За интимното окосмяване при мъжете

  • 10 865
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
че кво лошо има да се изпикаеш, докато си седиш ? newsm78
така не се уморява човек ...  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 412
първа опция.....ама по-добре да няма изобщо Mr. Green
Hug

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Колкото по- малко, толкова по- добре Peace

# 33
  • Мнения: 4 678
Аз съм избръснат почти навсякъде!Главата,мишници,гениталии.И така съм от много години.Понеже спортувам се потя много. И си мисля ,че не е нормално мъжът да мирише на пръч през 21 век. Така се чувствам по-добре,а и на жена ми и харесва за някои работи Laughing

# 34
  • Мнения: 1 425
Браво ве! Пич си! Я сега питай баща си - дали се е бръснал навсякъде и ако не се е бръснал (което е много вероятно) дали е миришел на пръч? Нищо че е роден предния век.

# 35
  • Мнения: 4 678
Браво ве! Пич си! Я сега питай баща си - дали се е бръснал навсякъде и ако не се е бръснал (което е много вероятно) дали е миришел на пръч? Нищо че е роден предния век.
Абе всеки си избира!Аз предпочитам да не приличам на мечка!

# 36
  • Мнения: 1 425
Лошо няма, ама недей писа глупости.
Може да е по-естетично за гледане, може да е по-приятно за пипане и лизане, ама това че било по-хигиенично (това други са го писали - не е за теб) и че някой миришел на пръч - тва е тъпо.
Като се изпотиш трябва да се изкъпеш. Ако не се къпеш - смърдиш, ама това няма връзка с факта дали си епилиран или не.

# 37
  • Мнения: 4 678
Виж ,кво ! Ще се брисна ако ще и по езика!Това си е мое мнение!Не ми даваъ акъл!Това е въпрос на хигиена!И на личен избор!Има хора с бради има и без,всеки си решава сам!Космите не правят мъжа по-мъж!Щото аз познавам и космати педераси!Консултирай се с жените какви мъже предпочитат,защото се подържаме заради тях!Поне аз!

# 38
  • Мнения: 1 425
Споко ве пич - никой не е казвал нищо за сексуалната ти насоченост. Нито съм писал че космите правят мъжа  Laughing
Колкото до мнението на дамите - то си личи от анкетата - явно предпочитат по-малко косми.
А Хигиената е поддържане на чистота и в по-общ смисъл здравословен начин на живот и няма нищо общо с това дали и къде се бръснеш или епилираш.
Както си казал - има си хора с бради - и с много добра хигиена, а си има хора бръснати тук там дето хигиената им е кръгла нула.
Който си смърди - ще си смърди и с косми и без Grinning

# 39
  • Мнения: 4 678
Споко ве пич - никой не е казвал нищо за сексуалната ти насоченост. Нито съм писал че космите правят мъжа  Laughing
Колкото до мнението на дамите - то си личи от анкетата - явно предпочитат по-малко косми.
А Хигиената е поддържане на чистота и в по-общ смисъл здравословен начин на живот и няма нищо общо с това дали и къде се бръснеш или епилираш.
Както си казал - има си хора с бради - и с много добра хигиена, а си има хора бръснати тук там дето хигиената им е кръгла нула.
Който си смърди - ще си смърди и с косми и без Grinning
И ти си прав smile3521

# 40
  • Мнения: 1 425
Хеле, разбрахме се най-сетне  Peace
А по темата - аз си ходя натурален, досега няма големи възражения  Laughing
И нямам нищо против да рошкам нечие "котенце"  Laughing

# 41
И нямам нищо против да рошкам нечие "котенце"  Laughing

eeee...НЕ! hahaha

# 42
  • Мнения: 4 678
Хеле, разбрахме се най-сетне  Peace
А по темата - аз си ходя натурален, досега няма големи възражения  Laughing
И нямам нищо против да рошкам нечие "котенце"  Laughing
Е аз предпочитам жена ми обезкосмена отвсякъда!И тя е smile3508

# 43
  • Мнения: 7 723
  ...Е аз предпочитам жена ми обезкосмена отвсякъда!И тя е smile3508

За женските прически си има отделна тема, ако обичате  Crossing Arms

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=165610.0   Wink

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 18:42 от mylenka

# 44
  • Мнения: 2 309
МНоо косми,мноо сиренце Sick
лелееее как ми се изплъзна изобщо изпод пръстите,да го напиша това гнусно нещо Sick
Разбира се,че най-добрия вариант е без косми...

Общи условия

Активация на акаунт