Ескулап или АГ - Русе

  • 6 467
  • 41
  •   1
Отговори

Анкета

Кой е по - добрия вариант !!!

Опции:

# 15
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз съм раждала в АГ-то и НЕ  съжалявам....
вярно е че е мизерийка, но от отношението на целия персонал към мен и към останалите родилки, просто не мога да се оплача...адски много се грижиха за всички ни...
не съм гласувала в анкетата, според мен къде ще раждаш си е твой личен избор и не бива да се водиш по резултатите от разни анкети, ти сама си прецени къде ТИ ще се чувстваш по-добре.....

# 16
  • Мнения: 865
Аз май съм от малкото раждали на двете места!Дея родих в АГ и си казах ,че там няма да стъпя повече.Не заради лошо отношение или зле свършена работа ,а заради тоталната мизерия.Мария избрах да я родя секцио в Ескулап.Не съжалявам за избора си.Всеки лев(а те не са малко)който съм дала си заслужава.Отношението на всички е страхотно от санитарите до лекарите.Имаш време да решиш ,но знай че ако не дай боже бебо има някакви по сериозни дихателни проблем( в редки случаи при недоносени бебета)се налага местене в АГ.

# 17
  • Мнения: 1 735
Аз май съм от малкото раждали на двете места!Дея родих в АГ и си казах ,че там няма да стъпя повече.Не заради лошо отношение или зле свършена работа ,а заради тоталната мизерия.Мария избрах да я родя секцио в Ескулап.Не съжалявам за избора си.Всеки лев(а те не са малко)който съм дала си заслужава.Отношението на всички е страхотно от санитарите до лекарите.Имаш време да решиш ,но знай че ако не дай боже бебо има някакви по сериозни дихателни проблем( в редки случаи при недоносени бебета)се налага местене в АГ.
Старата митология няма да умре скоро май.
При никакви обстоятелства не се налага местене в АГ. Това ми беше казано от доктор Шишкова на която много вярвам.
Ескулап не са от вчера, нормално е да не са имали всичкото оборудване преди. Но сега го имат. Просто имат всичко и са напълно независими от АГ-комплекса. Peace

# 18
  • Мнения: 4 111
Подкрепям  Peace . Това за местенето е доста стара информация. В момента клиниката е независима. Ако се случи нещо лошо (да не дава Господ) и от АГ-Русе карат бебета в София с линейка.

# 19
  • Мнения: 1 735
Момичета и момчета, които ни подкрепяте, скоро направихме репортаж с Дарик радио, относно подписката и исканията ни.
Ето тук можете да чуете: 2 файла са.


Дарик радио-репортаж

# 20
  • Мнения: 865
Чудесно че за 4 месеца са се променили нещата!Но на 15.11.2006г. когато аз постъпих и попълвах необходимите документи беше така!Слагаш си дори подписа, че си съгласна при евентуални проблеми да стане местенето.Казвам го от личен опит, не от слухове и легенди.

# 21
  • Мнения: 4 111
И аз май подписвах нещо такова, но то е по-скоро да вържат гащите, не че се местят децата. Поне така мисля.  Thinking

# 22
  • Мнения: 14 133
Сама решаваш. Всеки сам си знае желанията и възможностите!!!

# 23
  • Мнения: 865
И аз май подписвах нещо такова, но то е по-скоро да вържат гащите, не че се местят децата. Поне така мисля.  Thinking
Е значи няма промяна(имам предвид лентичката ти),и не само, че местят бебетата ако се наложи, но и си плащаш престоя на бебо в АГ по 45 лв. на ден!Това го казвам не за  да правя лоша реклама на клиниката,напротив, а за да си прецени всеки дали поема този риск.

# 24
  • Мнения: 865
Подкрепям  Peace . Това за местенето е доста стара информация. В момента клиниката е независима. Ако се случи нещо лошо (да не дава Господ) и от АГ-Русе карат бебета в София с линейка.
Би ли ми разяснила какво значи ,че е независима клиниката?И кога е била зависима след като е изцяло часно лечебно заведение.

# 25
  • Мнения: 4 111
Подкрепям  Peace . Това за местенето е доста стара информация. В момента клиниката е независима. Ако се случи нещо лошо (да не дава Господ) и от АГ-Русе карат бебета в София с линейка.
Би ли ми разяснила какво значи ,че е независима клиниката?И кога е била зависима след като е изцяло часно лечебно заведение.

Нищо няма да ти обяснявам. Има достатъчно информация във форума за Ескулап. Поразтърси се като се интересуваш.

# 26
  • Мнения: 2 309
Ескулап - и не заради тези прословути,тъпи чаршафи  ooooh!

# 27
  • Мнения: 487
И аз гласувах Ескулап,въпреки че и трите си деца родих в АГ-то!Дадох гласа си за Ескулап,не само заради обстановката,която според мен никак не е маловажен фактор,но най - вече заради факта,че бащата може да присъства на раждането на детето си,а и близките ти може да те видят по един човешки начин,а не през онова прозорче с решетки,надупен и притеснен от сумтенето на недоволната лелка вътре!
Може докторите ,които работят там да са същите,които практикуват и в АГ,но както пише и Инфинити - това е частна клиника и можеш да изискваш и да си търсиш правата! Peace

# 28
  • Мнения: 295
Гласувах за Ескулап. Раждах там преди 3 години при Тончева. Невероятно съм й благодарна, както и на целия екип, т.к. раждането не бе никак леко. Гледаха ме като писано яйце - не говоря за по-приветливите условия, а за отношението на персонала. Родих естествено.

Винаги ще има 'за' и 'против', така че човек сам трябва да реши.

# 29
  • Мнения: 15
Аз се затруднявам да направя  избор между двете акушер-гинекологични болници и причината е, че и двете не предлагат това, което заслужава Русенката. Проблемът е и в пациента и в лекаря. Пациента  ограничава своите изисквания до това, което му се предлага, а лекарите искат пари за нещо, което ще ми прощавате, ама не е качествена, конкурентна и съвременна услуга.  Крайно време е да започнем да изискваме това, което е характерно за 21 век, за Еврпейска държава и за повече от Европейски жени, каквито са Русенки. Мисля, че и голяма част от  лекарите в Русе  трябва да поработят повече върху квалификацията си, и върху умението да ПРОДАВАТ СЕБЕ СИ И СВОЯТА УСЛУГА. Това, което правят в момента  прилича на "съвършенно конкурентен пазар" (който е учул икономика знае за 'кво иде реч) или с две думи  "аз не предлагам  нищо по-различно от съседната тараба". И тъй като знам, че от както я има петицията в интернет, BG MAMA се чете от АГ персонала ГО съветвам: Време е да претърпите своя вътрешен катарзис, ако не искате да продължавате да бъдете обект на подигравки от своите колеги от други български градове. И малко повече смелост от страна на кадърите лекари, СТИГА, до кога ще търпите онези, които Ви петнят името.
ВАЖНО: Ако ми се наложи спешна гинекологична помощ в Русе, слава богу има ЛЕКАРИ към които да се обърна. Господ здраве и сили да им дава!!!!  Ама, коя болница ще избера...????!!!!! И аз незнам?! Страх ме е да направя избор!!!  И все пак си мисля, че това по-скоро би било Ескулап. Поне като ще си плащам,  да не подклаждам корупция! Нали  Заради нея в АГ Русе загубих бебето си!!!

Общи условия

Активация на акаунт