"Пазихте" ли се за мъжа/жена си?

  • 3 521
  • 88
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 5 299
Дааа, както си и знаех Mr. Green Някои хора май не схванаха точно въпроса, но както и да е Grinning

# 47
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Дааа, както си и знаех Mr. Green Някои хора май не схванаха точно въпроса, но както и да е Grinning
Ами хайде кажи какъв е точно въпроса, докато не съм отговорила. Laughing Laughing Laughing

# 48
  • Мнения: 4 473
какво мислите по въпроса, без да разводняваме другата тема.

Мисля, че се бъзикаш Mr. Green
С втора опция гласувах, ясно е.

# 49
  • Мнения: 5 299
Дааа, както си и знаех Mr. Green Някои хора май не схванаха точно въпроса, но както и да е Grinning
Ами хайде кажи какъв е точно въпроса, докато не съм отговорила. Laughing Laughing Laughing
Ти отговаряй Grinning АЗ ще разбера какво имаш предвид Mr. Green

# 50
  • на пистата
  • Мнения: 5 826
Да не съм луда

# 51
  • Мнения: 877
Според мен, брак без дете е безсмислен. Много ми е извратено. Без секс преди брака, още повече.

# 52
  • Мнения: 1 418
А детето осмисля ли брака?

# 53
  • Мнения: 877
А, не ли?

# 54
  • Sf
  • Мнения: 808

Ще възпитам и дъщеря си в същият дух на високи морални устои..Само още малко да поотрасне..


С риск да ме оскубиш, прочетох "високи морални устни"

# 55
  • Мнения: 5 299
Според мен, брак без дете е безсмислен. Много ми е извратено. Без секс преди брака, още повече.
Никъде не съм споменавала за деца..ето тук, мисля че се подведоха няколко човека. newsm78

# 56
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
яко се бях пазила, за 30 години без секс, щях да се побъркам. не мислите ли newsm78

# 57
  • Мнения: 877
Според мен, брак без дете е безсмислен. Много ми е извратено. Без секс преди брака, още повече.
Никъде не съм споменавала за деца..ето тук, мисля че се подведоха няколко човека. newsm78
Може ти на си споменавала, но ние споменахме..

# 58
  • Мнения: 1 866
Не, и през ум не ми е минавало. Не възприемам тялото си като нещо свещено, което да поднеса на бъдещия си съпруг. Не съм храм, в който се влиза с благоговение. Сексът е приятно и здравословно занимание, а не свещенодействие за мен. Това не означава, че в името на удоволствието позволявам да се прави каквото и да е. В този смисъл съм се пазила от болести и нежелана бременност с нужните средства.

# 59
  • Мнения: 17 546
Опазих се за мъж ми... жива  Mr. Green ...

Общи условия

Активация на акаунт