Болки в бъбреците! Моля ви спешно е........

  • 64 287
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 926
Най - ефикасната билка за бъбреци е полския хвощ.Постигнала съм невероятни резултати с нея.А иначе при криза - аналгин, папаверин и бисколизин.Моите кризи са много, много тежки и даже инджекциите трудно ми действат, да не говорим за обезболяващи през устата...

# 16
pri men nared s lekarstvata mnogo pomaga i slednia nomer-ako imash vana e po dobre...napulni ja s goreshta voda....e ne vrjala che da ne moje da turpish ili da se izgorish..Simple Smile))...ili goresht dush no go puskash na tunka struia da teche samo vurhu mjastoto kadeto boli...otpuska vednaga....moga da sedja s chasove taka....no v momenta v koito izljaza neshtata se vrushtat i bolkata zapochva pak....hubavo e ako imash neshto kato el.vuzglavnica ili greika ..da go postavish na bolnoto mjasto....i da polejish malko.....uspokoiava mnogo....ot hapchetata pia BI PROFINIT i DUSPATALIN...
sushto i kokteili pod formatana injekcia-papaverin,analgin,no shpa,busculizin i spazmalgon...no pri men ot papaverina mnogo mi suhne ustata...i mi se spi.......Edno vreme imashe Alcozin-beshe perfecten....na veche ne se proizvejda

Общи условия

Активация на акаунт