не си ваксинират децата и на тия с ваксината за рак.
Обичам крайните изказвания, все пак в спора се ражда  истината. А що се отнася до Фотошопа, то вие сигурно сте си го купили, щом като така смело монтирате снимки. А, вероятно това е и начин за доказване на тези. Всъщност, няма как да си правя подобни опити. Нямам фотошоп, а и той струва около 700 долара. Предпочитам да ги дам, за да лекувам детето си от страшните инфекциозни болести. Че са страшни -никой не го отрича. Просто обсъждаме докъде стига куража ни да поемаме отговорност и кога търсим оправдание някой да я поеме вместо нас. Защото си водим децата болни на градина /нали ще ни уволнят ако отсъстваме от работа/. Защото всички се надяваме нашето дете да не се разболее. Защото мислим добро за децата си. Защото нашите решения са продиктувани от любов.
Аз бях до тук. Беше ми приятно да поспорим. Всеки има право на избор, аз моя съм направила и без фотошоп.

# 47
  • Мнения: 228
Мисля че това  е избор на всяка майка ,аз лично никога не бих оставила детето си без ваксина.Моят мъж е имунолог и въпреки ,че произвежда ваксини ,никога не сме взимали от аптека ,а само тези в поликлиниката.До сега няма доказана вреда от ваксините ,а ползата е доказана с години .Да не говорим ,че не е доказано коя ваксина е по -добра .  bouquet

# 48
  • Мнения: 1 014
Някой може ли да каже от къде да потърся официална информация за отмяната на 5-тия прием на полиото. Нашата педиатърка твърди, че не е отменен, изрично я питах. Каза, че от януари чакали ЗК да им отпусне от убитата ваксина (инжекционната форма), а те още не са я доставили и т.к. моя син вече навърши 2 год. да си я купя пак от аптека  и да не чакам повече, защото трябвало да дава обяснения пред ЗК защо не я е сложила  #Crazy

# 49
  • Мнения: 1 483
НЕ СЛАГАЙ ТЕ ВЪОБЩЕ НИКАКВИ ВАКСИНИ!
НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ОТ ПОЛИКЛИНИКАТАА ЛИ СА ИЛИ СА КУПЕНИ ОТ АПТЕКАТА!

който както си прецени така ще действа...по-спокойно...
аман от агитации във всяко отгошение Stop
Tочно така Peace

# 50
Не знам дали е 60 или 300лв на прием, но който иска може да провери. На мен Джи Пито така ми каза и аз не съм проверявала. Освен това не съм сигурна че името е същото. Който се интересува може да отиде в Търговска лига и да провери.

Общи условия

Активация на акаунт