Годност на кашата?

  • 972
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 832
Те това е за пробадажба на млеката..няма такъв филм. Колкото издържа всяко едно пр.мляко или кърма на стайна Т-демек  8часа, толкова издържа и АМ!

Оставяла ли си приготвено АМ за 8 часа и пробвала ли си го после? Изобщо не е вярно, че издържа 8 часа  Stop

Аз незнам как си го правила този номер. Я кажи млякото на какво мяза след 8 часа. Извинявай, но по - голяма глупост не съм чувала. Как може и да си помислиш, че АМ може да стои 8 часа и въобще какво те кара да мислиш така.

# 16
  • Мнения: 9 481
Те това е за пробадажба на млеката..няма такъв филм. Колкото издържа всяко едно пр.мляко или кърма на стайна Т-демек  8часа, толкова издържа и АМ!

Оставяла ли си приготвено АМ за 8 часа и пробвала ли си го после? Изобщо не е вярно, че издържа 8 часа  Stop

Аз незнам как си го правила този номер. Я кажи млякото на какво мяза след 8 часа. Извинявай, но по - голяма глупост не съм чувала. Как може и да си помислиш, че АМ може да стои 8 часа и въобще какво те кара да мислиш така.

Не съм-признавам си!  Confused
Аз кърмя и съм носила кърма в шише, та издържа по 5-6часа, ама без никакви проблеми Naughty...пък едва ли си храните децата на 8часа Wink...не се хващайте за думата /уточнявам че в предния пост не съм и явно там е кахъра-в хладилник-а сега Т не са мноооого по-различни /  , все пак щом кърмата я дават да издържа толкова, какво има в АМ та се разваля по-бързо..обратното е по-логично.
А майките с които излизам всеки ден бяха на АМ, та именно защото ми беше пред очите го казвам-млеката си ги правеха вкъщи, а ги даваха когато бебето огладнее и всичко си беше ОК. Peace
 

Общи условия

Активация на акаунт