Почтен възрастен благородник търси блондинка, 180 см, 45 кг

  • 616
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 150
Тази ми тема е инспирирана от тази: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171701.0

Достойният наследник на плеяда английски феодали, сър Джошуа, след като пусна обява с това съдържание (виж заглавието), се настани зад бюрото си и с наслада се отдаде на сутрешните си занимания - лула с холандски тютюн и цейлонски чай. На вратата се позвъни. Там стоеше кандидатка, отговаряща на неговите изисквания - висока 180 см и тежаща 45 кг (в оригинала мерките са английски, ама ние няма да ги използваме).
- Искам предварително да ви предупредя, - каза сър Джошуа - че работата е съвсем почтена и високоплатена. От този момент ще ви плащам по 10 лири на минута. Приемате ли?
- Да, съгласна съм - изчуруликало младото момиче, гордост на местната гимназия - а какво ще правя?
- На първо време, уважаема, ще ви помоля любезно да се съблечете.
- Но...
- Както ви уверих, работата е високо платена, а заплащането е 12 лири на минута вече.
Съблякла се.
- А сега бих ви помолил да застанете на четири крака на пода - без промяна и на тон в гласа си казал сър Джошуа.
- Работа е високо платена, нали, но е и... - май се опитала да протестира блондинката.
- Да, работата е високо платена, по 15 лири на минута.
Застанала в указаната поза, блондинката била помолена да си сложи и кучешки нашийник.
- Но нали... - нови протести от низините на стаята.
- 20 лири на минута - от върха на обществената йерархия.
След като всичко вече било направено, а часовникът отмервал рекордно за областта заплащане, сър Джошуа се приближил до една врата, отворил я и от там се показало едно невъобразимо кльощаво куче - ирландски сетер.
- Спарки, - провикнал се сър Джошуа и след като посочил момичето на пода, се скарал на кучето - виж на какво ще заприличаш, ако продължаваш да не си ядеш бифтека!

Последна редакция: сб, 10 мар 2007, 21:04 от 100jan

# 1
  • Мнения: 4 451
То не е за смях, ами си е голата истина.

# 2
  • Мнения: 2 229
Искрено ме разсмя.. Joy Joy Joy

# 3
  • Мнения: 7 723
Горкия Спарки  Tired ,
 дали си изял бифтека след шока, който е преживял  Thinking

Последна редакция: сб, 10 мар 2007, 21:05 от mylenka

# 4
  • Мнения: 2 891
Не, тази среща го е обрекла на Булимия...

Общи условия

Активация на акаунт