КАКВО Е ФЛИРТ?

  • 8 160
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Да накараш отсрещната страна да се чуди харесваш ли го, или не го харесваш. И дали теоретично би могло.
Имах едни колежки в университета, които умираха от кеф да гледат фатално хората в отминаващи коли и автобуси.

Чувала съм, че артистите така се учат.

1. Примерно кави форми на флирт сте използвали или сте забелязвали.
2. намигването да го броим ли? може би стига да е целенасочено;
3. подаряването на цвете към дама може ли да е флирт понякога?;

1. От престоя си в Угърчин разбрах, че ако
някой местен много те е харесал, нищо чудно
да го разбереш едва когато те бутне по стълбите.
Това е начинът му да ти каже, че те е забелязал.
Може обаче да минат години, докато полетиш надолу.

2. Намигването е заучен трик. Понякога обаче и тик.
Преди сто години работех на едно място, иде един
младеж при мен, пита ме нещо-си, намига, отговарям
му, пак намига, идва пак, намига, голямо намигане пада...
Аз - млада и жадна, викам си, тоя не намига току-тъй,
най-малкото съм го пленила. Тичам при приятелката си,
понеже тя винаги е в час повече от мен, питам я, дали го
знае тоз отличник, дето толкова се хаби да се сбръчква
около очите, пък тя ме попарва: а, гого ли, това му е тик.

3. Подаряването на цвете може да е всичко. И флирт.

# 16
  • Мнения: 2 804
Флирт - туй с унуй , без туй в унуй !

# 17
  • Мнения: 2 891
Словоблудство, придружено от движение на крайниците в най-невероятни посоки. Наложителна е употребата му в моменти на безумна скука. Препоръчва се за освежаване на работния процес.  Mr. Green Да се внимава с употребата му, защото води до пристрастяване.

# 18
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Не е секс. Даже и желание за секс не е. Флиртът е интелектуална заигравка. И е вълнуващ, когато отсрещният е на ниво и е добър играч.
Лафчета като "Не се ли познаваме отнякъде?", "Ш'та скъсам" и "Трябва да си сложа тъмни очила, толкова си ослепителна" не вървят.

Абсолютно съм съгласна!  smile3501 Само да добавя още един дразнещ лаф "Ти не си ли сестрата на ....Иван, Петкан и т.н.?"

# 19
  • Мнения: 4 585
Сетих се за класиката на един дърт пергишин фотограф - "Имаш невероятни очи... трябва да те снимам гола"  Grinning

Сетих се за министъра на културата. Бая народ изклати с тоз лаф за очите.

# 20
  • Мнения: 674
Усмивка намигване смях без джиджи - биджи!

# 21
  • Мнения: 27 524
Закачка, свалка, разтоварване, усещане за самочувствие, начин да покажеш на някого, че го харесваш, може да е безобиден, може и да е сериозен, зависи от обектите, усещанията и желанието. Харесвам флирта  Flutter

# 22
  • Мнения: 2 550
Водка. Спирт.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 294
Флирта може да е само един- едничък поглед, при който ти се пробужда желанието за секс. Флирта ти дава самочувствие, кара те да се чувстваш като център на вселената  Whistling
КАКВО Е ФЛИРТ? Закачка, намек, желание, усмивка и т.н. НО НЕ И СЕКС  Joy

# 24
  • Мнения: 42
Мислих си днес, че понякога флиртът е начин да изразиш чувства към обект, който ти харесва, но не си уверен в позитивния му отговор, а в други случаи е просто начин да прикриеш истински силни чувства, които не ти се иска да разкриваш напълно, но пък желанието е по-силно от теб. Животът предлага различни изкушения при поставени различни бариери; морални, религиозни, личностни, а ФЛИРТЪТ е начин да се заобиколят подобни норми и пак да се изрази намерение или чувство. В този случай може да говорим за "жертва на флирта", ако се поддаде "жертвата" и премине границата, то "доминантът" (така да го наречем), винаги е поставен в удобната ситуация за лесно зимъкване от стила " о, но тя/той не ме е разбрал правилно..." Питам се колко ли дълго може да продължава един флирт?

# 25
  • Мнения: 1 568
Флиртът е онова нещо,което е по-хубаво от чукането!!! smile3534

# 26
  • Мнения: 3 423
Флирт е да си покажеш гащите,
когато някой ти иска огънче.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 099
Дъгата от напрежение между два индивида.

# 28
  • Мнения: 750
Не е секс. Даже и желание за секс не е. Флиртът е интелектуална заигравка. И е вълнуващ, когато отсрещният е на ниво и е добър играч. ...

За мен обяснението се изчерпва напълно с това.
Дона   bouquet

# 29
  • Мнения: 1 517
Мислих си днес, че понякога флиртът е начин да изразиш чувства към обект, който ти харесва, но не си уверен в позитивния му отговор, а в други случаи е просто начин да прикриеш истински силни чувства, които не ти се иска да разкриваш напълно, но пък желанието е по-силно от теб. Животът предлага различни изкушения при поставени различни бариери; морални, религиозни, личностни, а ФЛИРТЪТ е начин да се заобиколят подобни норми и пак да се изрази намерение или чувство. В този случай може да говорим за "жертва на флирта", ако се поддаде "жертвата" и премине границата, то "доминантът" (така да го наречем), винаги е поставен в удобната ситуация за лесно зимъкване от стила " о, но тя/той не ме е разбрал правилно..." Питам се колко ли дълго може да продължава един флирт?

Лошото на флирта е, когато някоя от флиртуващите страни премине границата...а то често става. Тогава вече отиваме в друг подфорум  Laughing ,. в една друга тема. Питаш колко му е трайността  newsm78 ами ако не премине в секс, просто обекта или субекта се изчерпват в един момент, всяка липса на развитие води до застой и край. И си намираш друк обект на флирт...
Определено е здравословно = значи не е лошо  Mr. Green щом е полезно за здравето.

Общи условия

Активация на акаунт