Направо съм бясна!

  • 2 565
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 104
Аз не съм имала проблем с шишетата на Avent.

# 46
  • Мнения: 150
И аз ползвам само шишетата на Авент от раждането на бебо,в началото и на мен ми течаха от време на време.После в упътването на едно от шишетата прочетох,че като се сглоби биберона с ринга и се сложи капачката,преди да се завърти към шишето трябва да се намокри бибата.От тогава не съм имала проблеми.
Peace Както казва един от законите на Мърфи: "Ако нищо не помогне - прочетете упътването" - това на майтап  Laughing

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Случвало ми се е ,но от неправилно завита капачка.Друг е въпроса ,че Тери така и не ги хареса и си ми седят биберонките новички.

# 48
  • Мнения: 2 677
Всички шишета, биберони, залъгалки и чаши с накрайници у дома са на Авент и досега нищо нито е текло, нито е давало дефект.

# 49
  • Мнения: 390
Всички шишета, биберони, залъгалки и чаши с накрайници у дома са на Авент и досега нищо нито е текло, нито е давало дефект.
Същата работа и у нас.

# 50
  • Мнения: 2 019
случвало ми се е и на мен

# 51
  • Мнения: 1 041
Имам шишета и на Авент и на Чико.
И при 2-та модела ми се е случвало да потекат,когато не съм ги завила добре Peace

# 52
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
До сега не ми се е случвало. Може би някои са дефектни newsm78 все пак сме в Бг-то

# 53
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Никога не съм имала проблем.
Един път тече, но не бях затворила добре шишето  Thinking

# 54
  • Мнения: 1 986
  В началото ползвах шишета на Авент,но не съм имала този проблем ThinkingСега ползвам на д-р Браун и на Нук-повече съм доволна от тях Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 6 356
случвало ми се е доста често да текат. явно има някакъв чалъм при завинтването и като не уцеля добре - тече. когато ги завинтва мъжът ми - никога не му текат.
от което заключавам, че проблемът е в мене.
ако ми тече, правя следното - развивам винта не докрай назад, а само докато "щракне" (намества се). след това го завивам обратно и тогава теч няма.

# 56
  • София
  • Мнения: 6 356
Не сме се хранили с АМ, иначе познавам много майки, които също са се оплаквали, че марката е абсолютно оперирана от ергономични форми и пр. удобства. Не мога да си представя да държиш по 100 пъти на ден голямото ПЪЛНО шише с АМ... Направо ще направиш мускули...  ooooh!

е, айде, айде. личи си, че не сте се хранили с АМ, затова така говориш Simple Smile
едно пълно шише с АМ си тежи еднакво, независимо дали е широко или тясно. ръката не отмалява от ширината на шишето. Simple Smile
предимство е, например, че не ти трябва гнусна четка за шишета, за да си измиеш широките авентски шишета.
напротив, шишетата им са много ергономични, според мен. и бебетата лесно си ги държат сами, което е доказателство.

Общи условия

Активация на акаунт