mnogo me boli garloto

  • 4 975
  • 21
  •   1
Отговори
Много ме боли гърлото, като преглащам и като пия вода дори, от дясната страна ми са подути лимфните възли, така мисля , и ме боли, а също така сливиците ми са зачевени, и имам температура  която е стигала най-много до 37,5 ! ходих при джипито си и ми каза, че имам остра инфекция на горните дихателни пътища , и ми даде да пия оспексин , колдрекс таблетки и хапчета за болките в гарлото либексин .
Можете ли да ми помогнете ? Да ме посъветвате нещо !

# 1
на всичкото отгоре не кашлям  !

# 2
  • Мнения: 2 082
либексина е за кашлица.оспексина ще ти помогне,но трябва търпение.иначе си прави гаргари с нишадър,солен разтвор,лайка със сода,лимонов сок.промивай често гърлото.даже ,ако можеш си го намажи със содата или нишадъра

# 3
доста се порових из интернет и сега започвам да се съмнявам да не съм болен от заушка ?
как мислите?

# 4
  • Мнения: 2 082
само преглед може да установи това.виж утре как си и отиди за друго мнение

# 5
  • Мнения: 351
Ами на колко си години и правена ли ти е имунизация?
От колко време си така и мислиш ли че си контактувал с човек със Заушка?
За болката можеш да си вземеш Тантум верде много добро противовъзпалително!

# 6
Ами на колко си години и правена ли ти е имунизация?
От колко време си така и мислиш ли че си контактувал с човек със Заушка?
За болката можеш да си вземеш Тантум верде много добро противовъзпалително!

аз съм  на 19 години,  имунизация не  знам дали ми е правена, не помня, от четвътък сутринта започнах с 37,1 температура, и не мисля че сън контактувал със човек болен от заушка, но пътувам с градския транспорт , а там знаете как е Sad

# 7
само преглед може да установи това.виж утре как си и отиди за друго мнение
утре е неделя , тогава джипито ми не работи  Sad

а също така пия много чай от лайка

Последна редакция: сб, 10 мар 2007, 19:34 от mpowerm

# 8
  • Мнения: 408
При всички случаи има дежурен лекар, където е практиката на джипито ти. На вратата му трябва да пише към коя неотложна помощ се води.

# 9
  • Мнения: 686
Може да правиш гнойна ангина.Знам,че при заушка много силно се подуват лимфните възли около врата.Наистина най разумно е по скоро да отидеш на лекар.Защо не пробваш в някой частен кабенет.Има такива,които работят и в почивните дни.

# 10
  • Мнения: 5 026
Сега грипа е такъв-ние в къщи сме се изпотръшкали всички, та и бебо заразихме. Протича с адски болки в гърлото, Т около 37,5 за един ден и кашлица. Изписаха ми Оспен 1500 и Анисол, а на съпругът ми Проспан. Бързо оздравяване!

# 11
  • Мнения: 6 164
Тантум Верде и Лимфомиозот /хомеопат. при тонзиларна хипертрофия/ и Голиа Актив ми изписаха, помогнаха ми, обикновено съм с чести ангини и червено гърло. Peace

# 12
# 13

ще го пробвам , благодаря Simple Smile
а утре сутринта отивам на кръвни изследвания !

# 14
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
мед ...голяма лъжица кусваш и го оставяш да ти се топи в устата ...ефекта е поразителен ...поне при мен

Общи условия

Активация на акаунт