"Имаме си бебе" по Нова ТВ! Кой гледа?

  • 1 158
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 539
Американска анимационна поредица, за пръв път я хващам, страхотно забавна!
Пускайте на Нова Mr. Green

# 1
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Пускам, пускам!
  Laughing

# 2
  • Мнения: 15 619
По ми се искаше да гледам "Такъв е животът", ама като съм на работа, пропускам... Sad

# 3
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
По ми се искаше да гледам "Такъв е животът", ама като съм на работа, пропускам... Sad
Влез след малко в Нетера и си го изгледай на запис  Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Гледах го тоя "Такъв е живота", голям смях се хилихме семейно. Абе дали всички сме били такива лиги и превземки като прясно родили?

# 5
  • Мнения: 47 981
"Такъв е живота" ме разрева отново, само като видя някоя от тия мишки и се разтапям
иначе не е лошо предаването,макар че има още какво да се желае...
"Имаме си бебе" го изпуснах, кога ще го дават пак?И за какво е?

# 6
  • Мнения: 4 473
Късно виждам темата Confused

Лилитке, разкажи де Crossing Arms

# 7
  • София
  • Мнения: 4 588
Да и на мен ми е интересно какво представлява въпросната анимационна поредица. Flutter

# 8
  • Мнения: 503
Гледах го тоя "Такъв е живота", голям смях се хилихме семейно. Абе дали всички сме били такива лиги и превземки като прясно родили?
Не. Тези ги снимат и леко преиграват Laughing Иначе и мен ме разтапя гледката на такива мишочета.

# 9
  • Мнения: 1 149
Айде бе  хора кой ще разкаже?

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Crossing Arms Защо никой не ми е казал, че е анимация? Можех с малката да гледам... подведох се по заглавието в програмата, реших, че е някоя поредна тъпотия и даже не пуснах...

# 11
  • Мнения: 1 520
Хванах го днес. И се изненадах, че има различни серии.
Тази, в Коледата са я давали по-преди и тогава пак я гледах и си мислех колко е вярно.

За нагледалите, това е анимация за семесйство с малко бебе и през какво минават, как жената изтъпява у дома, мъжа се пребива да работи, но закача и от удоволствията в службата, с безумни съседи. В тоя дух. Но според мен е напълно вярно това, което са направили. Мъжът ми като го гледа и май откриваше собствените си реплики там.  Laughing

# 12
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Aз в Нетера гледам "Такъв е живота" .След това предаване на човек да му се прииска да си има бебче.Но има тооооооолкова време до тогава.

# 13
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Аз на такива въдички вече на кълва  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт