Памперси-гащички

  • 11 416
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 936
аз бях най-доволна от Хъджис  Peace Памперс и Либеро не ми харесаха.. много по-обемисти са !

# 16
  • Мнения: 784
Ползваме на Памперс - слагам ги през деня, защото обикновените се изхлузват под талията и притискат коремчето му като седне, докато гащичките са с ластик и не му стягат. Вечер спи с обикновен памперс  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 728
Мами,много Ви благодаря! Hug
Ще си помисля какви точно да взема,но за сега съм се спряла на Либеро... newsm78
И аз смятам,че ще са по-удобни,защото вече не стои мирен докъто го преобличам,а и се учим на гърне...до лятото ще ползвам памперсови гащички,а после ще ги махна и ще му сложа пликченца,като се напишка 1-2 пъти смятам,че ще разбере,че не е хубаво и комфортно и ще се научим на гърне... Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 6 999
Хъм... Аз ползвам за Дариа Памперс - много е по-прибрано с гащи-памперс. Вярно ли са най-лоши? Я кажете като цени кои са най-добре от трите - Либеро, Памперс и Хъгис?

Може да взема от другите за проба.  newsm78

# 19
  • Русе
  • Мнения: 278
Аз ползвам на Памперс. Доволна съм от тях  Peace
Иначе е голяма борба да и сложа нормален памперс.

# 20
  • Мнения: 1 455
Хъм... Аз ползвам за Дариа Памперс - много е по-прибрано с гащи-памперс. Вярно ли са най-лоши? Я кажете като цени кои са най-добре от трите - Либеро, Памперс и Хъгис?

Може да взема от другите за проба.  newsm78
Мисля,че Либерото са най скъпи,а може и на една цена да са  newsm78 Хъджис съм взимала два пъти,но не помня цената,а Либерото идват към 0,70ст.Памперс гащите са по-евтини,но според мен не си заслужават,ако ги купуваш от България.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Хъджис са най-скъпи Peace

# 22
  • Мнения: 1 101
Ползвала съм тези на Памперс, но не съм очарована.

# 23
  • Мнения: 3 457
Хъм... Аз ползвам за Дариа Памперс - много е по-прибрано с гащи-памперс. Вярно ли са най-лоши? Я кажете като цени кои са най-добре от трите - Либеро, Памперс и Хъгис?

Може да взема от другите за проба.  newsm78
и аз ползвам на Памперс,с каката ползвах Хъджис-добре защо сте недоволни от Памперс,аз съм доволна.Каква разлика намирате-да взема да пробвам и аз от другите пък newsm78

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Да ползвам,за мен най-добрите са на Либеро Peace

Точно Либеро ползвахме известен период от време, но като цяло ми идват скъпички памперс гащите и минахме пак на памперси. Като се има предвид,че ги купувам по 25 ст...

# 25
  • Добрич
  • Мнения: 207
отначало бяхме на Либеро, но аз съм по-доволна от Памперс гащите. Иначе вечер й слагам памперси на Либеро.

# 26
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
На Либеро ползваме от 3-4 месеца и съм супер доволна
И аз съм много доволна от тях!

# 27
  • Мнения: 8 505
и аз ползвам на Памперс,с каката ползвах Хъджис-добре защо сте недоволни от Памперс,аз съм доволна.Каква разлика намирате-да взема да пробвам и аз от другите пък newsm78

Ще ти кажа защо не бях доволна от Памперс,с уговорката,че по принцип купувах Либеро,а не Хъджис (за последните нямам впечатления).
1.Най-горният пласт е много дебел и запарва страшно много.
2.При намокряне,дори леко,стават много твърди.
3.Оскъден ластик,около 2-3см само.За сравнение-при Либеро е около 3 пъти по-широк.По тази причина се смъкват доста.

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 19:44 от reflex

# 28
  • Мнения: 301
Либеро и Хъджис Peace
Страхотни са,особено ЛИБЕРО-то Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1 455
и аз ползвам на Памперс,с каката ползвах Хъджис-добре защо сте недоволни от Памперс,аз съм доволна.Каква разлика намирате-да взема да пробвам и аз от другите пък newsm78

Ще ти кажа защо не бях доволна от Памперс,с уговорката,че по принцип купувах Либеро,а не Хъджис (за последните нямам впечатления).
1.Най-горният пласт е много дебел и запарва страшно много.
2.При намокряне,дори леко,стават много твърди.
3.Оскъден ластик,около 2-3см само.За сравнение-при Либеро е около 3 пъти по-широк.По тази причина се смъкват доста.
И освен горе изброеното мен много ме дразни външния вид.Да не говоря пък,че лятото на морето съм купувала само Памперс гащи и ставаха едни такива развлачени..,на нищо не приличаха,целите с мъх. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт