Mami s bliznaci ot Plovdiv

  • 2 471
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 152
Здравей  казвам се Йорданка  бебчетата се казват Елеонора и Павлин .Сама си ги гледам въпреки че живеем при майка ми ако искаш може да ми пишеш на СКАЙП адреса /danisia/ отглеждането на близнаците е едно голямо предизвикателство за мен .Ще се радвам да си споделяме трудностите и радостите .В момента голямото предизвикателство ми е  прохождането  ако и с тази трудност се справя ще е SUPER.Чакам твоите отговори с нетърпения можеш да ми пишеш по всяко време стига да съм си в къщи ще ти отговоря веднага .

# 16
zdraveite mami na bliznaci :party:az 4akam mom4e i momi4e,6te se radvam ako moje da se vidime,ima tolkova vaprosi koito iskam da vi zadam newsm78

# 17
  • Мнения: 1 174
zdraveite mami na bliznaci :party:az 4akam mom4e i momi4e,6te se radvam ako moje da se vidime,ima tolkova vaprosi koito iskam da vi zadam newsm78
добре дошла HugПитай,каквото се сетиш,с радост ще ти отговарям,кога се очакват бебоците и от кой квартал си? Simple Smile

# 18
Здравейте!Аз сам от Асеновград и си имам момченца на почти 6 месеца и кака на 4,6 години.Аз също родих във ВМИ-Пещерско шосе гр.Пловдив.

# 19
  • Мнения: 1 174
Хайде мами на близнаци,тази неделя към 18,ако искате да се срещнем в градската градина,ако има някой за,да се обажда Hug

# 20
  • Мнения: 152
yoana77 да не сме само двете ,аз ще дойда

# 21
  • Мнения: 1 174
Ами и да сме двете,няма лошо,ние с мъжа ми и децата сме почти всяка неделя там,много ще се радвам да се запозная и с други близнашки мами и децата им.Ако нещо се отложи,защото до тогава има време,ще пиша,иначе към 18 ще се въртим близо до пеещите фонтани.Е поне ще се познаем лесно Joy

Общи условия

Активация на акаунт