Какво си харесахме на прощъпулника

  • 1 470
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 522
Мили мами, днес правихме прощъпулник на Наско. Наредихме вещите и търкулнахме питката. Младежът си избра... диктофон и химикал (за ужас на баща си  Shocked ). Явно ще върви по стъпките на мама. Да е жив и здрав животът ще покаже какво ще работи.
Вашите деца какво хванаха най-напред?

# 1
  • София
  • Мнения: 39 718
да ти е жив и здрав малкия журналист Wink аз за жалост не съм правила прощъпулник на Дияна, но г/д знам какво ще вземе, фотоапарат, gsm Wink

# 2
  • Мнения: 411
На нашия прощъпулник , Алекс избута абсолютно всичко което бях ме наредили и единственото което взе беше докторски слушали и веднага щом ги взе си ди сложи на врата. Ще се радвам ако наистина стане доктор.

# 3
  • Мнения: 522
И аз най-горещо се молех да хване слушалките, ама той въобще не им обърна внимание, на калкулатора също.

# 4
  • Мнения: 2 051
Дъщерята хвана едно кълбо конци ли беше,  прежда ли беше не помня, големият син - калкулатор и химикалка, а малкия  - нищо не хвана, седна с питката и я заръфа. Grinning  Grinning  Grinning

# 5
  • Мнения: 111
моят син посегна към химикала, но се отказа и взе портмонето. Определено когато види пари не отделя очи, а е само на 3г. и 8 мес. И все иска да ходим в банката.

# 6
  • Мнения: 2 006
Първо телефон и химикал и след това една малка книжка-седна на земята и взе да ''записва'' какво и говорят по-телефона Rolling Eyes  Grinning

# 7
  • Мнения: 3 146
Докторски слушалки и си ходи с тях цяла вечер.

# 8
Алекс хвана пари4ките и един самолет...Та се,4удя пилот ли ще става или ще има толкоз пари4ки,4е да си купи самолет?!?! Laughing

# 9
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Цитат на: vilito
Мили мами, днес правихме прощъпулник на Наско. Наредихме вещите и търкулнахме питката. Младежът си избра... диктофон и химикал (за ужас на баща си  Shocked ). Явно ще върви по стъпките на мама. Да е жив и здрав животът ще покаже какво ще работи.
Вашите деца какво хванаха най-напред?
Ееееее,честит ви журналист Laughing На нас това ни е далече още,но ми е много мило да чета и затова се намесих Blush

# 10
  • Мнения: 522
Цитат на: mama Dedi
моят син посегна към химикала, но се отказа и взе портмонето. Определено когато види пари не отделя очи, а е само на 3г. и 8 мес. И все иска да ходим в банката.

Ами стягайте се тогава, явно си го влече детето.

# 11
  • Мнения: 3 926
И аз съм от тези, на които им е далеч това събитие, но темата е прекрасна и ще се включа с история за сина на най-добрата ми приятелка. Та скъпия Борис от всички неща, които са били наредени пред него хвнал... халката на майка си, която била наречена за бижутер Simple Smile А вярвайте те нямат евреи или арменци в рода си Wink Честно бяхме много очудени, защото от всички едри предмети той си е избрал най-дребничкото нещо, но да са живи и здрави, пък той Господ си знае работата Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 498
А моята щерка хвана първо червилото, а после ножицата Flutter

# 13
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Гери хвана топката, носи я десетина минути, пусна я и взе отвертката и черпака. С тях цял ден се разхожда. Та освен професията, разбрахме и какво ще и е хобито.  Grinning

# 14
  • Мнения: 5 140
Ния си хвана ножица,портмоне и за малко фотоапарат.Какво ще излезе от всичко това не е ясно. photo

# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: vedrra
Дъщерята хвана едно кълбо конци ли беше,  прежда ли беше не помня, големият син - калкулатор и химикалка, а малкия  - нищо не хвана, седна с питката и я заръфа. Grinning  Grinning  Grinning

хахахаха душичка хахахахха
моя ин хвана ключовете на колата

# 16
  • Мнения: 8 769
Черпака и парите! Shocked

# 17
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Мойта дъщеря хвана докторските слушалки, книга и протмоне с пари. Таткото веднага направи коментар тогава, 4е ще у4и / книгата/ ,ще стане добра лекарка и ще има пари. На малкия живот и здраве и на него ще направим, интересно мие какво ще вземе той.

# 18
  • у нас
  • Мнения: 660
Моята дъщеря първо огледа всичките предмети,които бях наредила,пресегна се през всички и сграбчи един микрофон dance я журналистка,я нещо такова, пък може и певица да стане,знам ли Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 4 414
Цитат на: vilito
Младежът си избра... диктофон и химикал (за ужас на баща си  Shocked ). Явно ще върви по стъпките на мама.


мамин златен!:)Simple Smile да ви е жив и здрав!

# 20
  • Мнения: 1 278
Е, хайде чистито ви прохождане и "професионално ориентиране"  Laughing
Аз съм мама на един ваш "колега", който също първо грабна писалката. Малко след това взе гребенчето, а накрая - бейзболната топка.
Заключението на експертизата беше - писател като баща си, суетен като майка си, с хоби бейзбол (последното - и като майка си, и като баща си  Wink )
Малкият ни син пък сега навърши годинка и сигурно до месец-два ще правим за втори път прощъпулник. Много забавно празненство е това наистина.

# 21
  • Мнения: 768
Ние днес правихме прощьпулник.
Валето избра химикалката, после мишката и накрая гердана.
избор

# 22
  • Мнения: 2 332
Йоана хвана първо лекарските слушалки, после речник и накрая - калкулатор. Решихме, че ще стане лекарка в чужбина и ще печели добри пари (ще ги смята с калкулатор  Flutter ).

Общи условия

Активация на акаунт